W Delcie Nilu

5.0/6 (48 opinii)

Udostępnij
Dodaj do schowka
W Delcie Nilu
Galeria (10)
W Delcie Nilu
W Delcie Nilu
W Delcie Nilu
Zdjęcie mapy
Plan Wycieczki

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Opinie o W Delcie Nilu

5.0 / 6(48 opinii)
Intensywność programu
4.7
Pilot
4.4
Program wycieczki
5.2
Transport
5.5
Wyżywienie
4.9
Zakwaterowanie
4.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Ewa 02.11.2022

Mars Alam ,Potęga Południa

Profesjonalnie zorganizowana wycieczka, niezapomniany rejs po Nilu, wspaniala opieka rezydenta Mohameda, który impomowal ogromną wiedzą historyczna i dawal również poczucie bezpieczeństwa. Jak zwiedzanie to tylko z takim Rezydentem i z takim biurem jak Rainbow!!!!

6.0/6

Jerzy Szpilewski 19.02.2023

W delcie Nilu

Polecam gorąco wszystkim zainteresowanym poznaniem cywilizacji i kultury starożytnego Egiptu. Bardzo ciekawy program wycieczki i możliwość poznania współczesnego społeczeństwa Egiptu oraz nowożytnej kultury i sztuki. Wycieczka dostarczyła mi wiele cennych wrażeń - możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych które również obfitowały w bardzo ciekawe atrakcje. Polecam wszystkim odważnym wejście do Piramidy Cheopsa i zobaczenie miejsca gdzie spoczywał jego sarkofag, nocny rejs po Nilu w Kairze, oraz przedstawienie światło i dźwięk w Gizie pod Piramidami gdzie możemy w sposób bardzo ciekawy poznać historię ich powstania i odnalezienia. Bardzo ciekawa i niezapomniana jest też wycieczka do Aleksandrii gdzie wspaniała Cytadela powstała na w miejscu nie istniejącej już Latarni z Faros z której jest wspaniały widok na morze Śródziemne i panoramę miasta oraz wiele innych ciekawych miejsc. Bardzo ciekawa jest też wycieczka do Luksoru poznanie tego miasta i Doliny Królów robi ogromne wrażenie. Polecam też wycieczkę do wioski Beduińskiej obfitującej w wiele atrakcji dla turystów. Wszystkie wycieczki są zorganizowane profesjonalnie pod opieką wspaniałych Przewodników którzy również służą pomocą w trudnych sytuacjach i problemach. Myślę że jeszcze wrócę do Egiptu.
Pokaż więcej opinii (46)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem