Meczet Bibi Khanum, Samarkanda

Zespół Kalon, Buchara

Obserwatorium Ulug Bek, Samarkanda

Mauzoleum Ismaela Samaniego, Buchara

Plac Niepodległości, Taszkent

Cytadela Ark, Buchara

Kompleksie cmentarny Szah-i Zinda, Samarkanda

Forteca Kunya Ark, Chiwa

Kompleks Khazrati Imam, Taszkent

Mauzoleum Gur-e Amir, Samarkanda

Plac Niepodległości, Taszkent

Pustynia Kyzył-Kum

Meczet Dzhuma, Chiwa

Uzbekistan - Zobaczyć Samarkandę

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.2 /6 ( 32 opinii )
Wycieczka samolotem
Uzbekistan - zobaczyć Samarkandę - 9 dni • Taszkent - cudowna stolica • Samarkanda - najstarsze miasto świata • Buchara - „miasto muzeum” • czerwone piaski pustyni Kyzył-Kum • Chiwa i pałac Tash Hauli

Terminy i ceny wycieczki 10

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na www.R.pl. Przelot do Taszkentu liniami rejsowymi z przesiadką.

Dzień 2

Przylot do Taszkentu. Transfer na śniadanie i przejazd do Samarkandy. Po dojeździe zakwaterowanie w hotelu. Odpoczynek po podroży. Późnym popołudniem wyjazd na zwiedzanie wytwórni papieru „jedwabnego” (płatne dodatkowo). Wieczorem kolacja w Samarkandzie. (Trasa ok. 300km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Położenie
Hotele ***/ ****. 8 rozpoczętych dób hotelowych: Taszkent (3), Chiwa (1), Bukchara (2), Samarkanda (2).
Do dyspozycji gości
restauracja, bar oraz zazwyczaj: bezprzewodowy dostęp do Internetu i sklep z pamiątkami i podstawowymi produktami spożywczymi.
Pokoje
dostępne tylko 2-osobowe, brak pokoi 3-osobowych lub 2-osobowych z dostawką. Wyposażone są w: klimatyzację, łazienkę, często minibar (płatny dodatkowo) i TV.
Wyżywienie
śniadania formie bufetu. Obiadokolacje najczęściej serwowane do stolika z bufetem sałatkowym. Napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.
Wizy
Wiza
Przy wjeździe do Uzbekistanu wymagany jest 6-miesięczny okres ważności paszportu (liczony od daty zakończenia imprezy). Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać obowiązkowi wizowemu, w związku z tym prosimy o kontakt ze sprzedawcą w celu weryfikacji.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym na trasie Warszawa-Taszkent-Warszawa z przesiadką, przelot wewnętrzny Urgencz-Taszkent (limit bagażu 20 kg + 5 kg), opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach 3*** i 4**** (7 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie według programu, transfery klimatyzowanym autokarem, program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota i przewodników lokalnych, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat za fotografowanie i napiwków. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 180 USD/os. - płatne pilotowi jako pakiet. Nie obejmuje: dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków osobistych, wycieczek lokalnych oraz opłat za procedurę wizową. Wycieczki lokalne: kolacja z pokazem folklorystycznym i pokazem mody w medresie ok. 30 USD/os., wizyta w pracowni jedwabnego papieru ok. 5 USD/os., degustacja win i nalewek ok. 20 USD/os.
Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 10.09.2019 r. i mogą ulec zmianie.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.2/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/uzbekistan-zobaczyc-samarkande/zakwaterowanie-uzb
Waluty zalecane do wymiany to USD (tylko nowe banknoty wydane po 2006 roku i EUR).

Dodaj opinię

5.2

Ocena ogólna wycieczki

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon