Opinie klientów o Mersoy Exclusive Hotel

4.1 /6
opinie
Atrakcje dla dzieci
1.0
Obsługa hotelowa
5.0
Plaża
4.4
Pokój
4.5
Położenie i okolica
5.4
Rezydent
2.9
Sport i rozrywka
6.0
Wyżywienie
3.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.5/6

Marek, Łódź 26.05.2022

Piękna Turcja

Sama miejscowość jest nieduża i raczej cicha, pięknie położona otaczają ją niesamowite widoki gór z fajną promenadą ciągnącą się do miasta Marmaris. Idealne miejsce dla osób które lubią spacery i wypoczynek z dala od zgiełku. Sam hotel jest kameralny, skromny z niewielkim basenem i bardzo przyjazną obsługą. Nie występuje tu częste zjawisko innych hoteli typu mina CZEGO, ZNOWU, SZTUCZNY UŚMIECH itp. Największym mankamentem jest duże obłożenie hotelu przez Brytyjczyków którzy są bardzo rozpasani i hałaśliwi. Na duży plus jest dobre niewydzielane jedzenie i choć powtarzające się to zawsze można coś sobie wybrać innego z bogatej oferty. Dla osób które śpią przy otwartym oknie nie polecam pokoju od strony ulicy gdyż ruch jest prawie całą dobę i zakłóca ciszę. Zaznaczę przy tym tylko że drzwi balkonowe dobrze wyciszają a wtedy można użyć klimy. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni gdyż właśnie czegoś takiego szukaliśmy. Pozdrawiamy sympatyczną ekipę z Warszawy która umilała nam czas swoim towarzystwem. PS. proszę się nie przerażać narzucającymi się wszędzie Turkami bo oni tak mają i chcą jedynie zarobić. Polecam również wycieczki sprzedawane przez POLSKIEGO TURKA solidny, przesympatyczny człowiek mówiący dobrze po polsku, a zwłaszcza wieczór turecki pozwalający w zarysie poznać ich kulturę a przy tym dobrze się pobawić. NA PEWNO DO TURCJI JESZCZE WRÓCIMY.

5.0/6

Żaneta, Poznań 03.07.2022

ocena hotelu

Hotel oceniam bardzo dobrze. W nocy był hałas dobiegający z ulicy, więc rano poprosiłam o zmianę pokoju i już w południe nie tylko zmieniono mi pokój, ale nawet przeniesiono do drugiego budynku wyższej kategorii. Obsługa hotelu na 100 procent.

3.0/6

Malgorzata Bozena, Warszawa 19.05.2022

wczasy w hotelu Mersoy Exclusive

Hotel jak hotel..ani dobry ani zły, ale na pewno nie jest to standard na 4 gwiazdki. Położony przy głośnej (liczne puby z Anglikami) i ruchliwej ulicy. Obsługa hotelowa miła ale nie decyzyjna, ze wszystkim trzeba czekać na kogoś kto podejmie decyzję np. przy zamianie pokoju, czy zimnych posiłków ( do końca nie poprawiło się) .Wyżywienie w formie all inclusive bardzo słabe, posiłki typu lunch i obiadokolacje zimne, nie nadające się do jedzenia, owoce ( dwa rodzaje jabłek i pomarańcze) stare, z chłodni ,stały nie ruszone przez gości hotelowych od pierwszego do ostatniego dnia pobytu....śniadania również słabe i monotonne....Okolica natomiast bardzo piękna, fantastyczna promenada z Icmeler do Marmaris, dolmusy ....małe busy jeżdżące do Marmaris to świetne rozwiązanie komunikacyjne, piękna plaża nad morzem...to wszystko warto zobaczyć.

3.0/6

Bożena , Czeladź 04.07.2022

Pobyt w hotelu

Obsługa hotelu miła i pomocna, natomiast jedzenie słabe, cały tydzień jedno i to samo, splesniale czereśnie i wysuszone pomarańcze . Z basenu nie korzystałam bo wolę morze, ale basen maly więc nieszczególny. Położenie w spokojnej części miasta.. Brak atrakcji w hotelu w postaci jakiejś rozrywki
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem