Opinie klientów o Riviera Hotel and Spa

5.3 /6
12 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.5
Obsługa hotelowa
5.3
Plaża
5.8
Pokój
5.2
Położenie i okolica
5.6
Rezydent
5.5
Sport i rozrywka
4.8
Wyżywienie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

Kinga, Łuków 02.09.2021

Hotel z bardzo fajną lokalizacją wypadową :)

Chciałabym się podzielić z wami opinią na temat hotelu i lokalizacji. Hotel posiada bardzo dobrą lokalizacje wypadową. Podczas wyjazdu od 25.08-01.09.2021 r jedzenie w restauracji all inclusive było podawane przez obsługę hotelu. Przy posiłkach są karteczki z wypisanymi nazwami dań w 3 językach (turecki, angielski i niemiecki). Obsługa w jadalni, zbytnio nie zna angielskiego bo często nie odpowiadali co to jest za danie (szczególnie jak karteczki nie było) W hotelu przewaga jest Niemców, Rosjan i Turków. Pokoje czyste, codziennie sprzątane, pokojówki bardzo miłe. Do dyspozycji są 2 baseny + leżaczki przy nich z parasolami. W barze podstawowe rodzaje alkoholi, fajne drinki dodatkowo płatne, Ogólnie z narzeczonym jesteśmy zadowoleni, zależało nam na fajnej lokalizacji przy wyborze hotelu. Z czystym sumieniem możemy polecić :)

5.0/6

Adam, Złotniki 22.06.2022

Ocena

Bardzo dobra lokalizacja - przy plaży, blisko centrum. W okolicy bardzo dużo restauracji, sporo sklepów. Blisko stacja kolejki Teleferik.

4.0/6

Jacek 24.01.2024

Pozytywnie

Hotel miejski, dobrze położony. Jak na 4* tureckie poprawny. Pokoje i gastronomia bez fajerwerków. Zaletą jest położenie przy plaży, kolejce linowej i pasażu nadmorskim

2.5/6

Kamila 12.07.2022

Turnus 4do10lipca 3022

Dostaliśmy najgorsze pokoje w hotelu, za oknem buczące wentylatory od klimatyzacji i firma śmieciarska gdzie śmieciarki całą noc wyładowywały śmieci co nie dawało spać.Smierdziało w całym pokoju kanalizacją. Jedzenie takie sobie dla dzieci porażka tylko frytki i hamburger przez cały wyjazd. Jedynie baseny i aquapark fajne i bliskość plaży. Pani rezydentka bardzo niemiła, w dniu wyjazdu nie miała dla nas czasu nie pojawiła się przy wymeldowaniu z hotelu nie wspominając już o lotnisku, a to chyba jej praca😐
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem