Opinie klientów o Cleopatra Bilkay

5.3 /6
opinii
Atrakcje dla dzieci
1.0
Obsługa hotelowa
5.5
Plaża
5.8
Pokój
4.8
Położenie i okolica
5.6
Rezydent
3.9
Sport i rozrywka
3.8
Wyżywienie
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Tomasz Marcin, Hrubieszów 28.09.2021

Bilkay Hotel

Hotel skromny, ale w porządku. Taki był mi na ten wyjazd potrzebny. Trudno mi o bardziej wnikliwą ocenę, bo codziennie miałem jakiś wyjazd i prawie mnie w tym hotelu nie było. Nie skorzystałem nawet z połowy posiłków, ale taki był plan. Wyjazd miał być intensywny jeśli chodzi o wycieczki i inne atrakcje więc taki właśnie był.

6.0/6

Janusz, -- 15.10.2019

wakacje w Hotelu Bilkay

Spędziliśmy tydzień w hotelu Bilkay na przełomie września i października 2019, wszystko super, położenie hotelu (5 min) do pięknej plaży Kleopatry, pokój super czysto, jedzenie super urozmaicone. Obsługa bez zarzutu. Pogoda piękna.

6.0/6

Wojciech 25.07.2021

"Podróż poślubna 30 lat po"

Świadomie wybraliśmy z żoną ten kameralny, spokojny hotel na kontynuację wypoczynku po wycieczce objazdowej.Zależało nam bardzo na lokalizacji zarówno blisko plaży jak i centrum miasta.Chcieliśmy mieć możliwość kąpieli i opalania na najpiękniejszej plaży w Alanyi oraz zwiedzania sklepów i słynnych bazarów tureckich.Trochę obawialiśmy się,że standard 3*będzie niewystarczający(po doświadczeniach w Egipcie),ale całkowicie bezpodstawnie.Bardzo dobre ,obfite posiłki serwowane do stolika,bardzo miła,profesjonalna obsługa w restauracji i barze pozwoliły nam milo spędzić wolny czas.Małe niedociągnięcia odnośnie sprzątania w pokoju i na balkonie,chwilowego braku papieru toaletowego, nie rzutują na całościową ocenę. Polecam wszystkim.Pozdrawiam.

5.0/6

Andrzej, Brzeźno 22.08.2021

Wypoczynek w Alanyi.

Z zasady wybieramy na wypoczynek małe, kameralne hotele i taki właśnie jest Bilkay Hotel. Położony blisko plaży oraz właściwie w centrum miasta.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem