Opinie klientów o Trochę tu, trochę tam - Meksyk i Kuba

6.0 /6
opinii
Atrakcje dla dzieci
6.0
Intensywność programu
3.3
Obsługa hotelowa
5.6
Pilot
5.7
Plaża
6.0
Pokój
5.7
Położenie i okolica
5.7
Program wycieczki
5.4
Rezydent
6.0
Sport i rozrywka
5.8
Transport
5.3
Wyżywienie
5.3
Zakwaterowanie
4.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Rajmund, Gdynia 29.09.2014

Meksyk 2012

Byliśmy ze znajomymi na objazdówce 10 dni - 2300km - wspaniała rzecz,zakończona 4-dniowym pobytem w Barcelo Maya Beach. Razem 14-dniowy pobyt.Hotel cudowny,jedzenie wspaniałe, przeżycia niesamowite, barek w pokoju darmowy codziennie uzupełniany. Cały pobyt wart wydanych pieniędzy Rajmund

6.0/6

Dorota, Opole 28.01.2016

Niezapomniane chwile

Wspaniale pomyślana impreza pozwalająca przy jednorazowym dalekim przelocie zwiedzić i poznać dwa karaje. Oba przepiękne, ale jakże odmienne kulturowo. Meksyk rozpieścił nas luksusem, a Kubańskie plaże zafascynowały pięknem i egzotyką. Impreza dopięta na ostatni guzik przez organizatora, co pozwoliło nam całkowicie zapomnieć o codziennych troskach i oddać się bestroskiemu wypoczynkowi.

6.0/6

Joanna, Nowogrodziec 01.04.2015

Wspaniałe wakacje

Hotel oceniam na 5+ , wspaniała plaża i widoki, delfinarium , bardzo smaczne jedzenie, alkohole wysokiej klasy ( nie oszukiwane czy rozrabiane z wodą ), miła obsługa w restauracji, lecz nie na recepcji , plus za wodne zajęcia fitness, restauracja włoska a la carte super,bufet z jedzeniem przy basenach z bardzo smacznymi przekąskami, na terenie hotelu sklepy, dyskoteka. Brakuje tylko darmowego internetu wi-fi na terenie całego hotelu, uważam ,że taki hotel powinien mieć to zawarte w cenie.

6.0/6

Alicja, Radzionków 13.04.2015

Cudowne wakacje w rajskiej scenerii

Super wrażenia
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem