Opinie klientów o Jasmin Beach

5.1 /6
127 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.4
Obsługa hotelowa
5.5
Plaża
4.2
Pokój
4.9
Położenie i okolica
5.4
Rezydent
4.9
Sport i rozrywka
4.5
Wyżywienie
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

3.5/6

kasia 17.05.2019

najgorsza rezydentka

hotel zadowalający, jedzenie dobre choć mało owoców, animatorzy super. duże rozczarowanie Panią rezydentką Zuzanną osoba ta nie powinna pracować w tym miejscu. Wycieczka do Pamukkale z Tą Panią to duża strata pieniędzy. Na zadawane pytania nie odpowiadała lub mówiła że opowie później(czego nie robiła. Po zatrzymaniu autokaru przez policję przyjechał busik w którym nie wszyscy mieli miejsca siedzące., wtedy owa pani przestała opowiadać o czym kol wiek i resztę wiedzy czerpaliśmy z internetu, a płacąc za taką wycieczkę 155$ spodziewaliśmy się czegoś innego. Na Pamukkale informacje jedynie odnośnie teatru resztę mieliśmy sobie znaleźć. Jesteśmy BARDZO niezadowoleni z takiej wycieczki fakultatywnej z hotelu Jasmine Beach Hotel Bodrum

3.5/6

Damian, Poznań 04.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Stanowczo odradzam

Łazienka obleśna, musieliśmy czyścić cifem na własną rękę, kąpiel w klapkach pod prysznicem, pokoje sprzątają młode chłopaki którzy mają raczej wywalone, pokój nie był w ogóle odkurzamy jedynie myty mopem po tym kurzu, basen czysty, jedzenie ok, widoki z hotelu na 5+ hotel z potencjałem jednak brudny, z dzieckiem na pewno nie polecam, ponieważ nie ma dla nich atrakcji ani animacji. Plaża miejska tak brudna ze nawet dziecko nie mogło się pobawić w piasku bo wszędzie pełno papierosów wypalonych i resztki jedzenia, dramat

3.5/6

Marzena 19.09.2022

Wakacje -wrzesień 2022

Moim zdaniem hotel dosc dobry ale zasługuje najwyżej na 3 gwiazdki. Dużym plusem jest dobre jedzenie. Pokój ładny ale niestety w czasie tygodniowego pobytu ani raz nie sprzątany (pomimo zostawienia pieniążków na łóżku) Wymieniane były tylko ręczniki i uzupełniana woda i papier toaletowy. Po przyjeździe, po przetarciu półki w szafie nawilżona husteczka była naprawdę brudna. Woda pod prysznicem rano i wieczorem prawie zimna i ledwo leci. Plaża bardzo mała, woda brudna i niezbyt ciepła-to zatoka tak że linii horyzontu się nie zobaczy. Bardzo miła obsługa w restauracji i barze. Do centrum miasta można się dostać na piechotę lub taryfa za 5 euro. Byliśmy na jednej wycieczce-rejs statkiem po zatokach-szału nie było. Widoki takie sobie, nic specjalnego.

3.5/6

turysta30 02.09.2016
Termin pobytu: wrzesień 2016

Moja ocena

Mój pobyt w hotelu zaczął się od tego, iż w recepcji dostałem informację o braku zarezerwowanego pokoju i ulokowaniu mnie w pokoju o dużo nizszym standardzie. W ramach przeprosin dostałem od biura podróży wycieczkę statkiem wzdłuż wybrzeża, przedłużenie ostatniej doby hotelowej o kilka godzin i zwrot marnych pieniędzy za różnice między pokojem o niższym standardzie a tym lepszym. Każdy może ocenić tą propozycję na swój sposób, jednak mi do końca się to nie spodobało, ponieważ w pierwszym pokoju nie mogłem się nawet rozpakować. (w pokoju porozrzucane śmieci, grzyb w łazience i latające mole) Pobyt w lepszych warunkach ogónie na plus-zadbany i przestrzenny pokój. Stołówka wiecznie zajęta , cięzko było o stolik,nie mówiąc już o fajnym miejscu przy basenie. Jedzenie dość monotonne ,plusem była tylko noc turecka, gdzie podawane było jedzenie na wiele sposobów i mogło naprawdę smakować. Animacje tylko w języku tureckim powtarzające się praktycznie codziennie. Plaża brudna , w wodzie sporo śmieci -pływająca prezerwatywa była ostrym przegięciem. Największym plusem była obsługa hotelowa. Wszyscy bardzo otwarci życzliwi i pomocni. To tylko moja dośc surowa opinia, lecz bardzo prawdziwa. Pozdrawiam :)
128293032
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem