Sylwester w Neapolu

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
Wycieczka samolotem
Neapol – niepowtarzalna stolica Południa Włoch * Caserta – wspaniały pałac Bourbonów * Pompeje – zaginione miasto * wizyta na Monte Cassino * sylwestrowa zabawa w Neapolu

Terminy i ceny wycieczki 1

2 721 zł
( za osobę / 6 dni )
Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1 - 29.12

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie na 2 godziny przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na www.R.pl/rozklady. Wylot z Warszawy. Przylot do Rzymu, transfer do hotelu okolicy Neapolu, czas wolny i obiadokolacja w hotelu. (Trasa ok. 250 km).

Dzień 2 - 30.12

Po śniadaniu przejazd do Caserty, zwiedzanie Palazzo Reale - Pałacu Królewskiego, który swoją wielkością i urodą dorównuje Wersalowi. Następnie przejazd do Salerno, gdzie w okresie świątecznym odbywa się festiwal światła D’Autore. Niezapomniany spacer po mieście w atmosferze świateł. Powrót do hotelu na nocleg i obiadokolację. (Trasa ok. 220 km).

Informacje dodatkowe

Położenie
Hotel *** położony w pobliżu stacji metra lub lokalnej komunikacji miejskiej z dogodnym dojazdem do centrum i głównych atrakcji turystycznych miasta (5 rozpoczętych dób hotelowych).
Do dyspozycji gości
Recepcja, restauracja lub bar. Hotel akceptuje karty kredytowe.
Pokoje
2-osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami. Ponadto telefon, TV Sat., minibar (konsumpcja płatna dodatkowo) i sejf.
Wyżywienie
śniadania kontynentalne (pieczywo, masło, dżem, kawa, mleko) oraz za dopłatą obiadokolacje (możliwe w pobliskiej włoskiej restauracji), napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.
Wizy
Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: bezpośredni przelot samolotem do/ z Rzymu, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu (5 rozpoczętych dób hotelowych), 5 śniadań kontynentalnych, za dopłatą obiadokolacje (3), program turystyczny jw., opiekę polskiego pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską, lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, obsługi grupy w systemie TGS, podatków turystycznych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 185 EUR płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet. Nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 15 EUR (płatne bezpośrednio w hotelu), dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków osobistych oraz wycieczek lokalnych.
Wycieczki lokalne: obiadokolacja w dn. 4 imprezy (ok. 40 EUR).
Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 25.07.2018 r. i mogą ulec zmianie. Zniżki obowiązują dla: - uczniów, studentów - bilety ulgowe za okazaniem legitymacji uczniowskiej/ studenckiej. - niepełnosprawnych - bilety ulgowe/ bezpłatne za okazaniem legitymacji ze stopniem inwalidztwa.
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide. KOLACJA SYLWESTROWA Zorganizowana w tradycyjnej włoskiej restauracji. Menu: aperitif, zimne i ciepłe przekąski, 2 dania główne, deser (ciasto lub owoce). Butelka wody mineralnej i 0,5 litra wina na osobę. O północy lampka wina musującego. Po północy ciepła przekąska. Pozostałe napoje płatne dodatkowo.
Brak oceny. Bądź pierwszy!
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.