Sylwester w Mediolanie Lotniczy

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
Sylwester 2019
Wycieczka samolotem Nie wymagany paszport
Muzeum sztuki Brera • Katedra Mediolańska • Zabawa sylwestrowa na ulicach miasta

Terminy i ceny wycieczki 1

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1 - 30.12

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku w Warszawie na 2 godz. przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Przylot do Mediolanu, transfer do hotelu, zakwaterowanie (trasa ok. 40 km). Po południu przejazd do centrum miasta w programie zwiedzanie katedry wraz z Placem katedralnym. Czas wolny. Powrót do htl na obiadokolacje i nocleg.

Dzień 2 - 31.12

Po śniadaniu przejazd do Mediolanu. W programie zwiedzania: spacer po dziedzińcach zamku Sforzów, wizyta muzeum zamkowym, gdzie m.in. zobaczymy ostatnie niedokończone dzieło Michała Anioła – Pieta Rondandini a dalej zobaczymy Plac La Scala oraz muzeum La Scali. Po południu wizyta w muzeum Brerra. Czas wolny na lunch. Następnie powrót do hotelu, przygotowanie do Sylwestra. W godzinach wieczornych wyjazd do centrum Mediolanu na kolację sylwestrową (za dopłatą) lub powitanie Nowego Roku na ulicach miasta (przejazd autobusem w cenie pakietu, powrót autokarem do hotelu ok. 02:00 w nocy). Uwaga! W tym dniu nie ma obiadokolacji w hotelu.

Informacje dodatkowe

Położenie
Hotel *** - stylowy, położony w pobliżu stacji metra lub lokalnej komunikacji miejskiej, z dogodnym dojazdem do centrum i głównych atrakcji turystycznych Mediolanu.
Do dyspozycji gości
Do dyspozycji gości: recepcja, restauracja, bar. Hotel akceptuje karty kredytowe.
Pokoje
Pokoje: 2-osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami. Ponadto telefon, TV Sat., minibar (konsumpcja płatna dodatkowo) i sejf.
Wyżywienie
Śniadania kontynentalne (pieczywo, masło, dżem, kawa, mleko) oraz za dopłatą obiadokolacje (możliwe w pobliskiej włoskiej restauracji), napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.
Wizy
Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: bezpośredni przelot samolotem do/ z Mediolanu, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu *** (4 rozpoczęte doby hotelowe), 3 śniadania kontynentalne, za dopłatą obiadokolacje (2), program turystyczny jw., opiekę polskiego pilota oraz ubezpieczenie TU Europa SA (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską, lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, obsługi grupy w systemie TGS, podatków turystycznych oraz kolacji sylwestrowej. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 175 EUR płatne pilotowi jako pakiet. Nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 20 EUR (płatne bezpośrednio w hotelu), dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków osobistych oraz kolacji sylwestrowej.
Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 11.07.2019 r. i mogą ulec zmianie.
KOLACJA SYLWESTROWA
Kolacja sylwestrowa w restauracji. Menu: 2 dania główne, deser (ciasto lub owoce). Do kolacji butelka wody mineralnej (0,5 l) i 0,25 l wina na osobę. Lampka wina musującego o północy. Po północy słodka przekąska. Pozostałe napoje płatne dodatkowo.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.

Dodaj opinie

Brak oceny. Bądź pierwszy!
Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Włoszech! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon