wypoczynek

Wczasy w Orlando - co musisz wiedzieć?

  • O Orlando
  • Opinie
  • Pogoda

Orlando

Floryda, czyli prawdziwe American Dream! Uważana za najbardziej słoneczny stan USA, kusi świetną pogodą, fantastycznymi plażami i widokiem oceanu ciągnącego się aż po horyzont. Podczas wakacji na Florydzie lub wycieczki objazdowej po Stanach Zjednoczonych warto także odwiedzić Orlando – jedno z najbardziej atrakcyjnych miast w tej części kraju, które nie bez powodu zyskało miano „The Beautiful City”. Co warto zobaczyć w Orlando? Miłośnicy kina muszą odwiedzić ogromne studia Walt Disney World Resort oraz Universal Orlando Resort, ale must-see są również See World i Gatorland – parki z najróżniejszymi gatunkami wodnych zwierząt. Orlando kusi także atmosferą prawdziwej amerykańskiej metropolii, z której bez trudu dotrzeć można na jedną z cudownych plaż na wybrzeżu Florydy.

Zobacz również oferty w innych regionach w Stanach Zjednoczonych: Alaska Arizona Floryda Hawaje Kalifornia Nevada Nowy Jork San Francisco oraz informacje o Stanach Zjednoczonych.

Opinie o Orlando

Orlando
4.0 /6

Ryszard & Elzbieta

Park wodny w Orlando jest średnią atrakcją - to chyba najslabszy punkt programyu wycieczki Altantic Highway. Ale za to super jest zwiedzanie Cape Canaveral!
Dodał(a):
Ryszard & Elzbieta , GDYNIA , 21.10.2019
6.0 /6

parki rozrywki

fajny region z parkami rozrywki wodnymi i zwykłymi, w których każdy znajdzie coś dla siebie i dziecko i dorosły 😊
Dodał(a):
ewa&cezary😊, 06.10.2019
5.0/6 Ocena ogólna Orlando

Pogoda w Orlando