Opinie klientów o Camelot Beach

4.8 /6
26 
opinii
Atrakcje dla dzieci
2.4
Obsługa hotelowa
5.1
Plaża
4.6
Pokój
4.3
Położenie i okolica
5.0
Rezydent
4.5
Sport i rozrywka
3.3
Wyżywienie
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

Agnieszka, Starowa Góra 13.03.2022

Piękne położenie!

Lokalizacja super - tuż przy plaży. Dookoła liczne restauracje i sklepy. Obsługa bardzo pozytywnie nastawiona do gości. Polecam

4.5/6

dariusz, Warszawa 12.07.2015

Camelot Beach

Hotel bardzo fajny, rewelacyjnie położony, bardzo miła obsługa, jedzenie smaczne jak na dwie gwiazdki rewelacja.Jest tylko jedna uwaga nie wierzcie ,że w tym hotelu są pokoje Delux jest to lipa podawana tylko przez Rainbowtours zadne biuro nie ma takiej oferty sam hotel na swojej stronie nie podaje takich pokoi .Byłe w tym hotelu w tym roku dopłacałem za pokój De-Lux ,bardzo to zdziwiło recepcje co ja od nich chcę, następnie po moich interwencjach pokazali mi pokój niby Delux ale był taki sam jaki zajmowałem standard .Informowałem o tym kilkakrotnie biuro i nie wiem dlaczego nadal proponuje takie pokoje za dość wysoką dopłatą.

4.5/6

Marta, Chełm 08.03.2022

Harce na Lance

Hotel jak na trzy gwiazdki oferuje wystarczające warunki by spędzić miło czas i odpocząć po objeżdzie.

4.5/6

Anna, GÓRA KALWARIA 30.03.2014

Kolorowe wakacje w odcieniu zieleni

Hotel robi wrażenie miłe i daje spokojnie wypocząć, zaś kto chce czynnie ma do tego możliwości. Blisko stacja kolejowa, tuk tuki, autobusy,i możliwość wynajęcia samochodu z kierowca/ za nie dużą opłatą/ Blisko sklepy dla lubiących zakupy, możliwość wybrania się na targ w Negombo/ niezwykły koloryt bazaru z licznymi przyprawami a najważniejsze to niezliczone owoce i warzywa w różnych odcieniach zieleni.W samym Negombo też jest co zobaczyć: Swiątynia Małpy , Fort , liczne kościoły i dal osób wierzących warto pójść na mszę .
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem