Opinie klientów o Golf Residence

4.8 /6
41 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.1
Obsługa hotelowa
5.0
Plaża
4.1
Pokój
4.6
Położenie i okolica
4.9
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
4.4
Wyżywienie
4.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Grażyna, Garwolin 22.10.2018
Termin pobytu: wrzesień 2018

Pobyt bardzo udany

Pobyt bardzo udany, bardzo dobrze zorganizowany przez Rainbow. Drugi raz z tym biurem. Zero problemów. Hotel w częsci zewnetrznej tj. basen i wokół hotelu super! Animatorzy rewelacja! Cały pobyt świetnie się bawiliśmy. Pokoje hotelowe z lat 70-80-tych.Nam to nie przeszkadzało. w pokojach czysto codziennie sprzątane.Plaża w tym czasie akurat po przejściu małego tsunami, więc nie była najczystsza.Wycieczka na Saharę wspaniała.To rzeczywiście Tunezja w pigułce. Przez dwa dni zwiedziliśmy i dowiedzieliśmy się bardzo dużo, a to dzięki wspaniałemy przewodnikowi P.Markowi( pozdrawiamy!!). Polecamy wszystkim znajomym.

6.0/6

Przemysław, Sokołów Podlaski 06.09.2018
Termin pobytu: sierpień 2018

Dobre wakacje w przystępnej cenie

Pobyt w tym hotelu spełnił w pełni nasze oczekiwania. Oprócz kilku drobnych rzeczy nie ma się w zupełności do czego przyczepić. Więcej na temat poszczególnych rzeczy postaram się opisać w poniższych sekcjach. Generalnie jeśli ktoś nie przebywa na co dzień w luksusowych hotelach i nie ma bardzo wygórowanych wymagań, Golf Residence powinien być dobrym wyborem na spędzenie wakacji. W Tunezji jest bardzo bezpiecznie, a przynajmniej odnieśliśmy takie wrażenie. Należy zachowywać się uprzejmnie i zwracać się do ludzi z szacunkiem (czyli normalnie), a wtedy miejscowi odpłacą tym samym i pomogą w każdej kwestii.

6.0/6

I. Wałuszko 14.10.2015

Super pozytywna !!!!

Hotel spełnił moje oczekiwania w 100%. Położenie Hotelu gwarantuje odpoczynek od zgiełku , obsługa bardzo miła i uczynna. Rezydentka Pani Ania jest profesjonalistką, można na nią zawsze liczyć. Miłe wspomnienia na długie jesienno - zimowe wieczory. Polecam wyjazdy z Rainbow!

6.0/6

Jarosław, Zawiercie 21.06.2018
Termin pobytu: maj 2018

Przyjemnie

Dobra kuchnia miła obsługa
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem