Sylwester na Sycylii

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
Wspaniały Sylwester na Sycylii• pobyt na wybrzeżu Morza Jońskiego - okolice magicznej Taorminy• majestatyczna Etna• Syrakuzy i cytrynowa riwiera• Noto - stolica baroku sycylijskiego• zabawa sylwestrowa w Taoriminie

Terminy i ceny wycieczki 0

Oferta nie jest obecnie
w sprzedaży

Nic straconego, zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj najlepsze oferty
i promocje prosto do swojej skrzynki mailowej.

Plan wycieczki

Dzień 1 - 30.12

11:25 Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie na 2 godz. przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady.
13:25 Wylot z Warszawy.
15:45 Przylot do Rzymu.
16:45 Wylot z Rzymu.
18:00 Przylot do Katanii, transfer do hotelu w ok. Taorminy (Trasa ok. 70 km).

Dzień 2 - 31.12

Po śniadaniu, przejazd na Etnę na wysokość 2000 m n.p.m. (zalecane zabranie ciepłej odzieży). Spacer po kraterach Silvestri lub, jeśli pozwolą warunki pogodowe, możliwość wjazdu specjalnym busem terenowym na 3.000 m n.p.m., w pobliże głównego krateru wulkanu (za dodatkową opłatą ok. 70 EUR). Następnie zwiedzanie winiarni z degustacją lokalnych specjałów i win produkowanych na Etnie (ok. 30 EUR). Powrót do hotelu. Czas na przygotowanie się do kolacji sylwestrowej (dodatkowo płatna, początek ok. godz. 21:00). Przejazd do Taorminy na kolację sylwestrową. Dla osób nieuczestniczących w kolacji sylwestrowej zabawa na starym mieście Taominy. Ok. 01:30 transfer powrotny z Taorminy do hotelu. (Trasa ok. 120 km).

Informacje dodatkowe

Położenie
Komfortowy hotel, położony w okolicy miejscowości Taormina/Giardini Naxos/Letojanni.
Do dyspozycji gości
Recepcja, restauracja, bar. Hotel akceptuje karty kredytowe.
Pokoje
2-osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami. Ponadto telefon, TV Sat., minibar (konsumpcja płatna dodatkowo) i sejf.
Wyżywienie
Śniadania kontynentalne (pieczywo, masło, dżem, kawa, mleko) oraz za dopłatą obiadokolacje (możliwe w hotelu lub pobliskiej włoskiej restauracji), napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.
Wizy
Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: bezpośredni przelot samolotem do/z Katanii (z przesiadką w Rzymie), opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu *** (4 rozpoczęte doby hotelowe), 4 śniadania kontynentalne, za dopłatą 3 obiadokolacje (w dniach: 1., 2. i 4. imprezy), program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota oraz ubezpieczenie TU Europa SA (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską, lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, obsługi grupy w systemie TGS, podatków turystycznych oraz kolacji sylwestrowej. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 140 EUR płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet. Nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 10 EUR (płatne bezpośrednio w hotelu), dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków osobistych oraz kolacji sylwestrowej. Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 24.07.2017 r. i mogą ulec zmianie.
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide. KOLACJA SYLWESTROWA Zorganizowana w tradycyjnej włoskiej restauracji. Menu: aperitif, zimne i ciepłe przekąski, 2 dania główne, deser (ciasto lub owoce). Butelka wody mineralnej i 0,5 litra wina na osobę. O północy lampka wina musującego. Po północy ciepła przekąska. Pozostałe napoje płatne dodatkowo.
Brak oceny. Bądź pierwszy!
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.