Opinie klientów o The Colours West

4.0 /6
19 
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.0
Obsługa hotelowa
3.7
Plaża
3.9
Pokój
4.3
Położenie i okolica
3.6
Rezydent
4.4
Sport i rozrywka
3.7
Wyżywienie
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Julia, Ostrowiec Świętokrzyski 13.08.2014

Super wakacje!!!

Hotel i położenie Wakacje spędzone w hotelu The Colours West uważam za wyjątkowo udane.Hotel czysty i bardzo zadbany.Na pierwszy rzut oka wyróżnia się spośród innych hoteli w okolicy swoją oryginalnością, gdyż jest bardzo kolorowy.Położony w okolicy miasteczka Gundogdu gdzie znajduje się bazar(od Side oddalony o ok. 20 km) Pokój Pokoje bardzo ładne duże i przestronne,codziennie sprzątane(wymieniane ręczniki i pościel), bez żadnych usterek. Wyżywienie Duży wybór różnorodnego jedzenia m.in. serów,pieczywa,słodyczy,warzyw,owoców oraz mięs.Oprócz tego 2 razy w ciągu pobytu(7 dni) organizowano tematyczne kolacje( turecka i śródziemnomorska).Duży wybór alkoholi i w barach w lobby i przy basenie.Jeżeli chodzi o napoje bezalkoholowe to zdecydowanie polecam koktajle wieloowocowe przy basenie - płatne 2 euro. Basen Czysty,zadbany i duży,wydzielona część dla dzieci oraz część ze zjeżdżalniami(czynnymi ok. 3 h dziennie).Leżaki przy basenie bezpłatne, za to należy je zajmować wcześnie rano gdyż póżniej wszystkie już mogą być zajęte.Ręczniki plażowe płatne 3 euro raz na pobyt. Plaża-długa, szeroka, piaszczysta, bezpłatne leżki i parasole, kamieniste zejście do wody(obowiązkowo buty ochronne).Morze piękne przy brzegu niezbyt głębokie(po ok.20m rafa koralowa).Bar na plaży dobrze zaopatrzony.Na plażę można dojść pieszo i to jest zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż jazda zatłoczonym busem kursującym zbyt rzadko(co godzinę). Obsługa hotelowa i rezydent Obsługa miła i pomocna,choć czasem trudno im dogadać się po angielsku. Lepiej znają rosyjski bo w hotelu jest praktycznie 90% Rosjan. Rezydent zainteresowany grupą-pomaqgał nam nawet na lotnisku z czym się jeszcze nie spotkałam na wakacjach z innych biur podróży. Animacje dla dorosłych i dzieci Oferta animacji hotelowych bogata, jednak realizowana głównie przez tureckich animatorów.Codziennie przedstawiali tematyczne show na scenie,organizowali mini disco dla dzieci i zajęcia nad basenem.Polskie animatorki zajmowały się przede wszystkim klubem dla dzieci,jedna z nich raz przeprowadziła zajęcia z aqua-aerobiku w basenie. Ogólnie wczasy uważam za bardzo udane.Hotel zasługuje na 5 gwiazdek i swoją cenę, nie należy się sugerować negatywnymi opiniami tym bardziej że dotyczą one tak błahych rzeczy,które w ogóle nie mają wpływu na jakość i komfort wypoczynku.Już czterokrotnie byłam na wakacjach typu all inclusive(dwukrotnie w Turcji) i z tego hotelu jestem najbardziej zadowolona.

6.0/6

Małgorzata, Konstancin-Jeziorna 24.07.2014

Wymarzone Wakacje :)

Bardzo dobry standard w przyzwoitej cenie. Bajeczne jedzenie, w ogromnym wyborze. Błękitne i czyste morze z pięknymi rafami koralowymi. Polecam zabrać ze sobą rurkę do nurkowania i okulary, aby samemu doświadczyć niezwykle pięknych wrażeń. Duży wybór animacji dla dzieci i dorosłych. Przemiłe panie animatorki z Polski :) .

6.0/6

sylwia, sobuczyna 15.07.2014

the colour west

Hotel ładny ,zadbany miła atmosfera ogólnie bardzo pozytywnie.

6.0/6

ZBIGNIEW, BIAŁYSTOK 20.10.2014

Ocena poważnego klienta.

Wszystko było tak jak zaplanowaliśmy.Dziękujemy za kompletną opiekę,głównie EWELINIE BIJACIK.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem