Wyspy Liparyjskie

Wyspy Liparyjskie

Taormina

Katedra, Noto

Sycylia

Wulkan Etna

Sycylia light

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
4.3 /6 ( 9 opinii )
Wycieczka samolotem Nie wymagany paszport
Sycylia Light 8 lub 15 dni • Palermo i Cefalu • Syrakuzy i cytrynowa riwiera • Noto – zabytek światowej klasy UNESCO • Taormina i groźna Etna

Terminy i ceny wycieczki 22

2 400 zł
2 350 zł
( za osobę / 8 dni )
3 005 zł
2 955 zł
( za osobę / 8 dni + 7 dni wypoczynek )
Kalkuluj cenę

Hotele podczas wypoczynku 21

5.8 /6 (2 opinie)
La Scogliera
Włochy
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
ZMIANA ZA  0 zł / za osobę 7 dni

4.3 /6 (6 opinii)
Baia Sporting & Villa Athena
Włochy, Giardini Naxos
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
DOPŁAĆ TYLKO  +427 zł / za osobę 7 dni

5.1 /6 (50 opinii)
Dolcestate
Włochy
Śniadania i obiadokolacje
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
DOPŁAĆ TYLKO  +464 zł / za osobę 7 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow Tours na 2 godziny przed wylotem samolotu na lotnisku. Na Sycylii odbierze Państwa pilot. Przejazd do hotelu w północno-wschodniej części wyspy, okolice Katanii/Fondachello/Giardini Naxos/Taorminy. Nocleg. (Trasa ok. 80 km).

Dzień 2

Po śniadaniu przejazd na Etnę - największy czynny wulkan w Europie - wjazd na wysokość ok. 2000 m.n.p.m. Spacer po jednym ze starych kraterów oraz możliwość wjazdu specjalnym busem terenowym na wysokość 3000 m.n.p.m, w pobliże głównego krateru (dodatkowa opłata na miejscu, ok. 70 EUR/os. - wjazd jedynie przy znacznej liczbie chętnych). Przejazd do zawieszonej na skałach Taorminy - najsłynniejszego kurortu na wyspie. Spacer po fascynującym starym mieście, wizyta w Teatrze Antycznym - najpiękniejszym starożytnym, greckim teatrze we Włoszech, skąd rozciąga się wspaniała panorama na Etnę i wybrzeże Morza Jońskiego. Powrót do hotelu. Nocleg. (Trasa ok. 120 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Położenie
Hotel *** klasy turystycznej, położony w pn.-wsch. Sycylia/Giardini Naxos/ Taormina/ Fondachello/Katania/Nicolosi. 7 rozpoczętych dób hotelowych
Do dyspozycji gości
Całodobowa recepcja, czasem bar. 
Pokoje
skromnie urządzone 2 i 3-osobowe z łazienkami. Klimatyzacja lub wiatrak przysufitowy w pokojach.
Wyżywienie
Śniadania serwowane do stołu lub w formie bufetu (chleb, masło, dżem i/lub miód, ser, wędlina, sok owocowy, herbata, kawa, mleko, woda) oraz za dopłatą obiadokolacje, napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.
Wizy
Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (7 rozpoczętych dób hotelowych), przejazdy klimatyzowanym autokarem, 7 śniadań kontynentalnych, za dopłatą obiadokolacje (7), program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota i rezydenta podczas pobytu, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, obsługi grupy w systemie TGS, podatków turystycznych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 145 EUR/os. płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet. Nie obejmuje podatków turystycznych – łącznie dodatkowo ok. 10 EUR/os. (płatne bezpośrednio w hotelach), dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków osobistych oraz wycieczek lokalnych: wjazd na Etnę na wysokość ok. 3000 m n.p.m. ok. 70 EUR/os., Palermo ok. 70 EUR/os., Śladami Ojca Chrzestnego ok. 40 EUR/os.
Wycieczki lokalne: Śladami Ojca Chrzestnego (cena ok. 40 EUR/os.) i Palermo (cena ok. 70 EUR/os. ).
Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 31.08.2018 r. i mogą ulec zmianie.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.3/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/sycylia-light/zakwaterowanie-stn
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.
Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
Komunikaty MSZ
Aktualne przepisy wjazdowe i informacje znajdą Państwo na stronie: http://polakzagranica.msz.gov.pl
 
 
 
4.3

Ocena ogólna tej wycieczki

5.0
Program wycieczki
4.4
Pilot
4.2
Transport
4.2
Zakwaterowanie
4.1
Wyżywienie
3.4
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.