Uzbekistan - Zobaczyć Samarkandę

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.1 /6 ( 17 opinii ) -43% 100%
Wycieczka samolotem
Uzbekistan - zobaczyć Samarkandę - 9 dni • Taszkent - cudowna stolica • Samarkanda - najstarsze miasto świata • Buchara - „miasto muzeum” • czerwone piaski pustyni Kyzył-Kum • Chiwa i pałac Tash Hauli

Terminy i ceny wycieczki 10

4 917 zł
( za osobę / 9 dni )

Data wyjazdu: 05.04.2018

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie na 2,5 godziny przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na www.R.pl. Przelot do Taszkentu liniami rejsowymi z przesiadką.

Dzień 2

Przylot do Taszkentu. Transfer na śniadanie i przejazd do Samarkandy. Po dojeździe zakwaterowanie w hotelu. Odpoczynek po podroży. Późnym popołudniem wyjazd na zwiedzanie wytwórni papieru „jedwabnego” (płatne dodatkowo). Wieczorem kolacja w Samarkandzie. (Trasa ok. 300km)

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Położenie
Hotele ***/****. 7 rozpoczętych dób hotelowych: Taszkent (2), Chiwa (1), Bukchara (2), Samarkanda (2).
Do dyspozycji gości
restauracja, bar oraz zazwyczaj: bezprzewodowy dostęp do Internetu i sklep z pamiątkami i podstawowymi produktami spożywczymi.
Pokoje
dostępne tylko 2-osobowe, brak pokoi 3-osobowych lub 2-osobowych z dostawką. Wyposażone są w: klimatyzację, łazienkę, często minibar (płatny dodatkowo) i TV.
Wyżywienie
śniadania formie bufetu. Obiadokolacje najczęściej serwowane do stolika z bufetem sałatkowym. Napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.
Wizy
Wiza
- Przy wjeździe do Uzbekistanu wymagana jest wiza turystyczna.
- Wymagany jest 6-miesięczny okres ważności paszportu (liczony od daty uzyskania wizy).
- Do wizy należy złożyć:
• 2 aktualne zdjęcia (3,5x4,5),
• zaświadczenie o zatrudnieniu w języku angielskim (ważne przez pół roku od daty zakończenia imprezy),
• paszport oraz ankietę wizową, która dostępna jest w systemie rezerwacyjnym Travella,
• ankietę wizową należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, czytelnie, drukowanymi literami, bez poprawek i skreśleń.
Komplet dokumentów (2 x ankieta, 2 x zdjęcie, paszport, zaświadczenie o zatrudnieniu) należy dostarczyć najpóźniej na 5 dni roboczych przed wylotem do Biura Rainbow, al. Jana Pawła II 52/54 00-152 Warszawa, z dopiskiem "Dział Wiz".
Możliwe jest wizowanie we własnym zakresie, wtedy cena imprezy będzie pomniejszona o koszty wizowania. Powyższe warunki wizowe obowiązują obywateli Polski. Komunikat dotyczący szczegółów wizowania dostępny są w systemie rezerwacyjnym Travella. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym na trasie Warszawa - Taszkent - Warszawa z przesiadką, przelot wewnętrzny Urgencz - Taszkent (limit bagażu 20 kg + 5 kg), opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach 3*** i 4**** (7 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie według programu, transfery klimatyzowanym autokarem, program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota i przewodników lokalnych, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat za fotografowanie i napiwków. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 170 USD - płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet. Nie obejmuje: dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków osobistych, wycieczek lokalnych oraz opłat za procedurę wizową.
Wycieczki lokalne: kolacja z pokazem folklorystycznym i pokazem mody w medresie ok. 30 USD, wizyta w pracowni jedwabnego papieru ok. 5 USD, degustacja win i nalewek ok. 20 USD. Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 31.08.2017 r. i mogą ulec zmianie.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.1/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/uzbekistan-zobaczyc-samarkande/zakwaterowanie-uzb
Waluty zalecane do wymiany to USD (tylko nowe banknoty wydane po 2006 roku i EUR).
 
 
 
5.1 Ocena ogólna tej wycieczki
5.2
Program wycieczki
5.3
Pilot
5.1
Transport
4.9
Zakwaterowanie
4.8
Wyżywienie
4.3
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.