Opinie klientów o Saluti Roma - Rzym i Watykan

5.2 /6
171 
opinii
Intensywność programu
5.5
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.4
Transport
5.0
Wyżywienie
3.7
Zakwaterowanie
4.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Joanna, Warszawa 02.11.2022
Termin pobytu: październik 2022

Saluti Roma - Rzym i Watykan opinia

To była moja pierwsza zagraniczna wycieczka, zobaczyłam wiele wspaniałych miejsc w Rzymie i Watykanie. Jestem pod ogromnym wrażeniem, nie ma dnia bez przypominania sobie o wspaniałych obiektach znajdujących się w centrum Rzymu, Ogrody Watykańskie to bajka, gdy będę miała możliwość, chętnie powtórzę lot do Rzymu i Watykanu. To była dobra lekcja historii.

6.0/6

Małgosia 18.03.2024

Wycieczka wspaniała ale wymagająca

Wycieczkę saluti Roma oceniam na 6+, a wszystko za sprawą naszego opiekuna - Piotra. Czułam się bezpiecznie. Dzięki niemu podróżowanie po Rzymie było łatwiejsze. Pani Loredana, Pani Dorota z Koloseum oraz Pani doprowadzająca nas po ogrodach Watykanskich były świetne. Przyjemnie się ich słuchało i nie narzucały gigantycznego tempa. Każdy był w stanie nadążyć. Mieliśmy wspaniałą pogodę, przewodnika i grupę. Dzięki temu ostatni akcent wycieczki w postaci kolacji z operetką był wisienką na torcie! Dziękuję!!!!

6.0/6

Anna 01.10.2017
Termin pobytu: październik 2017

polecamy

Bardzo udana wycieczka.

6.0/6

Jan, Ruda-Huta 12.01.2024
Termin pobytu: grudzień 2023

Moc wrażeń z Rzymu i Watykanu

Pierwszy raz w Rzymie. Ogrom zabytków i ich "jakość" przerósł moje oczekiwania. Program wycieczki umożliwił zwiedzenie mnóstwa zabytków i ciekawych miejsc. Pilot- pan Piotr bardzo dobrze obeznany z możliwościami komunikacyjnymi Rzymu. Potrafił doradzić w każdej kwestii dotyczącej wycieczki. Poruszaliśmy się bardzo sprawnie metrem, podmiejską koleją, tramwajem zawsze pod czujnym okiem pilota. Moc wrażeń dostarczył nam operetkowy wieczór włoski w restauracji. Hotel na obrzeżach Rzymu- wygodne, przestronne pokoje, bezpośrednie połączenie z centrum Rzymu. Przewodniczka- Pani Lidia, to prawdziwa kopalnia wiedzy o Rzymie.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem