Opinie klientów o Barcelo Concorde Green Park Palace

5.4 /6
68 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.7
Obsługa hotelowa
5.5
Plaża
5.6
Pokój
5.5
Położenie i okolica
5.6
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
5.2
Wyżywienie
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Beata-Śląsk 21.06.2022

Cudowne wakacje

Hotel piękny, spełnił nasze oczekiwania w 100%. Pokoje duże, czyste, łóżka wygodne. Jedzenie pyszne i urozmaicone .Obsługa przyjazna i uśmiechnieta . Cudowny basen , w którym nie było tłoku .Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w hotelu Concorde Green Park Palace, zasługuje na najwyższą ocenę. polecam ten hotel gorąco.

6.0/6

EWA IWONA, ZIELONA GORA 17.09.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Zachwycona

Hotel nas nie zawiódł. To co było w opisie na żywo wyglądało jeszcze lepiej. Czysto i bardzo miła obsługa. Karmiono nas bardzo dobrze. Wybór był duży i każdy znalazł coś dla siebie.Animatorzy znają się na swojej pracy. Nie można było się nudzić siedząc przy basenie czy na plaży. Wieczory były urozmaicone. Bawiliśmy się świetnie. Dla mnie hotel jest 100 na 100😊Rezydentka nasza była bardzo miła i pomocna jeżeli ktoś miał jakieś pytania. Ale najlepsze co nas spotkało na tych wakacjach to wycieczka na Sahare 🥰to wycieczka życia. Miałyśmy tam wszystko o czym może marzyć taki mieszczuch jak ja😉 świetny był opiekun wycieczki. Dużo opowiadał o Tunezji i miejscach które odwiedzimy. Marek bo tak kazał na siebie mówić miał duże poczucie humoru i opowiadając o swoim kraju potrafił rozbudzić w nas chęć powrotu do Sussa. 1200km w dwa dni ale to nie było męczące dzięki Markowi i miejscach które zwiedzaliśmy. Dla mnie Sahara to wycieczka życia. Już planuje powrót w następnym roku bo czuje niedosyt. Wracam do tego samego hotelu bo tam czułam się komfortowo nie tylko dlatego że to piękny hotel ale ludzie którzy są tam dla nas są przemili. Pierwszy raz miałam wyjazd z, waszym biurem i napewno nie żałuję bo czułam się zaopiekowana i dlatego nasze następne wakacje będą z Wami 😊

6.0/6

Krzysztof, Warszawa 28.07.2022

Cudowny hotel w przepięknej okolicy.

Bardzo dobry hotel w przepięknej Tunezji... z szeroką, piaszczystą plażą oraz bardzo dobrą obsługą. Biuro Rainbow jak zwykle mnie nie zawiodło. To już moje któreś z kolei wakacje z tym Biurem Podróży i na pewno nie ostatnie. Wszystko dopięte na ostatni guzik, od obsługi w biurze Rainbow w warszawskiej galerii handlowej Promenada, po obsługę na lotnisku, autokarze, rezydencie. No i co najważniejsze to nasze polskie biuro, więc warto je wspierać! :)

6.0/6

Zurab Pirveli, Szczecin 04.09.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

niezapomniane dwa tygodnie.

Kraj z niesmowiitą historią i kulturą... wszystko jest interesujące... i archytektura i przyroda i ludzie. Bardzo dobrze zorganizowane i ciekawe wycieczki fakultatywne ze wspaniałą rezydentką, Panią Agnieszką
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem