wypoczynek

Wczasy w Pattaya/Jomtien - co musisz wiedzieć?

  • O Pattaya/Jomtien
  • Opinie
  • Pogoda

Pattaya/Jomtien

Pattaya na wczasy – czy to dobry pomysł?

Marzysz o wakacjach w egzotycznym i rajskim miejscu? Dobrym pomysłem na wakacje będzie Pattaya w Tajlandii. Koniecznie udaj się na najbardziej popularną z tutejszych plaż, Jomtien Beach. Piaski plaży są złote, czysta i ciepła woda, a na jej dnie znajduje się bogate życie podwodne. Zatem, Pattaya i Jomtien Beach to świetne punkty „zaczepienia” zwłaszcza dla miłośników plażowania i sportów wodnych! Pattaya jest wyjątkowym miejscem na mapie świata, które wypadałoby odwiedzić przy okazji wczasów w Tajlandii.

Tajskie wakacje w Pattaya
Pattaya to szczególny region Tajlandii, urzekający od pierwszej chwili. Szeroka gama hotelowa pozwoli spędzić Tobie wymarzony urlop, ciesząc się egzotyczną atmosferą i cudownym klimatem. Marzą Ci się beztroskie i sielskie wczasy? Pattaya będzie doskonałym wyborem! Plaża Jomtien urzeka położeniem i czystością, roślinność zachwyca na każdym kroku, a położona niedaleko Zatoka Tajlandzka robi kolosalne wrażenie. Znajdziesz tu jednak nie tylko doskonałe miejsca do plażowania. Pattaya to miejsce znane bowiem również z licznych imprez do rana! Jeżeli więc lubisz głośne kurorty i poznawanie obcej kultury, a także zawieranie zupełnie nowych znajomości, Pattaya będzie dla Ciebie idealna. Chcesz nocować w naprawdę ciekawym miejscu w Azji? Uwielbiasz wielopiętrowe hotele, liczne bary, kluby i kolorowe sklepy? Leć na Pattaya, tutaj naprawdę dobrze się zabawisz!

Wczasy w Pattaya – dla kogo?
W Pattaya znajdziesz piękne i piaszczyste plaże, które zapewnią Ci możliwość uprawiania wielu sportów wodnych! Zatem Pattaya to wakacje zwłaszcza dla miłośników błogiego relaksu. W Pattaya znajdują się również liczne parki rozrywki, a także pola golfowe. Nie ma mowy o nudzie! Pattaya to także jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozrywkowych kurortów w całej Tajlandii – właśnie dlatego miłośnicy imprezowania koniecznie muszą wybrać się tu wybrać na wczasy! Szukasz niepowtarzalnych wrażeń, chcesz zasmakować nowej kultury, zaszaleć z dala od domu, oderwać się od szarej rzeczywistości i zapomnieć o całym świecie? A więc, leć do Patttaya! Tutaj marzenia się spełniają!

Opinie o Pattaya/Jomtien

Pattaya/Jomtien
6.0 /6

Różnorodność

Różnorodność kulturowa i obyczajowa.Przyroda.Smaczna egzotyczna kuchnia.Ciekawe miejsca .Możliwość plażowania .
Dodał(a):
Urszula , Chełm Śląski , 05.09.2020
6.0 /6

Różnorodność

Warto zobaczyć różnorodność na ulicach . Najlepiej wieczorem.Można żyć razem.Tolerancja na pierwszym miejscu!
Dodał(a):
Urszula , Chełm Śląski , 04.09.2020
5.0 /6

Słonecznie, ciekawie

Za nieduże pieniądze można taksówka wybrać się do centrum miasta. Szkodą, że w hotelach brak jest all inclusive, ale tak jest w całej Tajlandii
Dodał(a):
Justyna, 16.04.2020
4.5 /6

polecam

Przyjazne miejsce, zupełnie inna atmosfera, miasto zabawy i rozpusty. Warto przyjechać i zobaczyć.....
Dodał(a):
Łukasz, Warszawa, 15.03.2020
5.0 /6

Pattaya pobyt na plus

Fajna miejscowość dużo atrakcji na mieście jak i w okolicach. Polecam wypad promem na wyspę Koh Lan a w szczególności plażę Tien Beach
Dodał(a):
Jacek, Książenice, 12.03.2020
5.0 /6

miasto rozrywki

Pattaya tak na prawdę żyje w nocy bo jest to miasto rozrywek gdzie wszystko się dzieje na Walking Street. Za dnia wart popłynąć na wyspę Koh larn poniewż tam jest lepsza plaża jak i czystsza woda.
Dodał(a):
Michał, Murowana Goślina, 11.03.2020
5.5 /6

Pattaya centrum rozrywki

Hałaśliwe ciekawe miejsce, ale można znaleźć też spokój. Hotel, w którym gościłem Bayview to właśnie takie miejsce.
Dodał(a):
Ireneusz, Szczecin, 06.03.2020
5.5 /6

Pattaya

Zwariowane miasto. Duża różnorodność. Każdy znajdzie coś dla siebie. Są miejsca spokojne i tętniące życiem. Jaka jest Pattaya każdy wie.. albo chociaż słyszał ;)
Dodał(a):
Patrycja, 26.02.2020
6.0 /6

pobyt

Osoby o rozrywkowej duszy z pewnością będą zadowolone. A już szczególnie męska szowinistyczna część odnajdzie się w klubach Go Go. Duża hałasu wszelkiej maści barów, restauracji. Port jachtowy i głośne przepełnione plaże. Najbardziej "tutejsze" miejsce to Naklua. Mała zatoka, dużo rdzennych mieszkańców.
Dodał(a):
Paweł, 13.02.2020
5.5 /6

Pattaya

Pattaya to interesujące miejsce , pełne sprzeczności i dzięki temu urokliwe . Można odwiedzić słonie, przeżyć fajną przygodę a przy okazji wesprzeć fundację zajmująćą się słoniami po przejściach.
Dodał(a):
Magdalena Irena, Murowana Goślina, 12.02.2020
6.0 /6

Jak po przeżycia, to do Pattayi:)

Region niezwykły. Sama Pattaya kolorowa i nie odpoczywająca. Atrakcja goni atrakcję, wszystko zaskakuje i zachwyca. Nie ma nudy, oj nie ma. Warto zobaczyć, przeżyć, doświadczyć...
Dodał(a):
Dorota, Zambrów, 12.02.2020
5.5 /6

Pobyt X2

Niezwykłe miejsce, wymagające ciekawości, ale też tolerancji i dystansu. Warto położyć nacisk na kuchnię tajską, która jest przesmaczna.
Dodał(a):
Dorota, Zambrów, 05.02.2020
5.0 /6

WAP

Ładny kurort z plażą zaraz za hotelem i licznymi atrakcjami. Pogoda w styczniu taka jak trzeba :) Można polecać.
Dodał(a):
Marek, Warszawa, 02.02.2020
6.0 /6

głośno

jeśli ktoś lubi zabawę natłok muzykę i wyzwolenie jak najbardziej tu nie ma co liczyć na odpoczynek w ciszy przy szumie fal morza ale miasto żyjące które wieczorem pokazuje co ukrywa za dnia mega fajne uczucie ono wciąga
Dodał(a):
podróż poślubna, 17.01.2020
6.0 /6

Gala Muay Thai w Chiang Mai Boxing Stadium

Dobre, mocne walki, ciekawie obserwuje się cały rytuał przed walkami oraz nielegalne zakłady wśród miejscowych Tajów. Bilety w pierwszym rzędzie warte swojej ceny.
Dodał(a):
Paweł, Łódź, 15.01.2020
6.0 /6

Pattaya pełna rozrywki

My w Pattaya czujemy się jak Sopocie ;) Mnóstwo barów, dyskotek i innych lokali. Plażować warto na Wyspie Koralowej, na którą pływa się stateczkiem z molo.
Dodał(a):
Joanna Grażyna, Warszawa, 09.01.2020
5.3/6 Ocena ogólna Pattaya/Jomtien

Pogoda w Pattaya/Jomtien