Trekking w Dolomitach

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
Madonna di Campiglio • Passo Groste • Park Narodowy Adamello di Brenta

Oferta nie jest obecnie
w sprzedaży

Nic straconego, zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj najlepsze oferty
i promocje prosto do swojej skrzynki mailowej.

Plan wycieczki

Dzień 1

Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy i Austrię. Po drodze planowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 950 km).

Dzień 2

W godzinach porannych przyjazd do Madonny di Campiglio. Zakwaterowanie w hotelu, czas wolny.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Położenie
Hotel **/ *** klasy turystycznej, położony w Madonnie di Campiglio z dogodnym dojazdem do centrum i wyjścia na szlaki górskie.
Pokoje
skromnie urządzone pokoje 2 i 3-osobowe z łazienkami.
Wyżywienie
śniadania kontynentalne (pieczywo, masło, dżem, kawa, mleko) oraz za dopłatą obiadokolacje (możliwe w pobliskiej włoskiej restauracji), napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (WC, klimatyzacja, bar, video), zakwaterowanie w hotelu (4 rozpoczęte doby hotelowe), 4 śniadania kontynentalne, za dopłatą obiadokolacje (4), program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępów, przejazdów kolejkami górskimi i lokalnymi busami, lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów, podatków turystycznych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 170 EUR płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet. Nie obejmuje podatków turystycznych (płatne bezpośrednio w hotelu, ok. 10 EUR), ubezpieczenie Pakiet SPORT. , dodatkowych posiłków i napoi oraz innych wydatków osobistych. Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 30.09.2016 r. i mogą ulec zmianie.
Brak oceny. Bądź pierwszy!
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.