Opinie klientów o Discovery Beach

5.4 /6
53 
opinie
Atrakcje dla dzieci
3.3
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
3.7
Pokój
5.4
Położenie i okolica
5.2
Rezydent
5.3
Sport i rozrywka
4.6
Wyżywienie
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

Marta 19.02.2019

Baśniowa Tajlandia

Polecam!

5.0/6

Adam, Toruń 23.12.2017
Termin pobytu: listopad 2017

Baśniowa Tajlandia

Hotel na bardzo przyzwoitym poziomie, duże pokoje, dobre jedzenie, basen,bardzo dobra lokalizacja - blisko Renia tranwestytow, mimo gwaru Pataya można było odpocząć!

5.0/6

Krzysztof 05.01.2024
Termin pobytu: grudzień 2023

Dobry hotel w dobrej lokalizacji

Hotel położony w centrum Pattayi. Plaża jest niedaleko, ale jest ona słabej jakości, a w wodzie jest dużo łodzi. Basen hotelowy naprawdę duży, jednak ciężko spędzić w nim więcej czasu, bo zanieczyszczenie powietrze na poziomie gruntu było mocno odczuwalne i szybko drażniło drogi oddechowe. Pokój duży i wygodny. Nam trafił się cichy pokój z widokiem na morze, ale po drugiej stronie korytarza podobno nie dało się spać ze względu na hałasy dobiegające z ulicy (hotel leży w centrum Pattayi, tuż koło imprezowych ulic). Jedzenia dużo i smaczne.

5.0/6

Kamil, Kwidzyn 28.06.2017
Termin pobytu: kwiecień 2017

Przyjemny hotel w dobrej lokalizacji

Hotel dobrze położony, oddalony od zgiełku Walking Street, ale pozwalający na korzystanie z uroków imprezowej Pattayi - zlokalizowany przy Beach Road (do Walking Street ok. 20 minut drogi piechotą). Dobrze skomunikowany - przed hotelem co chwilę przejeżdza bus, który za drobną opłatą dowozi chętnych do centum Pattaya. Od plaży dzieli hotel jedynie przejście przez ulicę. Hotel czysty, pokoje codziennie sprzątane z widokiem na morze, wyposażone w klimatyzację oraz balkon. Basen hotelowy podzielony na częsci o różnych głębokościach więc zarówno dzieci jak i dorośli mają możliwość z niego skorzystać. Hotel posiada również siłownię i bar. W pokojach dostępne Wifi.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem