Obiekt

Pokoje

Hotel oferuje pokoje standardowe oraz pokoje rodzinne, które wyposażone są w bezpłatny sejf, klimatyzację, telefon, telewizję satelitarną, mini bar z napojami bezalkoholowymi w dniu przyjazdu, balkon lub taras, łazienkę (wannę lub prysznic, WC i suszarkę do włosów). Łóżeczka dziecięce są dostępne bezpłatnie na życzenie. Klimatyzacja czynna jest od 15.06 do 15.09.

Internet

Bezpłatny dostęp do Wi-Fi w recepcji.

Kategoria lokalna

****

Wyżywienie

All inclusive.

Restauracja Meridian serwująca śniadania (7:00-10:00), obiady (12:30-14:30) i kolacje (18:30-21:30). Organizowane są wieczory tematyczne, takie jak tunezyjska, włoska, galowa kolacja itp.

Restauracja Blue & Blue (kuchnia śródziemnomorska). Wymagana rezerwacja minimum 24h przed.

Restauracja El Pescado (Restauracja Rybna): Restauracja A la Carte jest uwzględniona w formule. Oferuje szeroki wybór owoców morza. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja.

Restauracja Sofra (kuchnia tunezyjska): zróżnicowane menu z tunezyjskimi specjałami w orientalnej atmosferze. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja.

Bar L’Express: Duży wybór przekąsek, napojów bezalkoholowych i alkoholowych zawartych w formule „All in”. Otwarte 24h/24h.

Krick Krack: Obiad i kolacja w wydzielonej przestrzeni dla dzieci w głównej restauracji.

Bary: Lobby Bar (9:00- 24:00), Pool Bar (10:00-18:00), L'express Bar, Bar Aquapark. Serwują szeroki wybór napojów bezalkoholowych, kawy i herbaty, soków i koktajli, lokalnych napojów alkoholowych, piwa z beczki, wina stołowego (importowane napoje alkoholowe są dodatkowo płatne).

Café Maure: To idealne miejsce na relaks w tradycyjnej orientalnej atmosferze. Tutaj możesz cieszyć się herbatą miętową, fajką wodną i innymi produktami za dodatkową opłatą.Program sportowy i animacyjny

Animacje: korty tenisowe; lekcje tenisa i oświetlenie za opłatą, tenis stołowy, badminton, siatkówka, siatkówka plażowa, piłka nożna plażowa, rzutki, frisbee, piłka wodna, turnieje lekkoatletyczne; aerobik, step aerobik, power aerobik, dance aerobik, aqua-siłownia, power step aerobik, nordic walking, skakanie.

Centrum SPA (płatne).

Grupy animacji:

ONE Kids (4–7 lat): różne gry grupowe, turnieje takie jak gry w piłkę, gry w pogoń, gry w kółko, gry umysłowe, gry na zmysły, malowanie twarzy, mini disco.

ONE Maxi (8-12 lat): różne gry grupowe, turnieje, takie jak gry w piłkę, piłka nożna, siatkówka, tenis, mini golf, tenis stołowy itp.

ONE Teenager (13-17 lat): różne gry grupowe, turnieje takie jak piłka nożna, siatkówka, tenis, mini golf, tenis stołowy itp.

ONE Adult: imprezy dla jednej osoby dorosłej, różne gry grupowe, turnieje (kobiety, mężczyźni, rodziny, samotni mężczyźni z kobietami, dzieci z dorosłymi itp.), rozwój mózgu (tryktrak, szachy itp.), boccia, shuffleboard.

Niektóre zajęcia odbędą się tylko wtedy, gdy będzie wystarczająca liczba uczestników. Poza sezonem niektóre czynności mogą być ograniczone ze względu na warunki pogodowe.

Dodatkowe informacje

Wizy

Paszport i paszport tymczasowy: 3 miesiące od daty planowego opuszczenia Tunezji; 6 miesięcy przy  braku biletu powrotnego.

Obywatele RP mogą wjechać na terytorium Tunezji bez wizy i mogą  legalnie przebywać do 3 miesięcy od daty wjazdu.

COVID-19

Poniższe warunki zostały podane na dzień 02.12.2022 i mogą ulec zmianie.

  1. Zwolnienie wszystkich podróżujących do Tunezji z obowiązku przedstawiania negatywnego wyniku testu na obecność Covid-19 (PCR/antygen) lub paszportu szczepionkowego.
  2. Obowiązkowe noszenie maseczek dla każdego, kto wykazuje objawy infekcji.


Poszczególne protokoły sanitarne będą aktualizowane w miarę rozwoju sytuacji epidemiologicznej.

Ponadto każdy podróżujący (bez względu na wiek) zobowiązany jest do przedstawienia poniższych DOKUMENTÓW:
• vocher hotelowy dla osób, które przedłużają imprezę o część wypoczynkową- do pobrania z maila - voucher wysyłany jest na podany w rezerwacji adres mailowy na 6 dni przed wylotem- voucher prosimy wydrukować (KONIECZNOŚC OKAZANIA VOUCHERA W FORMIE PAPIEROWEJ!) wylotem z Polski.

 Obywatel/ka Tunezji nie może zostać zakwaterowana w jednym pokoju z osobą płci przeciwnej, chyba, że osoby takie posiadają akt małżeństwa (do okazania w recepcji hotelu).

Obywatele Tunezji KONIECZNIE muszą korzystać z całego pakietu wycieczki (lot+hotel), samo zakwaterowanie bez przelotów w obie strony Polska-Tunezja-Polska jest niezgodne z prawem (hotel może odmówić zakwaterowania dla osób bez przelotów i voucherów).


 

Świadczenia

Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym z opłatą lotniskową, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7, 10, 11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków (nie dotyczy All inclusive) oraz innych wydatków osobistych.

Cena nie obejmuje lokalnego podatku turystycznego w wysokości :

Dla Hoteli 2* lokalny podatek turystyczny będzie wynosił 1 TND/osoba/noc.

Dla hoteli 3* lokalny podatek turystyczny będzie wynosił 2 TND/osoba/ noc.

Dla hoteli 4* i 5* lokalny podatek turystyczny będzie wynosił 3 TND/osoba/ noc.

Maksymalna wysokość podatku turystycznego liczona jest dla 10 kolejnych dób hotelowych nawet w przypadku dłuższego pobytu. Osoby poniżej 12 roku życia są zwolnione z obowiązku płacenia podatku turystycznego. Podatek jest obligatoryjny i płatny bezpośrednio w recepcji, przed zakwaterowaniem Klientów w hotelu.

Niektóre atrakcje i udogodnienia (szczegónie baseny i aquaparki oraz bary przy plaży/basenach) mogą być dostępne tylko w wysokim sezonie.

Inne

TUNEZJA informacje ogólne

Waluta
TND - dinar tunezyjski. Dinary nie są walutą wymienialną poza Tunezją. Warto zabrać ze sobą EURO lub dolary które wymienić można w każdym hotelu. Dinarów nie można wywozić i pozostałe należy wymienić na lotnisku na dewizy (będzie do tego potrzebny kwit wymiany).

Napiwki
Przyjęte choć nie obowiązkowe jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Zarobki w Tunezji nie są wysokie i napiwki są często pomocą finansową. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach. Taksówkarze wioząc turystów też często sami zaokrąglają należne kwoty.

Wiza
Każdy podróżny z obywatelstwem polskim musi mieć paszport ważny przynajmniej 3 miesiące od daty wyjazdu z Tunezji. Przy pobytach do 90 dni wiza nie jest wymagana od obywateli polskich. Obywateli pozostałych państw mogą obowiązywać odmienne przepisy paszportowo-wizowe.


Czas
Czas taki jak w Polsce.

Orientacyjne ceny
Hamburger - 3 TND; woda 1,5 l - 0.5 TND; piwo 1.5 TL w sklepie; Na bazarach i w małych sklepikach warto się targować.

Poczta
W większości hoteli są ustawione skrzynki do których można wrzucać kartki pocztowe. Kupując kartki warto od razu zadbać o znaczki na pocztę lotniczą. Znaczek na kartkę pocztową kosztuje 0.75 TND.

Elektryczność
Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.

Telefony
Telefony komórkowe działają prawie w całej Tunezji. Rozmowy lokalne są tanie, natomiast zagraniczne - drogie. Koszty połączeń w roamingu polskich sieci komórkowych prosimy sprawdzać przed wyjazdem u operatora.

Tunezja
Jedno z pierwszych wakacyjnych miejsc Polaków nadal przyciąga jak magnes pięknymi plażami, orientalną kuchnią i ciepłym morzem. Prawdziwe orientalne wrażenia zapewnia pustynia i tunezyjskie miasta z ich niepowtarzalnym arabskim klimatem, kolorami, smakami i zapachami przypraw które trudno znaleźć w innej części świata.

Miejscowości wakacyjne na wybrzeżu Tunezji:

Port el Kantaoui
Położony tuż obok Sousse, z malowniczym portem jachtowym, który jest centrum życia nocnego miejscowości. Tu znajdują się piękne piaszczyste plaże i luksusowe hotele oraz 36 dołkowe pole golfowe. Zaletą kurortu jest również bliskość Sousse, gdzie warto odwiedzić starą medinę z niesamowitym lokalnym bazarem - sukiem.

Monastir
Strefa hotelowa Monastiru to kilka kilometrów piaszczystej plaży, która zachęca do wieczornych spacerów. Sam Monastir był kiedyś rybacką wioską, ale od wielu lat intensywnie się rozwija i obecnie jest sporym miastem. Warto wybrać się z hotelu do centrum miasta i zobaczyć górujący nad miastem Ribat z IX w.

Hammamet
Jest jednym z najbardziej znanych kurortów tunezyjskiego wybrzeża. Zwane miastem jaśminu lub rajskim ogrodem zachwyca szerokimi plażami i licznymi możliwościami uprawiania sportów wodnych. W Hammamecie znajduje się wiele restauracji kawiarni i barów. Warto odwiedzić zabytkową część miasta - za obronnymi murami kryją się wąskie uliczki i meczety.

Mahdia
Leży ok. 50 km na południe od Sousse. Jest to kurort nieco mniejszy od Sousse, czy Hammametu, jednak nie mniej atrakcyjny. Plaże Mahdii są uznawane za jedne z najlepszych w kraju. Jednocześnie Mahdia ma bogate tradycje kulturalno-religijne i dlatego stanowi również atrakcję krajoznawczą.

Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w Tunezji trwa od 1 LIPCA DO 31 SIERPNIA.

Zgodnie z decyzją tunezyjskiego rządu, klimatyzacja w hotelach działa przeważnie w okresie 15/06 - 15/09

Niektóre atrakcje i udogodnienia (szczegónie baseny i aquaparki oraz bary przy plaży/basenach) mogą być dostępne tylko w wysokim sezonie (15.06-15.09)

One Resort Aquapark & Spa
Bestseller
One Resort Aquapark & Spa
One Resort Aquapark & Spa
One Resort Aquapark & Spa
One Resort Aquapark & Spa
One Resort Aquapark & Spa
One Resort Aquapark & Spa
One Resort Aquapark & Spa
One Resort Aquapark & Spa
One Resort Aquapark & Spa
One Resort Aquapark & Spa
One Resort Aquapark & Spa
One Resort Aquapark & Spa
One Resort Aquapark & Spa
One Resort Aquapark & Spa
One Resort Aquapark & Spa
One Resort Aquapark & Spa
One Resort Aquapark & Spa
One Resort Aquapark & Spa
One Resort Aquapark & Spa
One Resort Aquapark & Spa
One Resort Aquapark & Spa
1 / 22

5.3/6 (98 opinii)

One Resort Aquapark & Spa

Kategoria lokalna 4

Za osobę2 783
Razem
5 567 zł
Zaliczka 30% 1 670 zł

1 x Pokój

(Pokój standardowy)

rezerwujzablokuj miejsce na 3 dni
trwa wczytywanie

Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym z opłatą lotniskową, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7, 10, 11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków (nie dotyczy All inclusive) oraz innych wydatków osobistych.

Cena nie obejmuje lokalnego podatku turystycznego w wysokości :

Dla Hoteli 2* lokalny podatek turystyczny będzie wynosił 1 TND/osoba/noc.

Dla hoteli 3* lokalny podatek turystyczny będzie wynosił 2 TND/osoba/ noc.

Dla hoteli 4* i 5* lokalny podatek turystyczny będzie wynosił 3 TND/osoba/ noc.

Maksymalna wysokość podatku turystycznego liczona jest dla 10 kolejnych dób hotelowych nawet w przypadku dłuższego pobytu. Osoby poniżej 12 roku życia są zwolnione z obowiązku płacenia podatku turystycznego. Podatek jest obligatoryjny i płatny bezpośrednio w recepcji, przed zakwaterowaniem Klientów w hotelu.

Niektóre atrakcje i udogodnienia (szczegónie baseny i aquaparki oraz bary przy plaży/basenach) mogą być dostępne tylko w wysokim sezonie.

Atuty oferty

Fantastyczny hotel z szerokim zapleczem rekreacyjno-sportowym będzie idealnym wyborem, dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas na wakacjach! Dostęp do basenów oraz lokalnych i międzynarodowych przysmaków z pewnością urozmaici pobyt każdemu przybywającemu do One Resort Aquapark & Spa!

Długość lotu

3 godz. 10 min.

Lot

Bezpośredni

Rodzaj wyjazdu

Wypoczynek

Wyżywienie

All inclusive

Na miejscu

Polski rezydent

Transfer

W cenie

Bagaż

W cenie

Położenie

One Resort Aquapark & Spa znajduje się ok. 12 km od centrum Monastiru i 12 km od centrum miasta Sousse oraz ok. 15 km od Pola golfowego Flamingo. Jest to 4* hotel rozciągający się na 15 ha. Port lotniczy Monastir oddalony jest o ok. 5km od hotelu. Lotnisko Enfidha oddalone około 55 km.

Mapa

Plaża

Piaszczysta, publiczna plaża znajduje się tuż przy hotelu.

Do dyspozycji gości

Restauracja główna, restauracje a la carte (wymagana wcześniejsza rezerwacja, 48h wczesniej. Brak możliwości rezerwacji w środy), bary, 3 baseny odkryte (1 basen tylko dla dorosłych, do lat 16, basen Aquapark i basen główny) oraz basen kryty (nieczynny w lipcu i sierpniu), zjeżdżalnie dla dzieci, punkt wymiany walut (w określonych godzinach na recepcji), Usługi odpłatne: lekarz/pielęgniarka (na telefon), fotograf, pralnia, sklepy, salon piękności.

Obiekt

Wyżywienie

Szczegóły lotu

Program sportowy i animacyjny

Wycieczki fakultatywne

Atrakcje regionu

Inne hotele w regionie

Dodatkowe informacje

Pokoje

Pokój standardowy

Max: 2 dorosłych

Pomieszczenie: Metraż około 26 m2 | 1 pomieszczenie | Balkon / taras

bez dopłaty

Zdjęcie mapy

Opinie

Atrakcje dla dzieci
5.6
Obsługa hotelowa
5.3
Plaża
5.1
Pokój
4.9
Położenie i okolica
5.0
Rezydent
5.4
Sport i rozrywka
5.6
Wyżywienie
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Justyna 29.09.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Wspaniale wakacje

wakacje cudowne hotel wspaniały pokoje jak na Tunezję bardzo ładne . codziennie sprzątane , jedzenie różnorodne , lody pyszne bardzo miła obsługa . Wszystko na 6+
Pokaż więcej opinii (97)

Pogoda

Średnie temperatury w wrześniu

30

/23

°C

Temperatura dzień/noc

26

°C

Temperatura wody

9

Godzin słonecznych

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem