WAKACJE W Szwajcarii

13.04.2019 (sobota)
objazd
Nie wymagany paszport
1 900 zł1 850 zł
za os. / 10 dni
Nie wymagany paszport
13.04.2019 (sobota)
objazd
Nie wymagany paszport
2 000 zł
za os. / 10 dni
Nie wymagany paszport
21.09.2019 (sobota)
Śniadania
objazd
Nie wymagany paszport
2 050 zł2 010 zł
za os. / 7 dni
Nie wymagany paszport
13.07.2019 (sobota)
Wylot z Warszawa
Śniadania
objazd
Nie wymagany paszport Wycieczka potwierdzona
3 371 zł3 301 zł
za os. / 8 dni
Nie wymagany paszport Wycieczka potwierdzona

Ciekawi wakacji w Szwajcarii?

Szwajcaria:

Stolica:
Berno
Waluta:
CHF
Powierzchnia:
41 285 km2
Liczba ludności:
8 279 700

Chcesz spędzić swoje wakacje inaczej niż wszyscy? Niech Twoim urlopowym kierunkiem stanie się Szwajcaria. Niewielki ale majestatyczny kraj, rozciągający się w alpejskim krajobrazie. Marzy Ci się wycieczka objazdowa, podczas której poznasz wszystkie największe atrakcje Szwajcarii? A może chcesz wypocząć w jednym z górskich kurortów, ciesząc się możliwościami, jakie daje wspinaczka wysokogórska? Na last minute czy nie - Szwajcaria oferuje to wszystko i więcej! Obejrzyj majestatyczne wodospady Renu, urzekające Stein Am Rhein, wybierz się do Zurrichu i na własne oczy zobacz, jak wyglądają szwajcarskie banki, rozkoszuj się prawdziwie mleczną czekoladą i smakiem rosti, odwiedź Opactwo St. Gallen i wyrusz na górskie przełęcze. Szwajcaria urzeknie Cię zjawiskową przygodą, doskonałą kuchnią i niezwykłą kulturą i tradycją. Odkryj je razem z nami!

Zobacz również oferty w regionach Szwajcarii: Bazylea, Berno, Genewa, Gryzonia, Lucerna, Szwajcaria Centralna, Valais, Zurich

Opinie o Szwajcarii

6.0/6

Szwajcaria

Nie ma chyba osoby, której Szwajcaria by się nie podobała. Piękna, czysta i malownicza przyroda, znakomicie utrzymane zabytki, majestatyczne Alpy, czyste rzeki, huczące wodospady. A przy tym ... świetne drogi, bezpieczeńśtwo, wysoki poziom usług, punktualność, przewidywalność. Jeśli coś może się nam niepodobać to chyba tylko...ceny. Każde z miast Szwajcarii jest z jednej strony troszkę podobne, a zdrugiej nieco inne, tym niemniej każde zasługuje na wizytę. Na mapie Europy to jeden z najmniejszych krajów, który jednak ma bardzo wiele do pokazania.

Dodał(a):
Jagoda, 28.10.2018

5.0/6

Specyfika Szwajcarii.

Szwajcaria to państwodobrze zorganizowane, gdzie panuje ład i porządek. Pomimo dość do brze rozwiniętej infrastruktury, nadal ciągle coś budują. Na szczególną uwagę zasługuje jakość dróg, czystość ... i porządek. Przy ograniczoności terenów rolniczych, widać jak wukorzystuje się na te cele każdy możliwy skrawek ziemi (szczególnie zbocza).

Dodał(a):
Henryk, Zamość, 27.09.2018

6.0/6

SZWAJCARIA OGÓLNIE

WSZĘDZIE BARDZO ŁADNIE ALE SĄ LEPSZE I GORSZE MIEJSCA, KRAJ DROGI

Dodał(a):
WŁADEK W., 30.08.2018

6.0/6

Szwajcaria choć droga, urokliwa

Szwajcaria charakteryzuje się wysokim standardem życia. Bogate społeczeństwo. Przepiękne widoki gór, urokliwe miasteczka... Ceny dla Polaka zaporowe :D

Dodał(a):
MAGDALENA, BYDGOSZCZ, 28.07.2018

6.0/6

Niesamowite krajobrazy

Już podczas wjazdu do St. Moritz byliśmy zachwyceni widokami, góry plus lazurowy kolor wody niesamowity efekt. Samo St. Moritz tez zrobiło na nas wrażenie, ubolewaliśmy nad tym, że mieliśmy tak ... mało czasu.

Dodał(a):
Milena, 27.07.2018

6.0/6

Piękny kraj

Szwjcaria to piękny kraj wart odwiedzenia. Jak na tak małą powieszchnię jest zaskakująco zróżnicowany. Jednego dnia możemy cieszyć się z bliska widokiem ośnieżonych szczytów ... Jungfraujoch, aby następnego rozkoszować się śródziemnomorskim klimatem Montreaux.

Dodał(a):
Aleksandra, 26.06.2018

6.0/6

Szwajcaria to jest to

Piękny kraj, piękne widoki, wspaniała organizacja, technologia itp. Tylko żal, że czujemy się tam jak bardzo ubodzy krewni :(

Dodał(a):
Maciej, Warszawa , 31.05.2018

5.8/6 Ocena ogólna o Szwajcarii

Pogoda w Szwajcarii

Klimat w Szwajcarii jest dość umiarkowany, w którym lata są stosunkowo chłodne, a łagodne zimy trwają nieco dłużej niż w Polsce. Średnia temperatura w ciągu roku wynosi 9°C, a latem termometry wskazują ok. 18°C. Zimą słupek rtęci spada często poniżej 0°C, choć na południu kraju jest nieco cieplej. Gorsza pogoda panuje w wyższych partiach Alp, gdzie zwykle jest chłodniej. Tutaj także wzrasta ilość opadów śniegu.
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.