Opinie klientów o Wakacje pod karaibską banderą

3.7 /6
45 
opinii
Atrakcje dla dzieci
2.4
Intensywność programu
3.0
Obsługa hotelowa
3.6
Pilot
6.0
Plaża
5.3
Pokój
3.1
Położenie i okolica
4.9
Program wycieczki
5.0
Rezydent
4.2
Sport i rozrywka
3.3
Transport
6.0
Wyżywienie
3.3
Zakwaterowanie
4.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

Bogusław, Strzelin 21.02.2018
Termin pobytu: luty 2018

Opinia o pobycie na Kubie.

W związku z problemami z wodą w hotelu Gran Caribe Beach zostaliśmy zakwaterowani w hotelu Palma Real, który ma jedną gwiazdkę więcej. W trakcie pobytu miałem bardzo dobrą pogodę, plaża czysta biały drobny piasek, pokój wystarczjąco obszerny, obsługa miła i komunikatywna. Uczestniczyłem w dwóch wycieczkach tj. Hawana oraz Cienfugeos i Trynidad z których jastem bardzo zadowolony. Rezydentki a zwłaszcza pani Małgosia bardzo miłe i pomocne. Polecam

5.0/6

Jacek Świnoujście 22.03.2019

Kuba

ponieważ wiedzialem czego mogę sie spodziewać nie jestem rozczarowany; dla niezorientowanych obyczaje kubańskie i stan obiektów może być szokujący; dokuczliwe braki w lepszych alkoholach i poziom drinkow - ale to niski standart.

5.0/6

Grażyna, KRAKÓW 21.04.2015

Gran Caribe Sun Beach

Hotel zasługuje na swoje 3 gwiazdki z plusem, a uwzględniając lokalne uwarunkowania to nawet 4. Miło, spokojnie, świetne położenie, przyzwoite standardy, żal wyjeżdżać bo przy tej odległości niewielkie szanse na powrót.

5.0/6

Grażyna, Jelenia Góra 14.03.2018
Termin pobytu: luty 2018

Stała klientka RAINBOW

Mimo dwukrotnej zmiany terminów wyjazdu i jednej zmiany trasy rejsu wyjazd udany.Hotel Be Live Eksperiens Turquesa ok., przyczepić można się do "zapachu"wilgoci w pokojach parterowych ale "sorry, taki mają klimat".Obiazdówka po Kubie super, główna zasługa P.Ani - profesjonalizm w każdym calu /gratulacje dla RAINBOW takiego pracownika/ MSC Armonia super. Jedynie przewodnicy wycieczek ze statku mało kompetentni.Ogółnie po raz kolejny wyjazd b. udany z Waszym biurem.Już sprawdzam kolejny wyjazd z tym biurem do Kenii!!!
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem