Opinie klientów o Papillon Belvil

5.5 /6
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.5
Obsługa hotelowa
5.4
Plaża
5.4
Pokój
5.3
Położenie i okolica
4.8
Rezydent
4.1
Sport i rozrywka
5.7
Wyżywienie
5.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Maciej, Malbork 12.06.2014

Najlepszy hotel!!!

Chyba najlepszy hotel w jakim byliśmy!!! Super jedzenie bardzo dobrze utrzymany hotel i super obsługa wraz z dużą ilością atrakcji zapewnianych przez animatorów hotelowych i bardzo dużą ilością zjeżdżalni.

6.0/6

Iwona, Żyrardów 22.06.2021

wypoczynek w maju 2021

To były idealne wakacje! Pobyt przekroczył moje oczekiwania. 19-26 maj , pogoda idealna 27-32* Rodzina 2+1 (synek 2 lata). Wybraliśmy pokój w budynku hotelu. Hotel rozległy, dużo zieleni, kilka basenów, barów, restauracji, dużo atrakcji zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Bezpośrednio nad morzem i piaszczystą plażą. Przez pandemie było zdecydowanie mniej gości, ale standard bardzo wysoki. Cała roślinność bardzo zadbana, wszystkie stoliki na bieżąco sprzątane, dużo obsługi. Obsługa na recepcji, restauracji w barach bardzo miła i pomocna. Świetny klub zabaw dla dzieci z opieką animatorów w języku angielskim i rosyjskim. Jedzenie różnorodne i pysze, każdego dnia coś nowego. To dla nas idealny hotel, wrócimy tam za rok!

6.0/6

Magdalena 27.07.2019

Świetny hotel

Rodzinny hotel o wysokim standardzie. Polecam.

6.0/6

Anna, Szczecin 28.09.2022

Wspaniałe miejsce na wakacje z dziećmi

Hotel super, jedzenie pyszne i bardzo duży wybór, baseny różnorodne od 18+ do brodzików i zjeżdżalni dla małych dzieci. Hotel nastawiony mocno na rodziny z dziećmi, dostępne krzesełka dla dzieci i osobna sala do jedzenia (my nie korzystaliśmy z osobnej sali), animacje dla dzieci ale nie po polsku, plac zabaw, morze, przychodzilismy o różnych godzinach i zawsze byliśmy w stanie znalesc wolny leżak. Dużo Rosjan to na mały minus. Czysto, pięknie, obsługa bardzo pomocna, zdecydowanie polecam. Jedynie rezydent z biura kompletnie niezorientowany, nic nie wiedział o hotelu ani okolicy.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem