Opinie klientów o Saluti Roma - Rzym i Watykan

5.2 /6
171 
opinii
Intensywność programu
5.5
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.4
Transport
5.0
Wyżywienie
3.7
Zakwaterowanie
4.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Agnieszka, Warszawa 09.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

WSPANIALE !

RZYM coś Wspaniałego! BARDZO DOBRANA GRUPA Hotel Ok Ja byłam osobiście pod wielkim Wrażeniem Przewodniczka też super Wszystko się udało Marzenie Spełnione

6.0/6

Ela i Paweł, Krośniewice 15.02.2024
Termin pobytu: luty 2024

Saluti Roma

Ciekawy, intensywny i urozmaicony program. Rzym jest cudny, pogoda w lutym idealna na długie spacery. Niezapomniany klimat, mnóstwo informacji o Rzymie od przewodników. Watykan z ogrodami papieskimi, Kaplicą Sekstyńską, Bazyliką, każdy powinien zobaczyć. Anioł Pański z papieżem pozostanie na zawsze w pamięci i jest ogromnym przeżyciem, bardzo gorąco polecamy. Jedynie w wycieczce " Rzym nocą" niekoniecznie brać udział, bo słabo oświetlony i sił już brak nocą. Świetna grupa, punktualna, zorganizowana i wspaniały pilot P. Piotr, bez którego nie byłoby tak fajnie. Niesamowita wyprawa do Rzymu, polecamy.

6.0/6

ANDRZEJ, OSTRÓW WIELKOPOLSKI 12.11.2017
Termin pobytu: październik 2017

Saluti Roma Rzym i Watykan 19-23.10.2017 r.

Impreza godna polecenia. Wszystko według planu. opiekunka grupy Pani Agnieszka wzorowo koordynowała całą wycieczkę, Panie przewodniczki ,a szczególnie Pani Karina przekazała nam o Rzymie tyle wiedzy, że można by słuchając , książkę pisać. A robiła to z niespotykaną pasją , po prostu profesjonalnie. Jednym słowem to co zobaczyliśmy i wysłuchaliśmy wraz z małżonką zrobiło na nas niesamowite wrażenie. Gorąco polecam !!!

6.0/6

Hanka 14.11.2017
Termin pobytu: listopad 2017

Cudowny wyjazd

Program zawiera wszystkie kluczowe miejsca w Rzymie. Bardzo dobra organizacja i przewodnicy , którzy z pasją i zaangażwaniem przekazują swoją wiedzę. Polecam każdemu. Zasłużona wysoka ocena. Na pewno przyczynili sie do tego pilot Pan Łukasz i przewodnicy ( rewelacyjna Pani Karina)
134543
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem