Opinie o Nour Palace
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
dwa tygodnie w Nour Palace
ZYGMUNT, WARSZAWA 03.09.2018 | Termin pobytu: lipiec 2018 | Tagi: powyżej 65 lat, z rodzinąHotel znakomiy, idealna czystość w samym hotelu i przy basenach. Znakomite wyżywienie, dania do wyboru. Miejsce idealne dla rodzin z dzećmi. Spędzałem w Nour Palace wakacje dwukrotnie lipiec 2017 i lipiec 2018, z dwójką dzeci 5 i 9 lat. Po pierwszych wakacjach dzieciaki zdecydowały, że powtarzamy wakacje w Tunezji. Fasntastyczny zespól zjeżdżalni, dzieci uwielbiały to. Szeroka piaszczysta plaża, dość czyste morze. Aby zająć miejsce pod parasolem należało wstać przed śniadaniem. Później zdarzało się, że wszystkie parasole były zajęte, ale po krótkim oczekiwaniu można było coś znaleźć. Wieczorem dyskoteka dla dzieci i póxniej atrakcje dla dorosłych. Nie korzystałem ze zwiedzania z wyboru.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pobyt z rodziną
reniaglow@gmail.com 05.08.2025 | Tagi: 56-65 lat, z rodzinąWedług mnie hotel jest bardzo dobry. Miła i bardzo pomocna obsługa. Świetne I urozmaicone jedzenie. Piękna plaża i basen. Zjeżdżalnie. Polecam gorąco.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Fajny pobyt
Jacek, Kraków 12.10.2014 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąBardzo przyjazny hotel. Mimo że duży i pełny gości, wydaje się kameralny, ponieważ wszędzie jest dużo miejsca (na plaży, basenie i w restauracji). Atrakcyjne wycieczki na Saharę i do Tunisu.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Zadowolona
Lidia 25.05.2026 | Termin pobytu: kwiecień 2026 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymiHotel w dobrej lokalizacji, przemiła obsługa w całym hotelu, bardzo dobre i urozmaicone jedzenie. Ogólnie hotel czysty, pokoje codziennie sprzątane,chociaż przydało by się odświeżyć pokoje. W ofercie była informacja że wifi jest tylko w lobby a było w całym hotelu, oraz przy basenie.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Opis pobytu 22.-29. czerwca 2023.
Roman Piotr, Kraków 09.07.2023 | Termin pobytu: czerwiec 2023 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzeUdany pobyt. Drugi raz z rzędu w Tunezji z Waszym biurem. Polecam Hotel Nour Palace. Pokoje czyste. Jeden mankament to po przyjeżdzie trzeba czekać na pokój. W naszym przypadku kilka godzin!!!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Nie spodziewałem się tak wysokiej obsługi z Tunezji
Oleg, Rumia 21.08.2023 | Termin pobytu: lipiec 2023 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąByliśmy pierwszy raz w Tunezji i byliśmy bardzo zadowoleni. Byliśmy z 9 letnim dzieckiem. Nie spodziewaliśmy się tak wysokiej obsługi, ponieważ po przeczytaniu spodziewaliśmy się, że obsługa będzie nieco gorsza niż w Egipcie. Do tej pory kilkukrotnie odpoczywaliśmy w Egipcie, Tanzanii, Tajlandii, Cyprze i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Mogę w 100% porównać obsługę i serwis hotelu Nour Palace z wakacjami w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Najpierw chczałbym podzieńkować przewodniczce Pani Agnieszce że była kompetentna we wszystkich pytaniach i nie narzucała wycieczki. Po drugie chciałbym zaznaczyć, że hotel Nour Palac ma doskonały program animacyjny zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Od rana do wieczora animatorzy starają się dla gości. Po trzecie tu jest smaczna kuchnia, zawsze można znależć coś na swój smak: ryba, mięso minimum 3 rodzaje, warzywa, oliwki, daktyla, swieże owoce, pizza, ciasteczka, lody bezlimitowe))), jogurty, naleśniki, drinki oraz wino w butelkach na obiad i kolację. W barach wszystkie napoje są w plastikowych kubeczkach, ale można brać ile chcesz. Restauracja A'la Carte nie jest warta uwagi, gdyż oferuje te same dania co w restauracji głównej, tylko w skróconej wersji. Obsługa w recepcji jest zainteresowana i kompetentna, ale przy wymianie dolarów i euro trzeba uważać, gdyż kasjer często liczy w jego stronę. Pokoje sprzątane codziennie i dobrze, podłogi myte i pod łóżkami , ręczniki zawsze świeże, czasem zapominano uzupełnić szampony i żele pod prysznic, ale obsługa chętnie i bez pytania dawała im na pierwszą prośbę. Nie było kradzieży, ale radzę przechowywać wszystkie kosztowności w sejfie w pokoju. Plaża jest piaszczysta, wejście do wody z muszlami, ale nie kaleczą nóg, tylko trochę nekomfortowo. Plaża była sprzątana codziennie, gdy glony zostały przybite, zostały one usunięte, choć niezbyt dobrze, 30 procent pozostało na brzegu. Ratownicy zawsze byli na plaży i czuwali nad bezpieczeństwem gości. Był nieprzyjemny moment z innymi wczasowiczami, ale ratownicy pomogli go rozwiązać. Odpoczywaliśmy w lipcu i był katastrofalny brak leżaków, wiele leżaków było zepsutych. Żeby zająć miejsce na plaży musiałem wstać o 6 rano i zająć leżak, choć zgodnie z regulaminem nie można tego zrobić i personel powinien to nadzorować, ale tak nie było. Pierwsze dni nadeszły na plażę o 9:00 rano i nie było wolnych leżaków, ludzie zaczęli nadrabiać zaległości już o 11:00, kiedy wielu gości z dziećmi już schodziło z plaży. Brak materacy na plaży można przypisać wadom hotelu, ale to jest moja osobista opinia. Hotel ma zjeżdżalnie, całkiem niezłe. W hotelu Nour Palac jest miniklub dla dzieci, grafik trzeba sprawdzić z animatorami, naszemu 9-letniemu dziecku się tam podobało. Animatorzy zajmowali się prcą plastyczną, własnoręcznie robioną z dziećmi pizzą, a wieczorem dzieciom wręczano dyplomy na wieczornych dyskotekach. Jest mini dyskoteka, ale dziecko już nie jest zainteresowane, to rozrywka dla dzieci młodszych. W budynku głównym znajduje się sala z automatami do gier, nie wchodzi do koncepcji All Inclusive, ale ceny są dostęne. Ogólne wrażenie z hotelu i obsługi jest superańskie, mogę polecić ten hotel dla odpoczynku, jest warty swojej ceny. życzę wszystkim udanych wakacji jak u nas))))) Pozdrawiam!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Noir Palace
zadowolona wczasowiczka 10.08.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel może nie najnowszy, ale jak dla nas wszystko w porządku. Tydzień w hotel Noir Palace uważam za bardzo udany. Standard pokoju - stare meble, wanna z prysznicem w łazience, co nam nie przeszkadzało. Dla nas najważniejsza była czystość, jaką zastaliśmy, ciepła woda do kąpieli i codzienna wymiana ręczników. Minusem była blokująca się karta do pokoju (wystarczyło pójść na recepcję i po chwili wszystko było ok). Jedzenie - wiadomo powtarzające się, ale to też żaden problem, było wystarczająco urozmaicone. Sałatki, wędliny, sery, jaja w różnych postaciach, ryby, mięso , ryż, makarony, ciasta, owoce, lody itd. Było w czym wybierać i jak dla nas przede wszystkim smaczne i dobrze doprawione. Co chodzi o porządek na restauracji to owszem był ten pozostawiony przez samych turystów. To co tam obserwowaliśmy niestety woła o pomstę do nieba. Talerze załadowane jedzeniem, rozkopane i pozostawione, porozrzucane po stole, po rozlewane. To,że tam był bród to nie wina kelnerów, tylko gości hotelowych. Kelnerów oceniam na 10+. Zaraz po wejściu na restaurację wołali i prowadzili do wolnego stolika, do obiadu i kolacji od razu przynosili wino, wodę i co tam chcieliśmy do picia. A po odejściu, zaraz stolik sprzątali. Animacje i obsługa (bajka !!!) wszystko na wysokim poziomie - uczynni, mili, pomocni, kulturalni po prostu 👍👍👍super. Codzienne gry i zabawy przy basenie i na plaży - piłka wodna , rzutki, siatkówka, aqua aerobik, zumba itp., kids klub dla dzieci. Wieczorne show dla dzieci i dorosłych - najpierw mini disco, potem disco party, a potem wieczorne show. Wspólne zabawy i tańce prowadzone przez animatorów. 21 animatorów na scenie tańczących ten sam układ rewelka. Poprostu coś na co miło było patrzeć i się wspólnie bawić. Ponadto wybory i Miss i Mistera, Karaoke, bingo i wiele innych. Na duży plus wspólne rozmowy z animatorami. Barmani zawsze mili i uśmiechnięci. Basen - duży i czysty, leżaków wystarczająco dużo, obejście wokół basenu czyste, a porządkowi chodzili i ciągle zbierali brudne kubki. 7 zjeżdżalni i ośmirnica dla dzieci na dużo plus, dla tych ,którzy nie grali w piłkę i nie tylko. Dzieciaki biegały raz do basenu, raz na zjeżdżalnie. Plaża może i wąska, ale czysta. Najgorzej było podczas przypływu, ale wiadomo to już rzecz naturalna, więc nam to nie przeszkadzało. Można znaleźć dużo fajnych muszelek różnej wielkości (które mona przywieź do Polski). Biuro Rainbow na duży +++ 👍. Kontakt mailowy i telefoniczny bezproblemowy, odpowiedzi udzielane natychmiastowo. Rezydenci bardzo pomocni obecni na lotnisku, w hotelu oraz przy odprawie powrotnej. Wycieczka do Tunezji to nasz trzeci wyjazd z biurem Rainbow i na pewno nie ostatni 🤗 Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z hotelu jak i z biura. Wyjeżdżając na wczasy nie oczekujemy hotelu ze złota i Bóg wie czego, dla nas słońce, plaża, miłe towarzystwo i świetna zabawa są najważniejszymi atutami. Hotel Noir Palace w Tunezji polecam gorąco.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Rewolucja
Michał, Katowice 09.10.2023 | Termin pobytu: wrzesień 2023 | Tagi: 46-55 lat, w parzeHotel bardzo dobry, spokój cudowna plaża mnóstwo atrakcji , jedzenie przepyszne szczególnie desery polecam
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
lepiej niz zakladalismy
Laura 20.06.2023 | Termin pobytu: czerwiec 2023 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąjestesmy bardzo pozytywnie zaskoczeni, wszystko na duzy plus. Bez zarzutów, wszystko od a do z na wysokim poziomie.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Świetny hotel dla każdego!
Beata 05.10.2024 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąW hotelu gościliśmy we wrześniu wraz z 5 letnim synem. Decyzja o wyborze tego obiektu zapadła również z uwagi na atrakcje dostosowanego do wieku naszego dziecka - strefa dla dzieci oraz aquapark. Od pierwszego momentu przybycia na miejsce powitała nas przemiła obsługa, mówiąca również w języku polskim - co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Komunikacja z obsługą po angielsku, rozumieją po polsku - bez żadnego problemu. Pomoc z wypełnieniem dokumentów meldunkowych w obiekcie, zaproszenie na śniadanie itp. Pokoj dostaliśmy wcześniej niż początkowo zakładaliśmy co również było na plus. Pokój standard, ale bardzo zadbany - Pani sprzątająca dbała o każdy szczegół, dostawaliśmy każdego dnia świeże i jeszcze ciepłe reczniki, niczego nie brakowało. Jeśli chodzi o jedzenie duża różnorodność, każdy znajdzie coś dla siebie, znajdzie się również coś typowo dziecięcego - pizza, naleśniki, nuggetsy, frytki. Tematyczne kolacje - byliśmy na włoskiej i tunezyjskiej, przepięknie zorganizowane na piętrze z widokiem na morze. Jedzenie i obsługę oceniam bardzo dobrze, każdy z nas mógł znaleźć coś dla siebie, obsługa sprzątała na bieżąco, proponowała coś do picia itp. Plaza czysta, dużo leżaków, porządek, piękne muszelki, możliwość skorzystania z atrakcji i sportów wodnych, oferowanych przez obsługę hotelu w dobrej cenie. Na szczególną uwagę zasługuje również Pan Ali który zajmuje się organizacją wycieczek bezpośrednio z hotelu, sympatyczny, skorzystaliśmy z wycieczek i możemy polecić - dobrze zorganizowane, wszystko punktualne i na wysokim poziomie - jeśli chodzi o wycieczki z dzieckiem naprawdę ok. Dużym atutem jest salon gier na terenie obiektu oraz kręgielnia, idealne na wieczór jeśli ktoś nie przepada za animacjami. W pobliżu hotelu małe sklepiki, w których można znaleźć kosmetyki, pamiątki, słodycze- na małe zakupy będą ok, jeśli ktoś szuka czegoś konkretnego polecam wybrać się do centrum Mahdi. Całość pobytu w Nour Palace oceniam na 5+, myślę, że moglibyśmy spędzić tam wakacje ponownie.