Opinie klientów o Shalom Israel - zobacz i odpocznij!

4.9 /6
19 
opinii
Intensywność programu
4.8
Pilot
5.0
Program wycieczki
5.4
Transport
4.9
Wyżywienie
4.8
Zakwaterowanie
4.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Barbara, Skarżysko-Kamienna 28.12.2019

Izrael po 20 latach

Odwiedziłam Izrael po 20 latach i niby nic się nie zmieniło , a jednak... Wtedy dojście do ściany płaczu przez kobietę było niemożliwe a teraz mur przedzielono tak aby mogły dojść do niego i mężczyzni i kobiety. Wycieczka prowadzona przez palestyńskiego przewodnika była bardzo interesująca i ukazywała różnice kulturowe , religijne i obyczajowe. Byłam tam z córką. Jesteśmy zachwycone i polecamy taka wycieczkę innym!

6.0/6

Barbara 24.01.2020

Moja pierwsza wycieczka do Izraela

Mój pobyt w Izraelu trwał od 11.01-18.01.20.Jestem pod ogromnym wrażeniem naszej pani pilot Kingi,oraz przewodnika p.Józka żyda polskiego pochodzenia.W tak krótkim czasie pokazali nam i opowiedzieli bardzo,bardzo dużo o Izraelu.Zawsze pomocni pod każdym względem.Organizacja całego naszego pobytu wzorowa.Polecam taką formę pobytu zobacz i odpocznij.

6.0/6

Teresa Jęśko 22.10.2019

Zachwyceni

W okresie 13-16.10 byliśmy na wycieczce shalom Israel. Jesteśmy zachwyceni tym co zobaczyliśmy Nie była to pielgrzymka ale wycieczka historyczna pokazująca i opisująca najciekawsze miejsca w okicy Jerozolimy i Betlejem. Jerozolima nocą robi ogromne wrażenie. Pokazuje piękno i wielokulturowość tego miasta.polecam w 100 procentach . Świetnym pomysłem jest przedłużenie pobytu o 3 dni na wypoczynek i zadumę

6.0/6

Żona Ramboo 14.01.2020

Izrael z Józiem

To była niesamowita wyprawa - dla ducha i dla ciała! Wspaniali przewodnicy - Pan Józef ma ogromną wiedzę, inteligencję, dobroć! Zawsze pomocny! Pani Kinga - cudowna i dobra. Zobaczyliśmy cudowne miejsca, pod bardzo dobrą opieką. Pomimo wielu ostrzeżeń, Izrael jest bezpieczny.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem