Miarosa Incekum West Resort

Kategoria lokalna: ****
Lokalizacja Turcja
Rodzaj wycieczki Wypoczynek
Wycieczka Turcja - Riwiera wczasy
Wyżywienie All inclusive
Rabat na hotele premium - LATO 2020
Wycieczka samolotem
Przytulny hotel którego największą zaletą jest położenie na wzniesieniu, dzięki czemu oko cieszyć będą niezapomniane widoki. Hotel chwalony za czystość i miłą atmosferę. Polecamy gościom pragnącym odpocząć w spokoju wśród zieleni.

Terminy i ceny wycieczki 67

Kalkuluj cenę

Informacje dodatkowe

Położenie
Hotel położony w sąsiedztwie bujnego lasu, ok. 3,5 km od kurortu turystycznego Avsallar z szerokim wyborem sklepów. Do Alanyi ok. 27 km, do lotniska w Antalyi ok. 100 km. Hotel wyremontowany w 2016 roku.
Plaża
Piaszczysta plaża zlokalizowana jest bezpośrednio przy hotelu (zejście po schodach), do dyspozycji gości także tarasy słoneczne przy plaży. Leżaki i parasole dostępne bezpłatnie, ręczniki kąpielowe za dodatkową opłatą (ok. 10 EUR/ręcznik).
Do dyspozycji gości
Recepcja 24h, 2 windy, restauracja główna, 3 bary (lobby, przy basenie, na plaży), basen (leżaki i parasole przy basenie dostępne bezpłatnie, ręczniki kąpielowe za dodatkową opłatą), brodzik dla dzieci. Płatne dodatkowo: szisza, pralnia, sklep, fryzjer, fotograf, wypożyczalnia samochodów, lekarz.
Wyżywienie
All inclusive: śniadania (07:30-09:30), lunche (12:30-14:00) i obiadokolacje (19:00-21:00) w formie bufetu w restauracji głównej. Ponadto przekąski w barze na plaży (11:30 – 15:30) oraz nocne posiłki w restauracji głównej (24:00-01:00). Napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole dostępne w barze w lobby (10:00-18:00), barze przy basenie (10:00-23:00) i barze na plaży (10:00-17:00). Dodatkowo płatne: świeżo wyciskane soki, szampan, alkohole importowane, napoje butelkowane, kawa po turecku, lody.
Program sportowy i animacyjny
Hotel organizuje dzienne i wieczorne animacje w wersji soft dla dzieci i dorosłych. Ponadto: Zabawy przy basenie, aerobic w wodzie, rzutki, sauna, hammam, centrum fitness, TV room, Miniklub dla dzieci w wieku 4-10 lat (w godz. 10:00-12:00 oraz 14:00-17:00). Dodatkowo płatne: skutery wodne, parasailing, narty wodne, rowery wodny, klub nurkowy, Centrum SPA
Internet
Bezpłatny Internet Wi-Fi w pokojach oraz w częściach ogólnodostępnych hotelu.
Wizy
Do przekroczenia granicy tureckiej przez obywateli Polski niezbędna jest wiza oraz paszport ważny co najmniej 150 dni od daty wjazdu do Turcji oraz 60 dni od momentu wygaśnięcia ważności wizy. Pośredniczymy w uzyskaniu wizy. Usługa kosztuje 175 zł/os (konieczność wypełnienia i potwierdzenia wniosku wizowego najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem imprezy). W przypadku dzieci do lat 2 (podlegają obowiązkowi wizowemu) cena będzie zmieniona ręcznie u jednej z osób dorosłych na rezerwacji. Uzyskana wiza wydawana jest na okres 180 dni i uprawnia do 90 dni pobytu na terenie Turcji, jest to wiza wielokrotnego przekroczenia granicy. Istnieje możliwość wykupienia wizy po przylocie. Opłata za wizę wyrabianą na lotnisku w Turcji wynosi odpowiednio 30 USD/25 EUR/20 GBP od osoby - płatne gotówką. Każdy obywatel Polski zobowiązany jest do wykupienia wizy.
Uwaga: Posiadacze paszportów tymczasowych nie mogą nabyć wizy w systemie E-visa ani na granicy. Muszą uzyskać ją w tureckiej placówce konsularnej i mogą obowiązywać ich inne warunki wizowe. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z opiekunem rezerwacji lub agentem, u którego dokonywałeś zakupu wycieczki. Uwaga: Powyższe ceny wiz podane zostały na dzień 10.08.2018 r. i mogą ulec zmianie.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, 7, 10, 11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek lokalnych, posiłków i napoi innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, innych wydatków osobistych oraz wizy tureckiej.
Uprzejmie informujemy że od dnia 26.04.2019 w Turcji przestaną być honorowane banknoty o nominale 500 EUR. W związku z tym nie będzie możliwości opłacania pakietów płatnych pilotowi oraz wycieczek lokalnych banknotami o tym nominale. Prosimy o poinformowanie Klientów.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
RIWIERA TURECKA informacje ogólne
Waluta TL - lira turecka. Warto zabrać ze sobą Euro lub Dolary. Wymiany pieniędzy można dokonać w kantorach, na poczcie, w banku lub w recepcji hotelu (w hotelach kurs jest zazwyczaj najmniej korzystny).
Język urzędowy – turecki.
Napiwki Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Zarobki w Turcji są niskie i napiwki są często dużą pomocą finansową. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach.
Czas + 1 godz. w stosunku do czasu polskiego.
Orientacyjne ceny Pizza ok. 20 TL; woda 1,5l - ok. 1,5-2 TL, piwo w sklepie ok. 9 TL. Poza sklepami spożywczymi warto się targować. Poczta oznaczona jest PTT (granatowy napis na żółtym tle). Na poczcie można zakupić kartki, znaczki, karty telefoniczne oraz wymienić pieniądze. W niektórych hotelach możliwość pozostawienia kartek pocztowych zaopatrzonych w znaczek - w recepcji. Kupując kartki warto od razu zadbać o znaczki na pocztę lotniczą.
Elektryczność Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.
Telefony Karty telefoniczne można kupić w sklepach i kioskach w pobliżu publicznych aparatów telefonicznych. Karta ze 100 jednostkami za ok. 5 EUR wystarcza na krótką rozmowę międzynarodową. Koszty połączeń w roamingu polskich sieci komórkowych są stosunkowo drogie, dlatego prosimy o sprawdzenie operatora stawek przed wyjazdem.
W regionie:
Alanya To w zasadzie rejon w którym znajduje się kilkanaście różnych kurortów, ciągnących się na długości ponad 50 km. Centralną częścią Riwiery jest miasto Alanya ze słynną plażą Kleopatry oraz ogromnym wyborem restauracji, barów, dyskotek i innych rozrywek. Miejsce gdzie nie da się nudzić.
Side Położone na półwyspie zachęca pięknymi plażami, malowniczym portem jachtowym i dobrze zachowanymi zabytkami z czasów rzymskich: amfiteatrem i świątynią Apolla. Wokół samego Side znajduje się wiele miejscowości wypoczynkowych, z niektórych można dojść plażą aż do centrum miasta. To doskonały pomysł na wieczorne spacery.
Belek Położone tylko 35 km od lotniska, jest najbardziej luksusową miejscowością na Riwierze. Tu znajdują się luksusowe hotele i pola golfowe. Do tego szerokie, piaszczyste plaże, restauracje sklepy i centrum rozrywkowo-handlowe.
Wyloty z: Warszawy, Katowic, Gdańska, Poznania, Wrocławia, Krakowa, Rzeszowa, Szczecina, Łodzi i Bydgoszczy. Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na poszczególnych lotniskach na 2 godziny przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady.  
Sezonowość
Zwykle wysoki sezon turystyczny w Turcji, na Riwierze tureckiej trwa od początku czerwca do końca września.

Dodaj opinie

Brak oceny. Bądź pierwszy!
Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Turcji! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon