SEZON 2017/2018

Europa i Orient

Sprawdź ofertę »

Do

50 %

RABATU

Gran Canaria
Gran Canaria
Cypr
Izrael
od 2 499 zł

NOWOŚĆ

Fuerteventura
Fuerteventura
Teneryfa
Teneryfa
od 1 813 zł
Lanzarote
Lanzarote
Egipt
Egipt
Maroko
Maroko

Gran Canaria

Turystyczny raj

Czaruje nie tylko niezwykłymi wulkanicznymi krajobrazami, ale także niecodziennie pięknymi plażami. Aktywny wypoczynek - surfing, snorkeling, żeglarstwo, trekking, golf, a może błogi odpoczynek nad brzegiem oceanu? Tu wszystko jest możliwe.

Izrael

 

Ejlat to relaks nad samym brzegiem Morza Czerwonego, a także najważniejsze miejsca w Izraelu na wyciągnięcie ręki. Niezależnie od tego czy chcesz zwiedzać, czy odpocząć - ten region Cię zachwyci! Zarówno fascynującą morską fauną i florą, jak i niezwykłą, wschodnią kulturą.

Fuerteventura

Bezkresna plaża

Wybrzeża Fuerteventury to przede wszystkim delikatny złoty piasek na rajskich plażach oraz lazurowe wody oceanu. Doświadczysz tu też spektakularnych zachodów Słońca, pysznej, opartej na kozich produktach kuchni oraz ciepłego, afrykańskiego klimatu. Koniecznie musisz spróbować tutejszego specjału - koziego sera majorero. I choć Fuerteventura na pierwszy rzut oka wydaje się nieco surowa i dzika, to niewątpliwie oczaruje Cię swoim niepowtarzalnym charakterem.

Teneryfa

Kanaryjski eden

Na Teneryfie lato trwa przez cały rok. Zachwycą Cię tu nie tylko zjawiskowe plaże, ale też urzekające górzyste krajobrazy, pocięte licznymi wąwozami i dolinami. Podróżuj po malowniczych miasteczkach albo na szczyt wulkanu Pico del Teide. Teneryfa jest na tyle duża i zróżnicowana, by każdego dnia oczarować Cię czyś innym.

Lanzarote

Piękno natury

Lanzarote wyróżniają wulkaniczne krajobrazy, czarne i białe plaże, pustynie i liczne jaskinie. Wyspa swój aktualny wygląd zawdzięcza nie tylko przyrodzie, ale także artyście-architektowi, Cesarowi Manrique. Zgodnie z jego założeniami, Lanzarote stała się wyspą szanującą naturę. Bielone domy z kolorowymi framugami, winnice na wulkanicznych glebach, zieleń flory i czarna ziemia – połączone w jedną całość robią wyjątkowe wrażenie.

Egipt

Skarb starożytności

Egiptu to przede wszystkim bogactwo zabytków starożytności – piramidy, posągi i strzegące wszystkiego Sfinksy. Jest tu także wiele sposobów na aktywny wypoczynek – wycieczki quadami, przejażdżki na wielbłądach, nurkowanie u wybrzeży Morza Czerwonego, rejs po Nilu czy wyprawa do zagubionych oaz albo w góry półwyspu Synaj. Niezapomniana przygoda i udany urlop w jednym gwarantowane.

Maroko

Kolory orientu

Maroko przyciąga i kusi nieodległą egzotyką. Fascynują tu barwne targi w Marrakeszu, magia smaków i zapachów marokańskiej kuchni, ale też piękne plaże, majestatyczne szczyty górskie Atlasu oraz arabskie i berberyjskie miasta. Maroko jest idealną propozycją dla wszystkich, którzy chcą poczuć prawdziwy smak orientu, a jednocześnie dobrze wypocząć.

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.