Opinie klientów o IBEROSTAR Selection Kuriat Palace

5.9 /6
38 
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.8
Obsługa hotelowa
5.9
Plaża
5.9
Pokój
5.8
Położenie i okolica
5.2
Rezydent
5.4
Sport i rozrywka
5.5
Wyżywienie
5.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Paweł, Cekcyn 20.06.2023
Termin pobytu: czerwiec 2023

ocena pobytu

Hotel godny polecenia cudowna atmosfera obsługa przemiła bardzo pomocna w każdej sytuacji.Jedzenie bardzo smaczne i różnorodne każdy mógł wybrać to co lubi oraz posmakować kuchni Tunezyjskiej.Codziennie wieczory z różnymi atrakcjami tak że nikt się nie nudził.Zwiedzać można samemu blisko hotelu są przystanki metra i autobusowe przejazd kosztuje 1dinara do Monastyru lub Sousse.Poza tym baseny i dla dużych i małych blisko przepiękna czysta i bezpieczna plaża.

6.0/6

E&M 02.11.2021

świetny hotel

Świetny hotel z pysznym jedzeniem i doskonałą obsługą.Doskonałe miejsce na wypoczynek.

6.0/6

Tomasz, - 02.06.2024
Termin pobytu: maj 2024

Wspaniałe wakacje - wspaniały hotel

To wspaniały hotel ze świetną infrastrukturą, pokojami, basenem, plażą - super miejsce. Czysto i bardzo schludnie. Plaża wspaniała. Restauracja fantastycznym jedzeniem - różnorodnym i smacznym. Każdy dosłownie coś sobie wybierze. Na szczególne wyróżnienie zasługuje "kącik tunezyjski" - to wspaniały pomysł, ze wspaniałą realizacją. Szef kuchni staje na wysokości zadania i wszystko jest smakowite; do absolutnego polecenia, znaczy spróbowania. To co nam się zawsze podoba: cała obsługa jest przyjazna i uśmiechnięta, bardzo pomocna - bez cienia pretensji. Kochamy z żoną tego rodzaju atencję. mała łyżka dziegciu: technicy muszą sobie poradzić z zapachami z kanalizacji w niektórych korytarzach... Jednakże to hotel który chcesz odwiedzić. A my jeżeli będziemy mogli, wrócimy.

6.0/6

Daniel, Ciechanów 06.06.2024
Termin pobytu: maj 2024

Udany Wypoczynek

FAJNY WYJAZ, HOTEL OK OBSUŁUGA SUPER, BARDZO ŁADNA PLAŻA, PIASEK JAK MĄKA MIĘKI I BIAŁY, POLECAM....
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem