Opinie klientów o Liscia Eldi

5.2 /6
17 
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.2
Obsługa hotelowa
5.5
Plaża
5.3
Pokój
4.8
Położenie i okolica
5.4
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
4.8
Wyżywienie
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Dorota Ewa, Warszawa 07.04.2014

Wypoczynek na Sardynii

Rewelacyjne miejsce, świetna kuchnia, piękne morze

6.0/6

Marcin, Łódź 26.08.2014

Polecamy!

Pobyt wspominamy wyśmienicie. Miejsce spełniło nasze oczekiwania i z wielkim żalem zakończyliśmy wakacje. Nie jest to hotel z mnóstwem basenów i "typowych" atrakcji. Jest to hotel rodzinny z świetną obsługą, genialnym jedzeniem, w bajkowym miejscu. Z każdego pokoju jest wyjście na taras. Nie ma korytarzy hotelowych z biegającymi dziećmi. Mimo pełnego obłożenia w okresie w którym byliśmy nie czuć tłoku. Można spokojnie odpocząć i oderwać się od rzeczywistości. W okolicy 3 plaże. Każda inna i każda cudowna na swój sposób.

6.0/6

Renata 03.04.2014

Urocze miejsce

Urocze miejsce, nieco oddalone od miasteczka - równie urokliwego. Piękne plaże, bardzo miła i życzliwa obsługa. Będąc tam poza szczytem sezonu, miałam z pewnością większy komfort ciszy i spokoju, co było dla mnie cenne.

6.0/6

Piotr, Łódż 07.08.2014

Hotel Liscia Eldi Sardynia pobyt druga połowa lipca 2014

Fantastyczne miejsce na wypoczynek. Cudowna Atmosfera w hotelu, znakomite jedzenie i obsługa. A przede wszystkim to czego szukaliśmy totalny spokój, cisza, znakomita plaża, fantastyczne ciepłe i czyste morze do pływania. Do wyboru kilka plaż w okolicy każda inna i każda ciekawa. Po drodze do plaży Machia Medittarnia urzekająco pachnąca teraz plus cykady. Nie ma hałasu, radia, muzyki, motorówek skuterow itp. po prostu bajka. Kiepski dostęp do internetu dla nas to była zaleta nareszcie odłożyłem komputer do kąta. Cudowny, kulturalny i wysoce profesjonalny Rezydent na Sardynii Bartłomiej Cachro, możemy jeżdzić wszędzie gdzie będzie tak znakomita i z taką klasą opieka rezydentów. W tym roku jedziemy tam raz jeszcze.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem