Opinie o Marina Resort Port Ghalib

Kategoria lokalna: 5

5.2/6
(384 opublikowane opinie)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
4.5
Obsługa hotelowa
5.4
Plaża
5.5
Pokój
4.9
Położenie i okolica
5.6
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
4.7
Wyżywienie
4.8
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Bardzo fajny hotel, bardziej dla dorosłych

    Dagna, ZIELONKA 04.02.2026 | Termin pobytu: styczeń 2026 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Hotel może i ma jakieś małe niedociągnięcia jak to w Egipcie. Tu nie działały drzwi, tam kapał kran, ale: - jedzenie urozmaicone i pyszne - lokalizacja - świetna, sklepy, kafejki, bary, jest gdzie wyjść, a nie tylko mur wokół hotelu i pustynia - dużo wycieczek i atrakcji oferowanych w hotelu (snorkeling, nurkowanie, rejsy, quady, taxi, etc) - miła obsługa - świetna plaża z darmowymi leżakami i parasolami - wszędzie działające wi-fi - aquapark malutki, ale w sumie nawet nie korzystaliśmy, bo plaża ekstra - bardzo blisko lotniska, a jednocześnie zupełnie ono nie przeszkadza - za niewielką dopłatą dostałyśmy pokoje na parterze z bezpośrednim wyjściem na zamknięty basen i ogród - rafa prawie przy brzegu, także nawet nie trzeba umieć pływać, aby obejrzeć rybki - wiele opcji wypłynięcia na rafę, do Domu Żółwi, jachty, łodzie, statki ze szklanym dnem, etc Według mnie hotel bardziej dla dorosłych i z pewnością nie dla tych, którzy lubią duże aquaparki. Ale jeśli szukasz barów, restauracji, kawiarni, sklepów to będzie dobry wybór

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Położenie Marina resort

    ANNA, GOLENIÓW 23.09.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Cudowny Port Ghalib z Polską restauracja Hakuna Matata piękna piaszczysta plaża z uroczą rafą koralową i kolorowymi rybami 🙂Ogóle polecam Marina za miłą obsługę i smaczne posiłki 👍

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Udany wypoczynek

    Pat, Opole 18.03.2025 | Termin pobytu: marzec 2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Pobyt uważam za bardzo udany. Hotel położony blisko lotniska. Wczesny check in - pokoje dostaliśmy ok 9:00 rano - to duży plus tym bardziej, że podróżowaliśmy z małym dzieckiem. Pokoje hotelowe lata świetności mają już za sobą, ale nam to nie przeszkadzało bo było na prawdę bardzo czysto. Posiłki w porządku, każdy znalazł coś dla siebie. W hotelu były trzy baseny, ten w aquaparku z podgrzewaną wodą. Plaża piaszczysta, oddalona sport kawałek od hotelu - dla chętnych meleks. Rafa koralowa już nie taka kolorowa jak kiedyś, ale można spotkać sporo rybek. Hotel przy samej marinie Port Ghalib, więc nudą nie wieje. Polecam! Super stosunek ceny do jakości.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    bardzo dobry

    Agata Barbara 07.03.2025 | Termin pobytu: styczeń 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    wszystko było wspaniale, miejsce rewelacyjne bo można było spacerować ciepło i słońce, obsługa bardzo miła

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Polecam piękne miejsce na pustyni

    Dorota Maria, Bolesławiec 19.01.2025 | Termin pobytu: styczeń 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Polecam Hotel Marina Resort Ghalib, piękne miejsce w porcie mnóstwo sklepików i knajpek .W hotelu czysto , bardzo miła obsługa , piękne ogrody z basenami i barami wewnętrznymi jeśli ktoś chciałby się wyciszyć. Pyszne jedzonko

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Opinia hotelu

    Anna, Zabrze 08.09.2023 | Termin pobytu: sierpień 2023 | Tagi: do 25 lat, w parze

    Bardzo miła obsługa, pomocna. Bardzo czyste pokoje. Jedzenie w hotelu dobre oraz rozmaite . Blisko do plaży( około 4 min pieszo , ale jest także transport z hotelu ) , która ma piękne rafy a rano można spotkać płaszczki i żółwie. Hotel położony w centrum Portu Ghalib, bliziutko polskiej restauracji Hakuny Mataty.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    polecam

    Aneta, 01.01.2025 | Termin pobytu: październik 2024 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Udany wypoczynek, hotel spełnił nasze oczekiwania, wspaniała atmosfera , plaża i rafa piękne, lokalizacja doskonała

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    udany pobyt

    Magdalena 25.01.2026 | Termin pobytu: grudzień 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Hotel wymaga remontu. czystość w pokojach daje dużo do życzenia. jedzenie smaczne każdy znajdzie coś dla siebie. Animacje słabe. Plaża piękna rafa koralowa ❤️

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Wakacje w egipskiej marinie...

    M. W. 22.07.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    Szanowni Państwo, po pierwsze to były moje pierwsze egipskie wakacje, podczas których nie musiałam się martwić o wolne leżaki nad morzem! ZAWSZE było wiele wolnych leżaków (początek lipca). Do plaży trzeba dojść lub dojechać meleksem, prowadzi do niej krótka uliczka. Nie jest to ani duża ani uciążliwa odległość, choć nie było to wg. mnie czytelnie opisane w opisie hotelu i byłam tym zaskoczona po przyjeździe. Wydaje mi się, że większość rodzin z dziećmi przebywała całymi dniami w Aquaparku (oddalonym od plaży), dlatego na samej plaży panował względny spokój. Rafa kolarowa na plaży rozciągała się wzdłuż brzegu, wydając się nie mieć końca. Spędzałam więc na snorkelingu całe godziny (koszulka UV konieczna). Polecam zabranie maski do nurkowania, bo nie ruszając się z miejsca, można nacieszyć oczy widokiem podwodnej fauny i flory. Co więcej, dwa razy widziałam dużego żółwia pod wodą! Pierwszy raz płynął 1 metr ode mnie (poniżej). Spotkanie żółwia było to dla mnie totalnym zaskoczeniem i najlepszym wspomnieniem z tej podróży. Co ciekawe, pewnego dnia pobytu, do mariny wpłynęła rodzina delfinów, czym zrobiła furrorę wśród wszystkich plażowiczów i ratowników. Plaża jest pokryta przyjemnym piaskiem, natomiast bliżej linii wody jest dużo muszli i kamieni, tak więc polecam zabranie ze sobą butów do pływania/chodzenia po brzegu, bo było mi bardzo trudno wejść do wody na boso. Rafa koralowa jest zaledwie kilka metrów od linii wody, dlatego zejście do głębszego poziomu morza jest możliwe tylko w jednym miejscu, znajduje się tam dość duży uskok, tak więc nie jest to plaża, w której można się stopniowo zamaczać. Kiedy przekroczy się uskok, nie ma już gruntu pod nogami, co nie sprawiało mi żadnej trudności, ale z pewnością będzie ważną informacją dla rodzin z dziećmi lub osób nie umiejących dobrze pływać. Hotel pomimo starej daty, ma swój urok. Pokój hotelowy był codziennie bardzo dobrze sprzątany (włączając mycie podłóg). Pan z House Keeping przedstawił się nam po imieniu i poprosił, by w razie jakichkolwiek potrzeb, zwracać się do niego, co było bardzo profesjonalne i miłe. Po zostawieniu bakszyszu na łóżku, codziennie otrzymywaliśmy w prezencie inną figurkę ułożoną z ręczników. Za każdym razem wprawiała ona nas w zdumienie i rozbawiała. Było to urocze ze strony tego Pana. Codziennie dostawaliśmy 4 butelki wody, do pokoju, nie było najmniejszego problemu z nawodnieniem. Polecam rezerwować pokój z balkonem lub tarasem. W hotelu są też pokoje bez balkonów, ale nie wydawały się atrakcyjne i naprawdę warto dopłacić za balkon. Jedną z największych atrakcji wyjazdu była marina: nie jest ona wielkich rozmiarów - ale codzienny spacer wśród kolorowych straganów i sklepików oferujących ferię zapachów, przypraw i najróżniejszych souvenirów, naprawdę poprawiała humor. Znajduje się tam również kilka lounge-barów, restauracji i nawet klub nocny, co jest świetną alternatywać do wieczorów spędzanych wyłącznie w hotelowych murach. Codzienny spacer wzdłuż mariny naprawdę uatrakcyjnił nam ten wyjazd. Standard gastronomiczny był całkowicie zadowalający i podobny do innych hoteli w Egipcie. Z pewnością odpowiadały mi codzienna zmiana menu i mnogość deserów. Nie polecam jednak nastawiać się na późne śniadania - oferowano naprawdę ograniczony wybór. Tak więc najlepiej wybierać wcześniejsze śniadanie. Jedyny zawód stanowiło dość proste wyżywienie w porze lunchu 12:30-14:00, możliwe jedynie w Aquaparku i na plaży (nie było serwowane w budynku hotelowym). Było to na przykład zupa / frytki i... wątróbka, czego nigdy nie spodziewałabym się po kuchni egipskiej. Podsumowując polecam tym, którzy lubią snorkeling, wieczorne spacery, nocne drinki w marinie i mocne słońce za dnia :-)

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Udane ferie

    LUKASZ, WROCLAW 30.01.2024 | Termin pobytu: styczeń 2024 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    Pobyt pozytywnie nas zaskoczył. Piękne widoki z pokoju na ogród z basenem , czysty pokój, bardzo miła i pomocna obsługa. Bardzo dobre jedzenie aczkolwiek mało urozmaicone ( może tak jest zimą ) . Hotel duży,z 3 basenami , z dużą ilością sklepików ,a w odległości około 1km znajduje się typowo egipski market,w którym nie ma cen ale spokojnie ...za torbę tamtejszych słodyczy zapłaciliśmy 5 dolarów. Mega miejsce na wypoczynek...cicho i kameralnie . Jedyny minus to brzydki zapach z kanalizacji ale tylko pierwszego dnia ( nie używana ).