WAKACJE W Zurichu

21.09.2019 (sobota)
Śniadania
objazd
Nie wymagany paszport
2 071 zł2 011 zł
za os. / 7 dni
Nie wymagany paszport
17.08.2019 (sobota)
Wylot z Warszawa
Śniadania
objazd
Nie wymagany paszport Wycieczka potwierdzona
3 430 zł3 360 zł
za os. / 8 dni
Nie wymagany paszport Wycieczka potwierdzona

Ciekawi wakacji w Zurichu?

Zurich:

Państwo:
Szwajcaria
Waluta:
CHF
Zurych jest największym miastem i najważniejszym ośrodkiem gospodarczym Szwajcarii, a zarazem – jej największym kompleksem urbanistycznym. Ale to nie wielkość sprawia, że Zurych warto odwiedzić, i to nie jeden raz. Miasto urzeka niepowtarzalną atmosferą, niezwykłą zabudową i urzekającą przyrodą. Wycieczka objazdowa po Szwajcarii o Zurych musi zahaczyć koniecznie! Co warto zrobić, odwiedzając Zurych? Przede wszystkim – wybrać się nad przepiękne, krystalicznie czyste jezioro i spróbować prawdziwego szwajcarskiego rosti. Dobrym pomysłem jest też spacer nabrzeżem rzeki Limmat, dzielącej Zurych na dwie części, odwiedzić kościół Fraumünster z unikalnymi witrażami Marca Chagalla, czy muzeum Kunsthaus. Z nami to niezwykłe miasto zobaczysz nawet na last minute. Zarezerwuj wycieczkę, której długo nie zapomnisz!

Zobacz również oferty w innych regionach Zurichu: Bazylea, Berno, Genewa, Gryzonia, Lucerna, Szwajcaria Centralna, Valais oraz informacje o Zurichu.

Opinie o Zurichu

5.0/6

Różnice kantonalne.

Po objęździe całej Szwajcarii uważam, że prawdziwy urok mają małe miasteczka ze swoimi perełkami zabytkowymi i krajopbrazowymi. Duże miasta są raczej szare, bez wyrazu. Wg mnie na wyróżnienie ... zasługują kantony włoskojęzyczne.

Dodał(a):
Henryk, Zamość, 27.09.2018

5.3/6 Ocena ogólna o Zurichu

Pogoda w Zurichu

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.