Opinie klientów o Siedem cudów Jukatanu

5.4 /6
Intensywność programu
4.9
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.6
Transport
5.7
Wyżywienie
3.8
Zakwaterowanie
4.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

JULIA, --- 02.05.2022

Mega

Super wycieczka, sprawna organizacja, doskonały pilot. Naprawdę polecam.

6.0/6

Barbara, Krosno 25.12.2021

Fantstyczna wycieczka

Fantastyczna wycieczka ,Siedem cudów Jukatanu. Zorganizowana perfekcyjnie pod względem zwiedzania zabytków. , wszystko było dopięte na ostatni guzik :) Profesjonalna pilotka Małgorzata podczas przemieszania się po Meksyku opowiadała nam wspaniałe historie o zwyczajach i historii rdzennych mieszkańców ,niesamowita wiedza Pani Małgorzaty. Jestem bardzo zadowolona i polecam brać w ciemno ! Zresztą to nie tylko moja opinia a całej grupy .

6.0/6

Rafał i Dorota Poznań 29.01.2023
Termin pobytu: styczeń 2023

Cudowne przeżycia

Był tydzień pełny atrakcji zawierających ciekawostki historyczne, techniczne, kulturowe i przyrodnicze. Za sprawą przewodnika Pana Pawła wyjazd był jeszcze bardziej imponujący. Prowadził nasza grupę doskonale, nie było mowy o nudzie. Taka forma podróży czyli tydzień objazdu i tydzień w hotelu All to idealne rozwiazanie. Nie jest się w stanie przebywając w hotelu zwiedzić kilkunastu miejsc jakie tu mieliśmy okazje. Genialny zestaw na pewno w przyszłym roku kolejny taki z Rainbow. Gratulacje i dziękujemy Dorota i Rafał z Poznania

6.0/6

Joanna, Żory 27.01.2023
Termin pobytu: styczeń 2023

Śladami Majów

Cudowna wycieczka! Różnorodna- każdego dnia odkrywaliśmy inną twarz Jukatanu. Zwiedziliśmy 4 stanowiska archeologiczne: Coba, Edzna, Uxmal i Tulum. Każde niezwykłe. W trakcie naszego objazdu trafiliśmy na strajk pracowników Chichen Itza, stąd zmiana programu na Tulum. Odwiedziliśmy kilka klimatycznych miasteczek kolonialnych: Merida, Izamal, Uman, Campeche, nadmorskie Celestun. Pływaliśmy w cenotach, odwiedziliśmy wioskę Majów, haciendę dawniej zajmującą się produkcją sizalu- włókna z agawy, muzeum kakao. Dzięki naszemu przewodnikowi, Artur Piniewski- poznaliśmy Jukatan i nie tylko. Opowieści o historii, obyczajach, ciekawostki przyrodnicze i podróżnicze z tego regionu na zawsze zostaną w mojej pamięci. Dziękuję!
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem