Opinie klientów o Delta Beach Resort

5.7 /6
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.0
Obsługa hotelowa
5.5
Plaża
5.5
Pokój
5.4
Położenie i okolica
5.8
Rezydent
5.7
Sport i rozrywka
4.8
Wyżywienie
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Jan, Gdynia 02.04.2014

Delta Beach Resort

Hotel znajduje się w rezerwacie przyrody, czysta krystaliczna woda,piękne widoki,pływające rybki do tego dużo miejsca przy basenie i na plaży.Do miasteczka można udać się spacerkiem promenadą wzdłuż zatoki. Bezpłatna wycieczka z przemiłą rezydentką pozwoli kupić pamiątki,oraz zwiedzić najważniejsze obiekty w okolicy.

6.0/6

Grazyna, Reda 09.04.2014

Super Delta Beach

Pobyt w tym hotelu był fantastyczny. Duży pokój z widokiem na morze, bardzo dobre i urozmajcone posiłki, Duży basen, zawsze wolne leżaki przy basenach lub na plaży. Codziennie ciekawe animacje wieczorne. Obsługa miła i uczynna, w barach jak i w restauracji.

6.0/6

Aneta, Sławno 28.03.2014

Rewelacja

Super pobyt. Na pewno tam wrócimy jeszcze. Hotel polecamy szczególnie parom.

6.0/6

Daria Włodek i Weronika 25.07.2022

Urodziny od Rainbow

To był niezapomniany pobyt w tym hotelu, doskonała obsługa, eleganckie jedzenie, komfort i czystość na całym terytorium ... eleganckie gratulacje z okazji urodzin ... a także świetna lokalizacja nad morzem ... radzę wszystkim i na pewno będę jedź tam więcej niż raz ... cena odpowiada jakości ... a także bardzo dziękuję Rainbow za pomoc w wyborze eleganckiego hotelu…)))
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem