Obiekt

Pokoje

Hotel dysponuje 104 pokojami, mieszczącymi się w dwóch częściach kompleksu: Villa Athena 3* oraz Baia Sporting 4*.

Internet

Bezpłatny Internet Wi-Fi w ogólnodostępnych częściach hotelu.

Kategoria lokalna

Baia Sporting 4 *,Villa Athena 3*

Wyżywienie

Śniadania w formie bufetu, za dodatkową opłatą obiadokolacje serwowane do stolika (do wyboru z 3 pozycji menu), dodatkowo bufet z przystawkami i bufet sałatkowy. Obiadokolacje serwowane są w części Baia Sporting. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

Program sportowy i animacyjny

Z uwagi na położenie w centrum miejscowości hotel nie prowadzi animacji. Do dyspozycji Gości siłownia i kryty basen (dostępne odpłatnie - ok. 5 EUR/godz. - w godz. 10:00-13:00 i 15:30-20:00; konieczna wcześniejsza rezerwacja), za dodatkową opłatą: centrum SPA (jacuzzi, sauna fińska, thalassoterapia, łaźnia turecka, solarium, zabiegi kosmetyczne i masaże) oraz sporty wodne na plaży. W pobliżu hotelu centrum nurkowe (oferta zewnętrzna).

Dodatkowe informacje

Wizy

Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt ze sprzedawcą w celu weryfikacji.

Wg informacji z dn. 21.06.2021 r. osoby przyjeżdżające do Włoch z terytorium państw z Kategorii C (w tym z Polski) co najmniej do 30 sierpnia br. mają obowiązek:

1) zarejestrowania swojego przyjazdu na platformie EU Digital Passenger Locator Form (w przypadku problemów technicznych należy wypełnić oświadczenie autodichiarazione);

2) przedstawienia certyfikatu w języku włoskim, angielskim, francuskim lub hiszpańskim (tzw. green pass) zaświadczającego o:

· ukończeniu całego cyklu szczepień co najmniej 14 dni przed wjazdem do Włoch, szczepionką zatwierdzoną przez UE (certyfikat należy pobrać z Internetowego Konta Pacjenta IKP);

lub

· przebytej chorobie COVID-19 (ceryfikat należy pobrać z Internetowego Konta Pacjenta IKP);

lub

· negatywnym wyniku testu wymazowego (molekularnego lub antygenowego), wykonanego w ciągu 48 godzin przed przekroczeniem granicy Włoch.

Testu nie muszą wykonywać dzieci poniżej szóstego roku życia.

Uwaga!!!

Aktualizacja dodatkowych wytycznych dla podróżujących do Włoch z dn. 27/07/2021 r. Od 6 sierpnia 2021r. wprowadza się wymóg okazania certyfikatu unijnego (tzw. paszportu covidowego, green pass, potwierdzającego zaszczepienie co najmniej 1 dawką/lub ozdrowienie/lub negatywny wynik testu) do:

- konsumpcji przy stoliku wewnątrz lokali gastronomicznych;                            

- wstępu na spektakle, koncerty, pokazy oraz wydarzenia i zawody sportowe;   

- muzeów, miejsc kultury (w tym kin, sal koncertowych, teatrów etc.) i wystaw;

- basenów, pływalni, sportu drużynowego, SPA (również na terenie obiektów wypoczynkowych/noclegowych) – wyłącznie w odniesieniu do aktywności w przestrzeniach zamkniętych;                                                                              

- targów, festiwali i wydarzeń wystawienniczych, kongresów i konferencji;        

- uzdrowisk, parków tematycznych i rozrywki;                                                 

- centrów kulturalnych, społecznych i rekreacyjnych – wyłącznie w odniesieniu do przestrzeni zamkniętych i z wyłączeniem centrów przeznaczonych dla małych dzieci, w tym ośrodków letnich, oraz powiązanych z ich działalnością usług gastronomicznych;                                                                                             

- salonów gier, zakładów bukmacherskich, sal bingo i kasyn;                             

- konkursów publicznych.

Uwaga! Negatywny wynik testu wykonanego przed wylotem obowiązuje wyłącznie na okres, na jaki został on wykonany (tj. PCR na 72 h od momentu wykonania testu, a antygenowy - 48 h), a po upływie jego ważności w celu skorzystania z powyższych należy wykonać ponowne testy. Dodatkowe koszty i wykonanie kolejnych testów leży po stronie Klienta. Ewentualne wykonanie kolejnych testów oraz związane z tym koszty leżą po stronie Klienta i Rainbow nie pośredniczy w wykonywaniu testów na miejscu (podczas realizacji programu).

Wymóg okazania certyfikatu nie dotyczy osób nieobjętych krajowym programem szczepień przeciw COVID-19 zgodnie z przepisami włoskimi, tj. dzieci poniżej 12. roku życia oraz osób posiadających zaświadczenie lekarskie o istnieniu przeciwskazań dla szczepienia. Obowiązek weryfikacji certyfikatów spoczywa na organizatorach wydarzeń/personelu obiektów. Naruszenie przepisów dot. certyfikatów skutkuje mandatem karnym w wys. 400-1000 EUR zarówno dla prowadzącego działalność/organizującego wydarzenie, jak i osoby, która nielegalnie skorzystała z usługi/uczestniczyła w wydarzeniu.

Źródło: https://www.gov.pl/web/wlochy/informacje-dla-podrozujacych-do-wloch

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek lokalnych, posiłków i napoi innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, podatków turystycznych płatnych bezpośrednio w hotelach: okolice Giardini Naxos ok. 10,50 EUR/os./tydzień i ok. 15 EUR/os./2 tygodnie, okolice Taorminy i Letojanni ok. 4 EUR/os./pobyt, okolice Cefalu ok. 1,50 EUR/os./dzień oraz innych wydatków osobistych.

Ze względu na COVID-19 niektóre udogodnienia/atrakcje/serwis hotelu mogą działać w ograniczonym czasie i/lub mogą być wyłączone z oferowania

Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w regionie Sycylia (Włochy) trwa od połowy czerwca do połowy września.

Baia Sporting & Villa Athena

4.7/6 (27 opinii)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Baia Sporting & Villa Athena
Galeria (13)
Baia Sporting & Villa Athena
Baia Sporting & Villa Athena
Baia Sporting & Villa Athena
Baia Sporting & Villa Athena

Atuty oferty

Kameralny hotel o doskonałym położeniu w samym sercu Giardini Naxos – lokalne restauracje są na wyciągnięcie ręki, a dodatkowo bliskość Taorminy, zwanej perłą Sycylii, pozwoli na wspaniałe włoskie wakacje. Hotel ceniony od lat wśród Gości za doskonałą kuchnię, wysokiej jakości serwis, a także unikalny taras na dachu, z którego można podziwiać majestatyczną Etnę.

Rodzaj wyjazdu

Wypoczynek

Na miejscu

Polski rezydent

Transfer

W cenie

Bagaż

W cenie

Cena podstawowa obejmuje: 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek lokalnych, posiłków i napoi innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, podatków turystycznych płatnych bezpośrednio w hotelach: okolice Giardini Naxos ok. 10,50 EUR/os./tydzień i ok. 15 EUR/os./2 tygodnie, okolice Taorminy i Letojanni ok. 4 EUR/os./pobyt, okolice Cefalu ok. 1,50 EUR/os./dzień oraz innych wydatków osobistych.

Ze względu na COVID-19 niektóre udogodnienia/atrakcje/serwis hotelu mogą działać w ograniczonym czasie i/lub mogą być wyłączone z oferowania

Położenie

Kameralny obiekt położony na wschodnim wybrzeżu wyspy, w centrum niewielkiej miejscowości Giardini Naxos, gdzie znajdują się liczne sklepy, bary i restauracje. Do malowniczej Taorminy ok. 5 km, a do lotniska w Katanii – ok. 60 km. Konieczność uiszczenia obowiązkowej opłaty za podatek turystyczny, bezpośrednio w hotelu ok. 2 EUR/os./dzień w Baia Sporting i ok. 1,5 EUR/os./dzień w Villa Athena.

Mapa

Plaża

Hotel położony ok. 50 m od piaszczystej, szerokiej publicznej plaży (przejście przez uliczkę). Leżaki i parasole za dodatkową opłatą ok. 12 EUR/komplet/dzień (2 leżaki i parasol).

Do dyspozycji gości

Recepcja 24h, lobby, winda. Na terenie hotelu restauracja główna serwująca dania kuchni lokalnej oraz międzynarodowej, bar, a na dachu budynku znajduje się taras widokowy ze spektakularnym widokiem na zatokę Naxos i wulkan Etna. Ponadto: sala telewizyjna, a za opłatą: punkt internetowy, fryzjer, parking.

Obiekt

Wyżywienie

Program sportowy i animacyjny

Atrakcje regionu

Inne hotele w regionie

Dodatkowe informacje

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta nie jest obecnie w sprzedaży

Opinie klientów

Atrakcje dla dzieci
2.7
Obsługa hotelowa
5.1
Plaża
4.9
Pokój
4.0
Położenie i okolica
5.4
Rezydent
4.6
Sport i rozrywka
4.3
Wyżywienie
4.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Alina, Łódź 26.06.2018
Termin pobytu: czerwiec 2018

Pobyt w hotelu Baja Sporting, .*

Moje uwagi dotyczą braku opieki ze strony rezydenta

6.0/6

MAŁGORZATA, BYDGOSZCZ 08.10.2020

Pobyt wypoczynkowy 27/09 - 04/10. 2020 r. w Giardini-Naxos w hotelu Baja Sporting

Wspaniałe miejsce, spokój, żadnych oznak czegoś niepokojącego. Hotel bardzo przyjazny , blisko niego piękna plaża . Jestem z koleżankom pełna uznania dla Pani Agnieszki naszej rezydentki , przemiłej osoby. Pani Agnieszka bardzo wnikliwie odpowiadała na nasze pytania , doradzała i dawała wskazówki . Podsumowując, wyjazd wypoczynkowy były wspaniały, miejsce cudowne, perfekcyjna organizacja. W hotelu bardzo sympatyczna i pomocna obsługa; jedzenie bardzo urozmaicone, pyszne i włoskie! Żal było wracać, a teraz żyjemy marzeniem, żeby móc jeszcze wrócić w to samo miejsce a potem inne. Była to moja pierwsza podróż z Biurem Rainbow, ale wiem że nie ostatnia. Biuro jest absolutnie godne polecenia i zaufania osobą lubiącym podróżować. Bardzo dobry kontakt z biurem zarówno przed jak i w trakcie wyjazdu.
Pokaż więcej opinii (25)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem