Opinie klientów o Saluti Roma - Rzym i Watykan

5.2 /6
171 
opinii
Intensywność programu
5.5
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.4
Transport
5.0
Wyżywienie
3.7
Zakwaterowanie
4.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

AsiaK 12.06.2022

Saluti Roma

Świetna wycieczka. Dobrze pomyślana, tak, by można było zobaczyć to co najważniejsze w Rzymie. Świetna pilotka, ukłony dla Pani Igi. Oprócz typowo organizacyjnych spraw, opowiedziała o zwyczajach, powiedzonkach, zwrotach. Plus masa przydatnych informacji, gdzie zjeść, gdzie zrobić zakupy, co kupić. Każdemu życzę takiego opiekuna na wyjeździe. Do tego rewelacyjne przewodniczki, zwłaszcza pani Karina. Zresztą, wszystkie panie z pasją, uczuciem i zaangażowaniem opowiadały o Rzymie, jego historii i zabytkach. W te 4 dni zwiedzania zobaczyłam więcej niż znajomi, którzy byli w Rzymie kilka razy - np. ogrody watykańskie, które są bajeczne. Tu bym się czepiłą tylko intensywności zwiedzania drugiego dnia -po wyjściu z hotelu czas wolny = w tym na posiłek dopiero późnym popołudniem. Tu zalecałabym zabrać ze sobą coś do przegryzienia w trakcie. Medici Hotel bardzo dobry. Naprawdę warunki super. Naczytalam się, że słabe - nieprawda. Czysto, schludnie, wygodnie. Dobre obiadokolacje - lazania, makarony z pulpetami, risotto. Jedyny minus to śniadania, głownie na słodko, no ale, tak jedzą Włosi. Na szczęście podczas wycieczek zawsze był czas wolny by popróbować włoskich smakołyków. I był te czas wolny by kupić pamiątki. Ja do Rzymu wrócę, na pewno z Rainbow. POLECAM.

6.0/6

Turystka 10.02.2024

Polecam z całego serca

Wspaniały wyjazd dla osób, które chcą poznać najważniejsze zabytki Rzymu. Program intensywny, ale warto się zmęczyć. Wszystko dobrze zorganizowane. Opieka pilota pana Piotra idealna. Człowiek cierpliwy z poczuciem humoru, dbał o grupę i jasno wszystko wyjaśniał. Pokazał nam nie tylko ten Rzym turystyczny, ale dużo opowiadał o codziennym życiu Włochów. Cudowne panie przewodniczki, przede wszystkim pani Karina, która pokazała więcej niż było w programie.

6.0/6

OLGA, LUBLIN 16.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Rzym nie potrzebuje opinii :)

Rzym to miejsce które każdy powinien zobaczyć. Ta wycieczka jest idealna dla nastolatków i seniorów (nasza 12-latka dała radę), a także dla tych, którzy chcą zwiedzanie zredukować do minimum. Aczkolwiek jest to program dość intensywny i sporo chodzenia pieszo po mieście. Ostatni dzień zwiedzania to Muzeum i Ogrody Watykańskie, dostępne niestety jedynie dla tych którzy kupili wycieczkę 60 dni przed wyjazdem. Dla innych jest to w zasadzie dzień wolny, który u nas zakończył się dłuższym spaniem oraz samodzielną wyprawą do bazyliki św. Pawła. Plusem dla innych objazdówek jest ten sam hotel, zresztą bardzo przyjemny, ale śniadania były najgorsze ze wszystkich miejsc w jakich byłam. A mam porównanie bo to moja 10 objazdówka z Rainbow :)

6.0/6

Rafał, Warszawa 21.11.2016

Bardzo intensywne zwiedzanie :)

Bardzo podobał mi sie wyjaz a w szegolności plan zwiedzani i zaangazowanie pani przewodniczki. Zakochana w Rzymie opowiadała z taką pasją że naprawde miło było słuchać i zwiedzac. Bardzo polecam i szacunek dla Pani przewodniczki.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem