Dokąd chcesz jechać?

Kiedy?

Ile osób?

Skąd wyjazd?

Typ Transportu

trwa wczytywanie

Filtry

Popularne

Wyżywienie

Liczba dni

-

Typ wyjazdu

Cena

-

Standard hotelu

Ocena klientów

Udogodnienia w hotelu

Rodzaj hotelu

Odległość hotelu od lotniska

Tematyka

Sezon

Dokumenty

Oferty

Orlando

Region: Orlando

Floryda, czyli prawdziwe American Dream! Uważana za najbardziej słoneczny stan USA, kusi świetną pogodą, fantastycznymi plażami i widokiem oceanu ciągnącego się aż po horyzont. Podczas wakacji na Florydzie lub wycieczki objazdowej po Stanach Zjednoczonych warto także odwiedzić Orlando – jedno z najbardziej atrakcyjnych miast w tej części kraju, które nie bez powodu zyskało miano „The Beautiful City”. Co warto zobaczyć w Orlando? Miłośnicy kina muszą odwiedzić ogromne studia Walt Disney World Resort oraz Universal Orlando Resort, ale must-see są również See World i Gatorland – parki z najróżniejszymi gatunkami wodnych zwierząt. Orlando kusi także atmosferą prawdziwej amerykańskiej metropolii, z której bez trudu dotrzeć można na jedną z cudownych plaż na wybrzeżu Florydy.

Opinie o Orlando:

5/6

Ocena ogólna Orlando

6.0 / 6
parki rozrywki

fajny region z parkami rozrywki wodnymi i zwykłymi, w których każdy znajdzie coś dla siebie i dziecko i dorosły 😊Dodał(a):
ewa&cezary😊, 2019.10.06
4.0 / 6
Ryszard & Elzbieta

Park wodny w Orlando jest średnią atrakcją - to chyba najslabszy punkt programyu wycieczki Altantic Highway. Ale za to super jest zwiedzanie Cape Canaveral!Dodał(a):
Ryszard & Elzbieta , GDYNIA , 2019.10.21
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem