Obiekt

Pokoje

Hotel składa się z 50 przytulnie urządzonych pokoi standardowych, położonych w budynku głównym.

Internet

Bezpłatny Internet Wi-Fi w lobby.

Kategoria lokalna

***

Wyżywienie

Śniadania w formie bufetu i obiadokolacje serwowane do stolika lub w formie bufetu. Przystawki, desery i owoce podawane w formie bufetu. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

Program sportowy i animacyjny

Z uwagi na bliskość Letojani oferującego pełen wachlarz atrakcji takich jak: liczne restauracje, bary sklepy, hotel nie prowadzi animacji. Do dyspozycji Gości sporty wodne dostępne na plaży publicznej za dodatkową opłatą (żeglarstwo, windsurfing, kajaki).

Dodatkowe informacje

Wizy

Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt ze sprzedawcą w celu weryfikacji.

Wg informacji z dn. 21.06.2021 r. osoby przyjeżdżające do Włoch z terytorium państw z Kategorii C (w tym z Polski) co najmniej do 30 sierpnia br. mają obowiązek:

1) zarejestrowania swojego przyjazdu na platformie EU Digital Passenger Locator Form (w przypadku problemów technicznych należy wypełnić oświadczenie autodichiarazione);

2) przedstawienia certyfikatu w języku włoskim, angielskim, francuskim lub hiszpańskim (tzw. green pass) zaświadczającego o:

· ukończeniu całego cyklu szczepień co najmniej 14 dni przed wjazdem do Włoch, szczepionką zatwierdzoną przez UE (certyfikat należy pobrać z Internetowego Konta Pacjenta IKP);

lub

· przebytej chorobie COVID-19 (ceryfikat należy pobrać z Internetowego Konta Pacjenta IKP);

lub

· negatywnym wyniku testu wymazowego (molekularnego lub antygenowego), wykonanego w ciągu 48 godzin przed przekroczeniem granicy Włoch.

Testu nie muszą wykonywać dzieci poniżej szóstego roku życia.

Uwaga!!!

Aktualizacja dodatkowych wytycznych dla podróżujących do Włoch z dn. 27/07/2021 r. Od 6 sierpnia 2021r. wprowadza się wymóg okazania certyfikatu unijnego (tzw. paszportu covidowego, green pass, potwierdzającego zaszczepienie co najmniej 1 dawką/lub ozdrowienie/lub negatywny wynik testu) do:

- konsumpcji przy stoliku wewnątrz lokali gastronomicznych;                            

- wstępu na spektakle, koncerty, pokazy oraz wydarzenia i zawody sportowe;   

- muzeów, miejsc kultury (w tym kin, sal koncertowych, teatrów etc.) i wystaw;

- basenów, pływalni, sportu drużynowego, SPA (również na terenie obiektów wypoczynkowych/noclegowych) – wyłącznie w odniesieniu do aktywności w przestrzeniach zamkniętych;                                                                              

- targów, festiwali i wydarzeń wystawienniczych, kongresów i konferencji;        

- uzdrowisk, parków tematycznych i rozrywki;                                                 

- centrów kulturalnych, społecznych i rekreacyjnych – wyłącznie w odniesieniu do przestrzeni zamkniętych i z wyłączeniem centrów przeznaczonych dla małych dzieci, w tym ośrodków letnich, oraz powiązanych z ich działalnością usług gastronomicznych;                                                                                             

- salonów gier, zakładów bukmacherskich, sal bingo i kasyn;                             

- konkursów publicznych.

Uwaga! Negatywny wynik testu wykonanego przed wylotem obowiązuje wyłącznie na okres, na jaki został on wykonany (tj. PCR na 72 h od momentu wykonania testu, a antygenowy - 48 h), a po upływie jego ważności w celu skorzystania z powyższych należy wykonać ponowne testy. Dodatkowe koszty i wykonanie kolejnych testów leży po stronie Klienta. Ewentualne wykonanie kolejnych testów oraz związane z tym koszty leżą po stronie Klienta i Rainbow nie pośredniczy w wykonywaniu testów na miejscu (podczas realizacji programu).

Wymóg okazania certyfikatu nie dotyczy osób nieobjętych krajowym programem szczepień przeciw COVID-19 zgodnie z przepisami włoskimi, tj. dzieci poniżej 12. roku życia oraz osób posiadających zaświadczenie lekarskie o istnieniu przeciwskazań dla szczepienia. Obowiązek weryfikacji certyfikatów spoczywa na organizatorach wydarzeń/personelu obiektów. Naruszenie przepisów dot. certyfikatów skutkuje mandatem karnym w wys. 400-1000 EUR zarówno dla prowadzącego działalność/organizującego wydarzenie, jak i osoby, która nielegalnie skorzystała z usługi/uczestniczyła w wydarzeniu.

Źródło: https://www.gov.pl/web/wlochy/informacje-dla-podrozujacych-do-wloch

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek lokalnych, posiłków i napoi innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, podatków turystycznych płatnych bezpośrednio w hotelach: okolice Giardini Naxos ok. 10,50 EUR/os./tydzień i ok. 15 EUR/os./2 tygodnie, okolice Taorminy i Letojanni ok. 4 EUR/os./pobyt, okolice Cefalu ok. 1,50 EUR/os./dzień oraz innych wydatków osobistych.

Ze względu na COVID-19 niektóre udogodnienia/atrakcje/serwis hotelu mogą działać w ograniczonym czasie i/lub mogą być wyłączone z oferowania

Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w regionie Sycylia (Włochy) trwa od połowy czerwca do połowy września.

Hotel delle Palme

4.3/6 (23 opinie)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Hotel delle Palme
Galeria (10)
Hotel delle Palme
Hotel delle Palme
Hotel delle Palme
Hotel delle Palme

Atuty oferty

Dobrej klasy hotel o fantastycznym położeniu! Głównym atutem hotelu jest położenie w przyjemnej miejscowości Letojanni, w pobliżu piaszczystej plaży oraz wielu restauracji, serwujących wyśmienite dania lokalnej kuchni. Dodatkowo, Goście cenią hotel za typowo wakacyjną atmosferę oraz bardzo miłą obsługę. Polecamy na wakacje we dwoje lub w grupie przyjaciół!

Cena podstawowa obejmuje: 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek lokalnych, posiłków i napoi innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, podatków turystycznych płatnych bezpośrednio w hotelach: okolice Giardini Naxos ok. 10,50 EUR/os./tydzień i ok. 15 EUR/os./2 tygodnie, okolice Taorminy i Letojanni ok. 4 EUR/os./pobyt, okolice Cefalu ok. 1,50 EUR/os./dzień oraz innych wydatków osobistych.

Ze względu na COVID-19 niektóre udogodnienia/atrakcje/serwis hotelu mogą działać w ograniczonym czasie i/lub mogą być wyłączone z oferowania

Położenie

Kameralny rodzinny obiekt, prowadzony przez włoską rodzinę. Usytuowany w samym centrum malowniczo położonej miejscowości Letojanni, ok. 6 km od zabytkowej Taorminy. W pobliżu hotelu szeroki wybór barów, restauracji, kafejek i sklepików. Do lotniska w Katanii ok. 65 km. Konieczność uiszczenia obowiązkowej opłaty za podatek turystyczny, bezpośrednio w hotelu, ok. 3,5 EUR/os./pobyt 7 dni. Podatek turystyczny dotyczy Klientów w wieku od 14 lat i więcej.

Mapa

Plaża

Hotel usytuowany ok. 80 metrów od szerokiej piaszczysto-żwirowej, publicznej plaży. Leżaki i parasole na plaży za dodatkową opłatą ok. 8 EUR/dzień. Wzdłuż plaży ciągnie się promenada z restauracjami serwującymi włoskie specjały oraz owoce morza.

Do dyspozycji gości

Recepcja 24 h, przestronne lobby, 2 windy. Na terenie hotelu znajduje się: restauracja główna serwująca dania kuchni lokalnej i międzynarodowej, klimatyczny taras w ogrodzie ze stuletnimi araukariami, w którym serwowane są śniadania. Na dachu hotelu niewielki basen z hydromasażem, leżaki i parasole przy basenie bezpłatnie. Ponadto: sala telewizyjna, bezpłatny punkt internetowy.

Obiekt

Wyżywienie

Program sportowy i animacyjny

Atrakcje regionu

Inne hotele w regionie

Dodatkowe informacje

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze

Oferta nie jest obecnie w sprzedaży

pani z lornetka

Marzysz o odpoczynku w tej okolicy?
Mamy dla Ciebie wiele innych propozycji!

Sprawdź inne oferty w okolicy

Opinie klientów

Opinie o Hotel delle Palme

4.3 / 6(23 opinie)
Atrakcje dla dzieci
1.9
Obsługa hotelowa
5.2
Plaża
4.3
Pokój
4.1
Położenie i okolica
4.4
Rezydent
4.4
Sport i rozrywka
2.7
Wyżywienie
4.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Aleksandra 30.01.2023

Doskonaly,polecam

Hotel doskonale położony, wszędzie blisko. Bardzo dobre jedzenie,zawsze świeże.Przemiła obsługa bardzo pomocna.Narestauracji przemili kelnerzy. Sycylia piękna, jeszcze tu wrócimy.

6.0/6

Grażyna, Łódź 13.07.2019

Hotel delle Palme mocne 3*

Zdecydowanie polecam. Spędziwszy dwie nieprzespane doby w "klimatycznym" hotelu Da Peppe, hotel Delle Palme wydaje się wyśmienitym, przestronnym, w miarę nowoczesnym i w pełni zasługującym na swoje 3* a nawet 4*, choć ci z gości, którzy mieli pokoje od strony gór i autostrady narzekali i mogli być niezadowoleni ze względu na dochodzący dokuczliwy hałas. Nam akurat trafił się pokój od strony ogrodu, na V piętrze, z pięknym widokiem na morze i okolice. Przejeżdżająca kolejka nie była u nas słyszalna, ani uciążliwa, wręcz nie zwracaliśmy na to uwagi. Dość duży balkon od strony wschodniej, po południu w cieniu, wyposażony w ładny stolik i krzesełka był dla nas wręcz ukojeniem po plażowaniu lub całodniowych wycieczkach. Niewątpliwą atrakcją jest basen na dachu hotelu, niewielki i kameralny, ale ochłodzić i poopalać się można. Byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu w hotelu Delle Palme.
Pokaż więcej opinii (21)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem