Opinie klientów o Acacia Resort

5.1 /6
78 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.4
Obsługa hotelowa
5.4
Plaża
4.3
Pokój
5.1
Położenie i okolica
4.3
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
4.6
Wyżywienie
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Jaroslaw, Częstochowa 26.07.2018
Termin pobytu: lipiec 2018

Wakacje 2018

Cudowne wakacje w cudownym miejscu.

6.0/6

Karol i Beata 15.06.2022

Sycylia w czerwcu

Hotel Acacia wybraliśmy ze względu na piękny ogród widoczny na zdjęciach. Zdecydowanie było warto. Roślinność na całym terenie hotelu czyni go bardziej kameralnym i zapewnia zacienione miejsca tak bardzo potrzebne na Sycylii. Pokoje są eleganckie, czyste i zadbane. Widok z okna - zieleń z każdej strony, chyba niemal we wszystkich pokojach. Jedzenie bardzo dobre, bardzo fajnie sprawdza się połączenie restauracji „samoobsługowej” ze sprawną (i przesympatyczną!) obsługą kelnerską. Bardzo polecam też bar znajdujący się kilkadziesiąt metrów od hotelu, gdzie można zaopatrzyć się w zimną wodę i przekąski albo zjeść w bardziej lokalnym klimacie. Wycieczka na Wyspy Liparyjskie jest absolutnie warta wczesnej pobudki!

6.0/6

Izabela 23.05.2015

Zielona wyspa

Jesteśmy miło zaskoczeni Sycylią, jej przyrodą, widokami, pogodą. Naszym zdaniem są to wakacje dla ludzi którzy wiedzą czego chcą, my zrealizowaliśmy nasze marzenia i plany dzięki pomocy naszej rezydentki- Pani Joli, którą serdecznie pozdrawiamy. Konkretna, fajna kobieta, (miała niełatwe zadanie bo w naszym terminie urlopu razem z nami było sporo "marud, które szukały dziury w całym".

6.0/6

Wojciech, Rzeszów 09.09.2021

Udane wakacje

Pobyt w hotelu Acacia Resort na przełomie sierpnia i września. Jesteśmy z małżonką bardzo zadowoleni. Wspaniała i miła obsługa, bardzo dobre wyżywienie i zakwaterowanie. Wspaniały basen i plaża. Gorąco polecam.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem