Opinie klientów o Barcelo Solymar

5.1 /6
Atrakcje dla dzieci
3.9
Obsługa hotelowa
4.5
Plaża
5.4
Pokój
4.7
Położenie i okolica
5.3
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
4.8
Wyżywienie
4.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Tomasz&Karolina 12.12.2017
Termin pobytu: październik 2017

Doskonały finish

Hotel był rajem na ziemi, po 2 tyg jazdy po wyspie to było coś niesamowitego. Jedzenie świetne, plaża bez zarzutu, niedaleko od centrum oraz lotniska. Gorąco polecam bo ludzie płacili krocie za niby lepszy standard a narzekali jak licho. Świetny stosunek jakość/cena

6.0/6

IWONA, TYCHY 18.01.2018
Termin pobytu: wrzesień 2017

Cudowny

Jedzenie przepyszne, obsługa przemiła, pokoje sprzątane codziennie, bardzo czysto, lokalizacja hotelu najlepsza z możliwych. Plaża piękna i zadbana czysta. Polecam z czystym sercem !

6.0/6

Ryszard, OPOLE 30.11.2017
Termin pobytu: październik 2017

Pobyt w Hotelu

Jak już opisywałem jako człowiek nastawiony pozytywnie jestem badzo zadowolony wszystko mi się podobało. Nieraz byłem zmęczony ale plaża i bar rekompensował wszystkie drobne niedogodności.

6.0/6

meg153@op.pl 20.02.2023

VARADERO-CUBA

Jesteśmy zadowoleni z wyjazdu , może mniej z hotelu tz. chodzi o warunki w pokoju, zmienialiśmy swój pokój na znacznie lepszy , Nie wiem jak to się stało , ale pierwszy pokój był okropny ( rdzawa wanna, nie działająca spłuczka w WC, deska sedesowa była nie przykręcona -masakrycznie to wyglądało, myślę ,że jako biuro powinniście bardziej się przyjżedź standartowi pokoi to jednak ważne ile i za co płacimy)w porównaniu do drugiego pokoju , gdzie widać było już zdecydowanie lepszy stan , ale swojego pobytu nie zamierzaliśmy spędzić w pokoju więc spokojnie. Wycieczki , które były przez nas wykupione były fantastyczne a to wszystko dzięki Pani Marcie. Przewodniczka bardzo profesjonalna , rzeczowa i niesamowicie zorganizowana. Bardzo jej za to dziękujemy. Ogólnie wyjazd bardzo udany , dużo wspomnień i wrażeń pozostanie na długo. Serdecznie dziękujemy za kolejny raz skorzystaliśmy z Państwa biura. Pozdrawiamy M.B.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem