Opinie klientów o IBEROSTAR Selection Kuriat Palace

5.9 /6
36 
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.8
Obsługa hotelowa
5.9
Plaża
5.9
Pokój
5.7
Położenie i okolica
5.1
Rezydent
5.4
Sport i rozrywka
5.5
Wyżywienie
5.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Karolina, Dąbrowa Górnicza 11.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Rewelacja

Hotel świetny! Wspaniałe jedzenie, przemiły, uśmiechnięty personel. Wszystko na bardzo wysokim poziomie!!!

6.0/6

Aleksandra, Warszawa 17.10.2020

wspaniały...

super hotel (jedzenie, plaża, strefa basenowa, obsługa, pokoje itd.), max 5min dojazdu z/do lotniska - z każdym rokiem powinno być lepiej, gdy roślinność nowoposadzona zacznie się rozrastać

6.0/6

Bolesław, Rybnik 07.06.2023
Termin pobytu: maj 2023

Hotel jak najbardziej do pozytywnego wyróżnienia i polecenia jednak

uwzględniając opinie nie tylko z BP ale także z niezależnych stron oraz, z ceny jaką przyszło zapłacić w first minute, spodziewałem się czegoś więcej. Bardzo wysoko należy ocenić obsługę hotelu, w tym kelnerów i barmanów. Gorzej oceniam wyżywienie. Bo, na śniadanie nie ma pokrojonej wędliny i sera, tylko obsługa na poczekaniu kroi plasterki, wydziela, i nieraz chwilę trzeba poczekać. A dla mnie największym nieporozumieniem jest, że do obiadu i kolacji, należy się tylko jeden komplet noża i widelca, oczywiście na osobę. Czyli jeżeli najpierw zjesz na przystawkę rybkę, to musisz odłożyć zestaw do następnego dania, do następnej sałatki, do ciasta, i do owoców. Bo jeżeli nie odłożysz na serwetkę (brudnych sztućców), to kelner zabierze i nie masz czym jeść! Chyba, że weźmiesz komplet sztućców z sąsiedniego stolika, jeżeli jeszcze takie będę, bo nigdzie już ich nie ma.

6.0/6

Aśka 03.06.2024
Termin pobytu: maj 2024

Wakacje 10/10

Witam właśnie wróciliśmy z hotelu. Najpiękniejsze chwile w moim życiu. Czas spędzony z rodziną i znajomymi to zdecydowanie moja ulubiona aktywność. W tak cudownym miejscu jeszcze nie byliśmy. Jedzenie, hotel, obsługa oraz wrażenia ogólne były na najwyższym poziomie. Cały pobyt można opisać w samych superlatywach.
13459
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem