Kategoria lokalna: 5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pobyt w hotelu Venosa Beach oceniam jako średni. Pokoje są przestronne i ładne, ale niestety wymagają odświeżenia – prysznic przeciekał, a lodówka praktycznie nie chłodziła. Dużym minusem jest też fakt, że na pokój przypada tylko jedna karta, co bywa uciążliwe. Jedzenie przeciętne, bez większego wyboru, a nocny bufet praktycznie nie istnieje – poza frytkami trudno znaleźć coś do zjedzenia. Na minus także stan leżaków na plaży – brudne pianki zdecydowanie odbierają komfort wypoczynku. W restauracji często trudno było doprosić się o sztućce, co również wpływało na ogólną ocenę obsługi. Z pozytywów: basen był codziennie sprzątany, animacje naprawdę fajne i na dobrym poziomie, a obsługa przy barach miła i pomocna. Hotel ma potencjał, ale wymaga kilku zmian, by w pełni spełniał oczekiwania.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel ma raczej słabą infrastrukturę, zwłaszcza jeśli chodzi o zagospodarowanie plaży. Leżaki umieszczone jeden obok drugiego. W dodatku w pełnym sezonie brakuje miejsca na plaży. Sugeruję raczej dla rodzin z dziećmi, którzy zamierzają spędzić czas nad basenem.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ogólnie sam hotel jest OK, ma trochę niedoróbek np. w każdej windzie nie działał jakiś przycisk co uniemożliwiało dojazd na dane piętro, bardzo kiepsko działająca klimatyzacja w Lobby, reszta spoko.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel jest pięknie położony, ma bardzo ciekawy aquapark i smaczne jedzenie. Minusem jest brudny pokój i niedomyte talerze podczas posiłków. Dla mnie nie do zaakceptowania. Dlatego nie polecam tego hotelu absolutnie.