All inclusive Tajlandiia

All inclusive na Koh Samet – malutkiej wysepce u bram raju

Mająca zaledwie 5km2 wyspa Koh Samet położona jest w odległości 6,5km od stałego lądu, w prowincji Rayong. Stosunkowa bliska odległość od Bangkoku (200km) sprawia, że wysepka jest lubianym miejscem wypoczynku zarówno przez mieszkańców stolicy, jak i turystów, którzy po zwiedzeniu Bangkoku mają ochotę na odrobinę beztroski i lenistwa. Przybyłych na Koh Samet gości witają: delikatny, biały piasek, krystalicznie czysta, cieplutka woda i dobra infrastruktura hotelowa. Nic więc dziwnego, że dla wielu Koh Samet to wymarzone miejsce na wakacje all inclusive.

Aż 16 piaszczystych plaż do wyboru – all inclusive na Koh Samet

Pomimo swojej niewielkiej powierzchni, Koh Samet może pochwalić się aż 16 piaszczystymi plażami. Dlatego też każdy z pewnością tu zakątek dla siebie. Do najsłynniejszych plaż zalicza się m.in. Ao Phrao, Ao Phai czy Ao Nuan. Najlepiej wyposażona, dostosowana do potrzeb najbardziej wybrednych klientów jest słynna Haad Saikaew. Jeżeli chcecie jednak wypocząć z dala od utartych szlaków, również będziecie mieli taką możliwość. Wystarczy udać się poza tętniące życiem centrum wyspy, pełne knajpek, sklepików czy wypożyczalni. Obrzeża Koh Samet obfitują w romantyczne plaże czy zatoczki ukryte pośród gęstej roślinności.

Osobliwe ciekawostki – all inclusive na Koh Samet

Czy wiesz, że większość handlu i usług Koh Samet zawdzięcza wodzie? Codziennie rano do miejscowego portu zawijają łódki przywożące wszelkiej maści sprzedawców, kelnerów, kosmetyczki, masażystów i masażystki. Handel obwoźny jest w Tajlandii bardzo powszechnym zjawiskiem. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę ilość i rozproszenie małych skrawków lądu. Koh Samet to wyspa krabów oraz…psów, które również spotkacie na plaży. Bezpańskie czworonogi są jednak niezwykle przyjazne i nauczone miejscowej kultury i szacunku do turystów. All inclusive na Koh Samet to wyjątkowa okazja, aby przyjrzeć się egzotycznym gatunkom zwierząt: różnorakim małpom, dzioborożcom czy motylom.

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon