Opinie o Nour Palace
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
najlepsze wakacje w życiu
Aleksandra 🩵 10.06.2026 | Termin pobytu: czerwiec 2026 | Tagi: 26-35 lat, samemuwszystko na plus: hotel, ludzie, animatorzy, jedzenie. to była moja pierwsza samotna podróż i już szukam kolejnego terminu by tam wrócić :)
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Nour Palace Mahdia
Gosia 27.08.2017 | Termin pobytu: sierpień 2017 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąGorąco polecam jako miejsce na super relaks! Jeśli lubicie słońce, relaks, sporty wodne i międzynarodowe towarzystwo, to tutaj się Wam spodoba. Mahdia leży na południe od Sousse i Monastiru, stąd też jeśli ktoś chciałby zwiedzać północną część Tunezji, lepiej wybrać inną lokalizację. W hotelu przeważają goście z Tunezji, oprócz tego z Algierii, Włoch, Francji, Czech, Maroka, Wielkiej Brytanii, niewiele Rosjan, Niemców, Węgrów i Polaków.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Tunezja hotel NOUR PALACE TERMIN 01.09.2022 DO 08.09.2022
Bronislaw, CHOJNICE 11.09.2022 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzewspaniały hotel bez jakiegokolwiek mankamentu, jak równiez wspaniała organizacja pobytu i wycieczek fakultatywnyc ze strony rainbow. polecam wszystkim którzy jeszcze tam nie byli. wczasy powinny być oferowane jako hit sezonu.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Serdecznie polecam
Kamila 23.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąKolejny wyjazd z biurem podróży Rainbow uważam za bardzo udany. Zarówno hotel, jak i organizacja biura w 100% spełniła nasze oczekiwania. Hotel zdecydowanie zasługuje na swoje 5 gwiazdek. Począwszy od osób na recepcji, poprzez osoby sprzątające, obsługę kuchni i sali jadalnej a skończywszy na animatorach, każdy starał się w jak najlepszym sposób sprawić aby nasz pobyt był komfortowy i bezproblemowy. Wszystkie problemy (a było ich niewiele) były rozwiązywane natychmiastowo. Sam hotel bardzo zadbany, czysty, z wieloma atrakcjami. Posiłki bardzo dobrej jakości i w dużej ilości. Reasumując, serdecznie polecam hotel i organizatora.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Opinia hotelu Nour Palace
Joanna, Knurow 10.10.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parzeW hotelu byłam z mężem tydzień bardzo miło spędzony czas blisko piaszczystej plaży wyżywienie smaczne pokój duży przestronny sprzątany każdy dzień jedynie po meblach widać już ząb czasu Obsługa miła i życzliwa dla dzieci aguapark i wieczorne animacje .Polecam ten hotel
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo polecam ten hotel dla rodzin z dziećmi
Kasia 29.08.2021 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąByliśmy w tym hotelu w sierpniu 2021. Pobyt uważam za udany.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Piękny czas spędzony z moją rodzina
Marcin Grzegorz, Warszawa 04.06.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąTydzień spędzony w Nour Palace to piękny czas w fantastycznym miejscu. Polecam każdemu to piękne miejsce by zapomnieć o codzienności a odpocząć i odstresować się
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Całokształt
DOROTA, 29.08.2021 | Tagi: powyżej 65 lat, z rodzinąSpedzilam w tyn hotelu z rodzina 11 dni.Corka 9 lat Jestesmy wszyscy zadowoleni i polecamy jak najbardzie ten kraj i hotel Pogoda dopisywala jesli ktos uwielbia upaly to idealne miejsce.Czysto atrakcje zapewnione przez animatorow od rana do poznych godzin wieczornych.Jedzenie dobre kazdy napewno cos dla siebie znajdzie Drink bary po drodze na plaze otwarte rowniez od rana.Basen od hotelu bliziuto nad plaze droga od basenu prosta i zajmuje jakies 3minutki.Szczerze polecam
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Rewelacja na wyjazd z dziećmi
Katarzyna Ewelina, Warszawa 14.10.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąPyszne jedzenie, super obsługa zwłaszcza restauracji Pokoje w standardzie 3 gwiazdek a nie 5 ale i tak jest super
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje rodzinne
Łukasz, Opole 30.08.2022 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąBardzo przyjemny czysty hotel. Dobre jedzenie. Miła obsługa. Hotel jak najbardziej dla rodzin z małymi dziećmi. Polecam