Opinie klientów o Discovery Beach

5.4 /6
53 
opinie
Atrakcje dla dzieci
3.3
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
3.7
Pokój
5.4
Położenie i okolica
5.2
Rezydent
5.3
Sport i rozrywka
4.6
Wyżywienie
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.5/6

Teresa 02.04.2015

Hotel godny polecenia

Hotel bardzo ładnie położony,tuż przy nadmorskiej promenadzie.Piękne widoki z wyższych pięter.Pokoje i łazienki przestronne i nowoczesne.Obsługa profesjonalna i miła.Wyżywienie wyśmienite! POLECAM!

5.5/6

Waldemar, Stargard 28.03.2018
Termin pobytu: marzec 2018

D-Beach

świetnie położony hotel dla ludzi chcących rozrywek nocnych oraz bliskości tajskich garkuchni w pobliżu hotelu bazarek z jedzeniem i olbrzymim wyborem potraw z owoców morza w odległości 100 metrów od hotelu pizzernia ( polecam)

5.5/6

Tomasz, Mikołów 13.12.2023
Termin pobytu: listopad 2023

Esencja Tajlandii

Bardzo dobry hotel na wysokim poziomie. Miła obsługa. Dobre urozmaicone jedzenie jak i przy Śniadaniu czy lancz.Ladne otoczenie i blisko centrum

5.5/6

Włodzimierz, Wagowo 30.01.2020

zasłużony odpoczynek

Hotel spełnia wszelkie kryteria swojej kategorii.Bardzo sprawny serwis pokoi (dziewczyna luxtorpeda).Myślę ,ze w Polsce posprzątanie jednego piętra trwałoby kilka godzin tu kilkadziesiąt minut. Profesjonalna obsługa na basenie (ręczniki do pobrania przy basenie). Dla chętnych siłownia. Śniadania wyśmienite (malkontenci zawsze znajdą jakiś problem); czysto W pobliżu wiele różnorakich rozrywek (w zależności co kto lubi) - dla zwolenników nawet Mc Donalds. Dla oszczędnych nieopodal -3 min market 7 eleven i Family.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem