Opinie klientów o Elios Holidays Hotel

4.8 /6
205 
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.7
Obsługa hotelowa
5.2
Plaża
5.5
Pokój
4.2
Położenie i okolica
5.6
Rezydent
4.7
Sport i rozrywka
3.6
Wyżywienie
4.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Klaudia, Bojszowy 23.07.2021

Wycieczka marzeń!

Przed wyjazdem przeczytałam wiele opinii na temat hotelu. Wszystkie komentarze, które były negatywne (np. za dużo os, złe jedzenie itp) widać, że obsługa hotelu bierze do serca i stara się poprawić. Rozwiązali problem z osami na tyle na ile mogli i dokładali wszelkich starań, żeby każdy gość spędził miło i wygodnie wakacje. Codziennie sprzątali, jedzenie było zróżnicowane wystarczająco i bardzo dobre. Mogłoby być więcej alkoholi w ofercie, a herbata i kawa dostępne cały czas, a nie tylko w któryś godzinach, ale wszystko było zapisane i wiadomo było na co się człowiek pisze (i tak było ok ;-D) Czas umiliły aż dwa wieczory z muzyką grecką oraz animatorzy pracujący w tym miejscu, którzy byli gotowi pomóc z każdym problemem czy doradzić co zwiedzić na wyspie. Naprawdę były to najlepsze wakacje, na jakich byłam do tej pory. Polecam każdemu, parom, rodzinom i znajomym ;-)

6.0/6

Anna, Lublin 25.09.2019

Raj na greckiej ziemi

Polecam hotel Elios Holidays Hotel! Szczególnie miła obsługa i właściciele. Atrakcyjna bryła hotelu składająca się z mniejszych pawilonów zgrabnie ze sobą połączonych, wśród mnogości krzewów i drzew. Możliwość cieszenia się poranna kawą , lunchem, ciastkiem na five o'clock na tarasach pod upalnym słońcem ,pod drzewami, przy basenie lub w zaciszu altan. Menu wystarczające nawet dla żarłoków i smakoszy. Balkony i tarasy przy pokojach dające intymność i możliwość relaxu. Wieczory przy barku magicznie oświetlonym , z muzyką grecką na żywo dwukrotnie w ciągu tygodnia były jak noce z baśni tysiąca i jednej nocy.

6.0/6

Zuzanna, Zegrze 23.09.2019

Piękne wakacje

Cudowny wyjazd, hotel cichy, spokojny, w sam raz na odpoczynek zarówno dla rodzin jak i par. Niepowtarzalny klimat

6.0/6

:) 27.07.2021

MAMMA MIA, co za wyjazd!

Przyjemny hotel, położony w niedużej, klimatycznej miejscowości. Bardzo dobra organizacja wyjazdu oraz możliwość kontaktu z panią rezydent w każdej chwili. Dodatkowym, ogromnym atutem tego wyjazdu była obecność wspaniałych animatorów, którzy nie tylko wprowadzali różne formy aktywności, o każdej porze dnia, ale również, byli niezwykle życzliwi i pomocni w każdej sytuacji. Ten wyjazd zapamiętamy na długo, nie tylko dzięki przepięknym widokom, wspaniałym wycieczkom i słonecznej pogodzie, ale też wspaniałej ekipie Rainbow, znajdującej się na miejscu! :)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem