Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka ciekawa wszystkie punkty zwiedzania zaliczone przewodniczka wycieczki przygotowana dużo ciekawych informacji przekazała zawsze zsluzyla pomocą i pomagała w dopasowaniu się do tempa zwiedzania.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ciekawy program, kompetentny i świetnie przygotowany pilot,starał się dopasować kolejność do trudnej pogody. Minus to śniadanie w Ulcinji, wyjazd wczesny 4.15 a w pudełku 2kromeczki bułki, malutki serek, pasztecik,mrmeladka i woda, koń by się uśmiał. Brawa dla Pana Jonasza, za wiedzę, zaangażowanie i pogodę ducha mimo kaprysów aury.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo ciekawy program z myślą przewodnią, jaką jest – w części objazdowej (dzień 2-5) wędrówka szlakiem Emira Kusturicy i Ivo Andrica, uzupełniona o inne ciekawe miejsca „po trasie”. Wspaniałe krajobrazy. Różnorodne formy zwiedzania: kolej, kolejka wąskotorowa, pieszo, stateczki. Kilka pomysłów i miejsc (jak przejazd regularną koleją z Baru do Kolaśina, przejazd kolejką wąskotorową Szargańska Osmica, rejs po Drinie i spacer po słynnym moście w Wyszegradzie, czy przejazd busami do Klasztoru Ostrog i jego zwiedzanie) było rewelacyjnych. Dlaczego więc wycieczka nie otrzymała maksymalnej oceny sześć gwiazdek? Po pierwsze: Szkoda, że w programie nie znalazło się Sarajewo. Z Wyszegradu do Sarajewa - wg Navi Expert – jest 105 km i 2 godziny i 6 minut jazdy. Znalazł się natomiast „marketingowy” Domek na Drinie, który można sobie darować. Trzeba do niego dojechać i wrócić przez PN Tara (góry), co zabiera czas, jaki mógłby być przeznaczony na znacznie ciekawsze miejsca. W programie nie znalazł się też klasztor Mileševa, gdzie zobaczyć można słynny fresk „Biały Anioł”, choć dwukrotnie przejeżdżaliśmy bardzo blisko niego. Po drugie: fatalna lokalizacja i kiepski standard hoteli na trasie. Więcej w punkcie „Minusy”. Po trzecie: zupełnie bezsensowna, maksymalnie daleko – na wschodnim krańcu Czarnogóry, w Ulcinju - od miejsc wycieczek w dniach 6 i 7 (tj. Cetinje/Kotor i Tivat) lokalizacja kiepskiego hotelu na 3 ostatnie noce, powodująca, że dojazdy na tour Czarnogóra (dzień 6-ty) oraz do portu w Tivacie, skąd był rejs do Herceg Novi i na plażę (dzień 7-my) zajmowały bardzo dużo czasu. Więcej w punkcie „Minusy”.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Doskonały przewodnik Miłek rekompensuje wszelkie niedogodności tej wycieczki. Rewelacyjny- z olbrzymia wiedzą, znajomością lokalnych zwyczajów, historii, kuchni l, muzyki itp itd. Naprawdę doskonałość! Slabe punkty - to malo zróżnicowane niskiej jakości wyżywienie, hotele poza jednym - są bez windy. Dużo czasu spędza się w autobusie, ale opowieści Miłka sprawiają, że czas miia szybciej. Najpiękniejsze są ostatnie 3 dni na wybrzeżu Adriatyku.