ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon
[object Object]
Bangkok, 2 osoby, 1 pokój, samolot
Dokąd chcesz jechać?
[object Object]
Bangkok
[object Object]
Kiedy?
[object Object]
Kiedykolwiek
Ile osób?
[object Object]
2 osoby, 1 pokój
[object Object]
Skąd wyjazd?
[object Object]
Skądkolwiek
Typ Transportu
[object Object]
[object Object]
Samolot
[object Object]

Bangkok Last Minute

[object Object]

Brak wyników

mężczyzna-z-mapą brak-ofert
Dla tak zawężonych kryteriów nie znaleźliśmy oferty. Odznacz najmniej ważne dla Ciebie frazy lub wyszukaj ponownie.
Bangkok
[object Object]
[object Object]
Samolot
[object Object]
Last minute
[object Object]
[object Object]
[object Object]
państwo krajobraz
flaga Last minute Tajlandia Bangkok

Wakacje w Bangkoku – co warto tu zobaczyć?

Marzysz o egzotycznych wakacjach? Doskonałym kierunkiem będzie zatem Tajlandia i jej stolica, Bangkok. Jeżeli chciałbyś z bliska zobaczyć zupełnie różną od europejskiej kulturę, zakosztować ciekawych potraw i podziwiać zapierające dech świątynie, Bangkok powinien pojawić się na Twojej liście must see. Architektura, jaka wyróżnia stolicę Tajlandii, robi kolosalne wrażenie. Wybierając się na wakacje last minute warto udać się zwłaszcza w okolice Baiyoke Tower oraz State Tower – monumentalne wieżowce to obowiązkowe miejsce na pamiątkowe zdjęcie! Nie możesz pominąć również Wielkiego Pałacu Królewskiego oraz Pomnika Demokracji. To miejsca, które pozwolą poznać historię stolicy nieco… dokładniej.

Bangkok – wakacje last minute na końcu świata!

Chciałbyś na własne oczy zobaczyć jedne z największych ogrodów tropikalnych na całym świecie? Wybierz się więc do Nong Nooch Village Tropical Garden! Właśnie w tym miejscu znajdują się orchidee, bromelie, ogromne kaktusy i przepiękne drzewka bonsai. Podniebne pomosty wśród koron drzew będą doskonałym tłem do licznych zdjęć. Lecąc na wczasy do Bangkoku, koniecznie zatrzymaj się na jeden z pokazów tańca folklorystycznego, a także prezentację sztuki tajskiego boksu – wszak wywodzi się on właśnie… z Tajlandii! Last minute w Bangkoku będzie dobrą decyzją, jeżeli chcesz zobaczyć świat zupełnie inny od tego, jaki znany jest nam w Europie.

Co jeszcze można robić w Bangkoku?

Obowiązkowym punktem wyprawy do stolicy Tajlandii jest wizyta w Świątyni Leżącego Buddy. Musisz także udać się w Bangkoku na… tradycyjny masaż tajski. Kosztuje on tutaj grosze, a wrażenia są niezapomniane! Masaż wymyślony został w buddyjskich świątyniach, jakie otaczają cały Bangkok – oczywiście, wybierając się na wakacje last minute do stolicy, nie sposób nie zobaczyć kilku z nich! Udaj się również do Wioski Słoni, aby nakarmić je lub… przejechać się na jednym z nich! Bangkok stanowić będzie również świetną bazę wypadową na okoliczne wyspy, jak Koh Samet. Wolisz miejski gwar stolicy czy krystalicznie czystą wodę na piaszczystej plaży? A może… połączenie obu opcji? Zarezerwuj last minute do Bangkoku już dziś i… zaznaj prawdziwej egzotyki!