Opinie klientów o Trochę tu, trochę tam - Meksyk i Kuba

4.4 /6
opinie
Atrakcje dla dzieci
4.5
Intensywność programu
3.3
Obsługa hotelowa
4.9
Pilot
5.7
Plaża
5.3
Pokój
3.9
Położenie i okolica
5.3
Program wycieczki
5.4
Rezydent
4.6
Sport i rozrywka
4.4
Transport
5.3
Wyżywienie
4.7
Zakwaterowanie
4.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Dorota, Opole 28.01.2016

Niezapomniane chwile

Wspaniale pomyślana impreza pozwalająca przy jednorazowym dalekim przelocie zwiedzić i poznać dwa karaje. Oba przepiękne, ale jakże odmienne kulturowo. Meksyk rozpieścił nas luksusem, a Kubańskie plaże zafascynowały pięknem i egzotyką. Impreza dopięta na ostatni guzik przez organizatora, co pozwoliło nam całkowicie zapomnieć o codziennych troskach i oddać się bestroskiemu wypoczynkowi.

6.0/6

Ewa, Kutno 26.05.2015

6.0/6

Arkadiusz Sergiusz, Warszawa 23.02.2017
Termin pobytu: luty 2017

Dreams puerto aventuras

Jestem bardzo zadowolony, rodzina też. Przekazywanie informacji, spotkanie na miejscu z rezydentem firmy obsługa na bardzo wysokim poziomie. Nie było problemu generalnie z niczym. Co nam przeszkadzało to zła klimatyzacja w hotelu. Była bardzo duza wilgotność i hotelowa klimatyzacja nie radziła sobie. Był to jedyny mankament. który absolutnie był dla nas poboczny wręcz marginalny.

5.5/6

Teresa i Ryszard z Krakowa 10.03.2016
Termin pobytu: marzec 2016

Sladami Majów-Jukatan +pobyt 8dni w hotelu

Luty 5-20 2016 wspaniała wycieczka po Jukatanie -Meksyk,Gwatemala,Ibiza(Honduras) przewspaniała przewodniczka pani Ktarzyna Rotter -jeżdze po świecie od kilkunastu lat ale takiego przewodnika i z takim zasobem wiadomości jeszcze nie spotkałem! Brawo Rainbow życzę więcej takich przewodników! Jeżeli chodzi o pobyt w hotelu Grand Oasis Tulum to odradzam przyjmowania pokoi w budynku D o nr od 3000 -zapach szamba i stęchlizny w pokojach!!!!DOPIERO PO INTERWENCJI rezydentki p.Bogny otrzymaliśmy pokój w budynku B - czulismy sie jak w apartamencie - i już do końca pobytu nic nie można zarzcić-jedzenie wspaniałe,okolica i plaża też.przecudne baseny,obsługa dobra (za napiwek)animacje na dobrym poziomie(bez języka polskiego ale Majowie już łapią)Hotel zasługuje na cztery i pół gwiazdki! Teresa I Ryszard z Krakowa
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem