Opinie klientów o Sylwester w Paryżu

5.2 /6
20 
opinii
Intensywność programu
5.3
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.3
Transport
4.6
Wyżywienie
4.5
Zakwaterowanie
4.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Anna, Śrem 14.01.2023
Termin pobytu: grudzień 2022

Sylwester w Paryżu

Było wyśmienicie. Pani Ewa super przewodnik. Grupa wspaniała. Pogoda czasem płatała figle, ale nie przeszkodziło to w zwiedzaniu Paryża. Kilometry w nogach. Na kultowym Montmartrze spotkaliśmy malarzy, ulicznych grajków. Moulin Rouge, klimatyczne kawiarnie i knajpki serwujące kuchnie z całego świata. No i biała bryła Sacré-Cœur, w której rozbrzmiewa dzwon Paryża. Pozostaną wspaniałe wspomnienia. Sylwester nie zapomniana sceneria i 10 minut fajerwerków i to jakich….

6.0/6

Stępień 06.01.2016

Elzbieta i Grzegorz z Lubawki

Spędzony tydzień sylwestrowy w Paryżu będziemy mile wspominać. Wspaniała wycieczka z cudownie uroczym prowadzącym p. Adamem Panaszkiem. Bardzo kulturalny, sympatyczny młody człowiek posiadający rzetelną wiedzę dotyczącą wielu ciekawych miejsc w Paryżu.Łatwość jej przekazania, kontakt z uczestnikami godny polecenia w naszym codziennym życiu, nie tylko na wycieczkach i innych miłych chwilach.Cała organizacja wycieczki jak i przemieszczanie się do zaplanowanych wcześniej miejsc w wykonaniu p.Adasia było perfekcyjne. Dobór przesympatycznych przewodników tematycznych (p.Ania-Luwr)dopełniały całość bardzo udanej wycieczki. Polecamy wszystkim, których interesuje historia tak bogatego w zabytki Paryża. Oczekujemy ofert w podobnym wydaniu, a z naszej strony deklarujemy gotowość uczestnictwa.Pozdrawiamy p.Adama i życzymy wszystkiego dobrego.

6.0/6

Zbigniew, Warszawa 05.02.2015

Sylwester w Paryżu 29.12.14 - 03.01.15

Wyjazd na Sylwestra wspominam bardzo miło. Jest to kolejny mój wyjazd z Rainbow Tours i na pewno nie ostatni. Miasto piękne, pogoda dopisała, program bardzo ciekawy i cały zrealizowany przez doskonałego pilota Panią Magdę, świetna lokalna przewodnik Pani Grażyna, zakwaterowanie spełniło oczekiwania (choć może byłoby lepiej gdyby nasz hotel był zlokalizowany bliżej miasta), wyżywienie (bufet w hotelu we Francji bardzo pozytywnie mnie zaskoczył), transport wygodnym piętrowym autokarem nie był tak męczący, jak mogłem się spodziewać. To był bardzo udany wyjazd.

6.0/6

Jadwiga, 06.02.2015

sylwester w Paryzu

Super
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem